Odpočívej v pokoji

Zemřel za cenu koncertu

Zemřel za cenu koncertu

Za cenu koncertů se nechal naočkovat a zemřel. To je dobrej deal. Vítejte v NWO, kde je člověk položka systému řízená CO2 emisemi.

Patejdl napsal: "Já se všeobecně časově neověřeného očkování bojím. Nechci dělat reklamu pro ani proti, počkám, až na mě přijde řada. I když – je mi šestašedesát. Když to bude nevyhnutelné pro to, abych znovu mohl vystupovat a živit svou rodinu, tak ano."

Vakcíny zabili tohoto Alexe a zabíjejí děti po celém světě

Vakcíny zabili tohoto Alexe a zabíjejí děti po celém světě

Chudáci děti. A to vše jenom kvůli penězům pro Big Pharmu. Je to skrytá válka mezi námi lidmi a vládou chránící zájmy farmaceutických gigantů. Oni nemají slitování, neví co jsouo to city, jdou si jen za svým cílem. A jejich cílem neni naše zdraví, ale peníze.

Oscar Cabrera Adames, osmadvacetiletý profi-sportovec zemřel při zátěžovém testu

Oscar Cabrera Adames, osmadvacetiletý profi-sportovec zemřel při zátěžovém testu

byl vrcholový basketbalista, jenž před pár dny zemřel na srdeční selhání zrovna když mu dělali zátěžový test.

Oscar se léčil se zánětem srdečního svalu - jedna z top-nemocí, kterou trpí zodpovědní spoluobčané, kteří se nechali “očkovat” proti nemoci, která neexistuje.

Oscar je poněkud zvláštní případ, neboť je jeden z mála, ktěří si přiznali svoji osudovou smrtelnou chybu a dokud mohli, tak o ní veřejně mluvili. Díky Bohu alespoň za to.

V roce 2021 sportovec omdlel během basketbalového zápasu a následně byl převezen do nemocnice. Tehdy z incidentu obvinil očkování vakcínou proti Covidu. "Věděl jsem to! Spousta lidí mě varovala. Ale víte co? Bylo to povinné, jinak bych nemohl pracovat. Jsem profesionální mezinárodní sportovec a hraji ve Španělsku. Nemám žádné zdravotní problémy, žádné astma, nic! Uprostřed zápasu jsem se najednou zhroutil k zemi a málem jsem zemřel," napsal Cabrera Adames na sociální síti. "Dostal jsem zkurvený zánět srdečního svalu z očkování."

R. I. P. #90

R. I. P. #90

Georgi Wattsovi Jr. bylo pouhých 24 let, když zemřel... z toho, co jeho pitva potvrdila, byly komplikace související s myokarditidou vyvolanou vakcínou COVID.

Watts dostal vakcínu, protože to nařídila jeho vysoká škola.

Souhlasil také s jeho získáním, protože ho vládní úředníci uvedli v omyl, aby věřil, že vakcína Pfizer je „plně licencovaná“ + „bezpečná a účinná“.

Nylson Torres 💉🪦

Nylson Torres 💉🪦

(květen 2023) 🇧🇷 Brazílie

Tanečník Nylson Torres zemřel ve středu odpoledne (24) ve věku 37 let v Mossoró/RN. Informaci potvrdil TCM News Nando Damasio, manžel tanečnice.

Nylson byl 10. května hospitalizován s Covid-19, kvůli komplikacím musel být intubován a nakonec zemřel po zástavě srdečního a dýchacího systému. Nando Damásio si na Instagramu posteskla nad smrtí svého manžela. "Jediný okamžik, kdy jsi mi zlomil srdce, bylo, když tvoje přestalo..." napsal.

R. I. P. #87

R. I. P. #87

„Prezident vratislavské MPK se měl ve čtvrtek zúčastnit tří pohřbů svých zaměstnanců. Nestihl to, protože toho dne ráno náhle zemřel." 💉😳

R. I. P. #86

R. I. P. #86

Vláda vraždí děti vakcínami. To co dělají celou dobu v zemích třetího sěvěta teď dělají i na evropanech. Testují toxicitu svých jedů tak oby nás otrávili, ale zároveň nezabili hned.

Její sestra se nechala naočkovat a to jí vzalo život

Její sestra se nechala naočkovat a to jí vzalo život

Právě jsem zjistila, že moje sestra zemřela a já potřebuji mnoho modliteb za svou rodinu. Hej lidi, vzala injekci, vakcínu a zemřela. Vysílejte tedy své modlitby. Děkuji.

další v řadě genocidě financované naší vládou.

132 praktikujících kanadských lékařů mladších 70 let zemřelo náhle a nečekaně

132 praktikujících kanadských lékařů mladších 70 let zemřelo náhle a nečekaně

Úmrtnost kanadských lékařů v roce 2022 byla náhle o 53 % vyšší než v roce 2019, tvrdí lékař a výzkumník rakoviny Dr. William Makis

Věří, že tato náhlá úmrtí mohou souviset s COVID-19 💉 a vyžaduje vyšetřování. Pokud existuje souvislost s očkováním, pak by mělo být očkování zastaveno.

Makis poslal 15. října dopis Kanadské lékařské asociaci požadující vyšetření náhlé smrti 80 lékařů.

Řekl také, že počet agresivních rakovin roste v Kanadě a zemích s vysokou 💉 mírou.

Není to běžná onkologie, je to turbo verze, kdy se během pár měsíců vyvinou neobvykle velké nádory a nemoc je ve 3. nebo 4. stadiu. Několik mladých lékařů z Makisova seznamu mělo takové onkologické onemocnění.

123>>
×