Odpočívej v pokoji

Ve 46 letech zemřela herečka Itziar Castro, která se zúčastnila jako dobrovolník klinických zkoušek vakcín Covid 💉☠️

Ve 46 letech zemřela herečka Itziar Castro, která se zúčastnila jako dobrovolník klinických zkoušek vakcín Covid 💉☠️

Klinické studie byly vždy prováděny s lidmi, kteří se dobrovolně nabídli, a mimochodem zaplatí majlant, ale nebudou si to užívat.

Zřejmě se vědomě a svobodně chtěla dobrovolně chovat jako pokusný králík farmaceutických firem, výsledek... no a přidal se na dlouhý seznam MOMO úmrtí.
D.E.P

Zemřela 41letá očkovaná brazílská influencerka Vanessa Mancini

Zemřela 41letá očkovaná brazílská influencerka Vanessa Mancini

41 letá influencerka začala mít problémy se srdcem po očkování na COVID-19. Byla na vyšetření a dali jí monitorování tlaku přes holter. Po pár dnech ji našli mrtvou, bez známek života. Zemřela na následky masivního infarktu srdce, který patří mezi nejčastější komplikace po očkování na COVID-19.

Hokejista „náhle“ zemřel ve věku 30 let

Hokejista „náhle“ zemřel ve věku 30 let

Máme se ještě zřejmě na" co těšit " 🙁 - gratuluju všem co nepodlehli pokusnému EXPerimentu a zůstALI svoBODní !!!
Nová „normalita“ očkovania proti korone: Hokejový profesionál Jan Kouba zomiera „náhle“ vo veku iba 30 rokov.
14. listopadu 2023

Zemřel za cenu koncertu

Zemřel za cenu koncertu

Za cenu koncertů se nechal naočkovat a zemřel. To je dobrej deal. Vítejte v NWO, kde je člověk položka systému řízená CO2 emisemi.

Patejdl napsal: "Já se všeobecně časově neověřeného očkování bojím. Nechci dělat reklamu pro ani proti, počkám, až na mě přijde řada. I když – je mi šestašedesát. Když to bude nevyhnutelné pro to, abych znovu mohl vystupovat a živit svou rodinu, tak ano."

Vakcíny zabili tohoto Alexe a zabíjejí děti po celém světě

Vakcíny zabili tohoto Alexe a zabíjejí děti po celém světě

Chudáci děti. A to vše jenom kvůli penězům pro Big Pharmu. Je to skrytá válka mezi námi lidmi a vládou chránící zájmy farmaceutických gigantů. Oni nemají slitování, neví co jsouo to city, jdou si jen za svým cílem. A jejich cílem neni naše zdraví, ale peníze.

Oscar Cabrera Adames, osmadvacetiletý profi-sportovec zemřel při zátěžovém testu

Oscar Cabrera Adames, osmadvacetiletý profi-sportovec zemřel při zátěžovém testu

byl vrcholový basketbalista, jenž před pár dny zemřel na srdeční selhání zrovna když mu dělali zátěžový test.

Oscar se léčil se zánětem srdečního svalu - jedna z top-nemocí, kterou trpí zodpovědní spoluobčané, kteří se nechali “očkovat” proti nemoci, která neexistuje.

Oscar je poněkud zvláštní případ, neboť je jeden z mála, ktěří si přiznali svoji osudovou smrtelnou chybu a dokud mohli, tak o ní veřejně mluvili. Díky Bohu alespoň za to.

V roce 2021 sportovec omdlel během basketbalového zápasu a následně byl převezen do nemocnice. Tehdy z incidentu obvinil očkování vakcínou proti Covidu. "Věděl jsem to! Spousta lidí mě varovala. Ale víte co? Bylo to povinné, jinak bych nemohl pracovat. Jsem profesionální mezinárodní sportovec a hraji ve Španělsku. Nemám žádné zdravotní problémy, žádné astma, nic! Uprostřed zápasu jsem se najednou zhroutil k zemi a málem jsem zemřel," napsal Cabrera Adames na sociální síti. "Dostal jsem zkurvený zánět srdečního svalu z očkování."

R. I. P. #90

R. I. P. #90

Georgi Wattsovi Jr. bylo pouhých 24 let, když zemřel... z toho, co jeho pitva potvrdila, byly komplikace související s myokarditidou vyvolanou vakcínou COVID.

Watts dostal vakcínu, protože to nařídila jeho vysoká škola.

Souhlasil také s jeho získáním, protože ho vládní úředníci uvedli v omyl, aby věřil, že vakcína Pfizer je „plně licencovaná“ + „bezpečná a účinná“.

Nylson Torres 💉🪦

Nylson Torres 💉🪦

(květen 2023) 🇧🇷 Brazílie

Tanečník Nylson Torres zemřel ve středu odpoledne (24) ve věku 37 let v Mossoró/RN. Informaci potvrdil TCM News Nando Damasio, manžel tanečnice.

Nylson byl 10. května hospitalizován s Covid-19, kvůli komplikacím musel být intubován a nakonec zemřel po zástavě srdečního a dýchacího systému. Nando Damásio si na Instagramu posteskla nad smrtí svého manžela. "Jediný okamžik, kdy jsi mi zlomil srdce, bylo, když tvoje přestalo..." napsal.

R. I. P. #87

R. I. P. #87

„Prezident vratislavské MPK se měl ve čtvrtek zúčastnit tří pohřbů svých zaměstnanců. Nestihl to, protože toho dne ráno náhle zemřel." 💉😳

123>>
×