Odpočívej v pokoji

R. I. P. #72

Toto je příběh 27leté Kessie Bueno, Tec. of Nursing, která v únoru 2021 dostala druhou dávku vakcíny CoronaVac.

Očkovaný se brzy po obdržení fragmentů a buněk infikovaných genetickým materiálem hada zkazil. RNA a proteiny Spike.

Kessia měla bolesti na hrudi, rozmazané vidění, necitlivost jedné ruky, zvracení, bolesti hlavy a slabost a 30. dubna zemřela na mrtvici, selhání jater a akutní leukémii. Očkovaná žena žila ještě dva měsíce po podání vakcíny.

Nilton Moreira

32letý herec Nilton Moreira zemřel na komplikace způsobené bílkovinou a syntetickou RNA z vakcín společnosti Pfizer.

Herec odešel a vzal s sebou znamení šelmy. Špatná volba má svou cenu, chybu, kterou bude muset zaplatit mnoho lidí.

Zavražděna vlastními rodiči

Tohle byla Helena. Dívku k očkování vybídli její vlastní rodiče, dva zbabělí pohané. Oba kacíři chtěli chránit sami sebe, a proto obětovali vlastní dceru.

Helena měla problémy se srdcem, ale i tak se ji vražední rodiče rozhodli očkovat. Dokonce dívku přiměli, aby natočila video, které má ostatní rodiče přimět k tomu, aby vzali své děti na vakcínu šelmy.

Helena je mrtvá, ale peklo jejích rodičů teprve začíná. Jejich bolest, vina a utrpení nikdy neskončí. Trest a utrpení budou věčné!

Ontarijská nemocnice začla očkovat 4. dávku a 3 lékaři zemřeli během pár dní

Ontarijská nemocnice vydala zaměstnancům čtvrtou dávku vakcíny proti kovidům a 3 lékaři během několika dní zemřeli.

Zpěvák Alex Zapata si zval vakcínu jako svobodu a po 14 měsících odešel na své vytoužené místo

Zpěvák Alex Zapata zemřel v pouhych 52 letech...na prvním snímku vidíte jeho očkování s textem: "Pokud je to cesta ke svobodě...jdu jí rád". Tak nam po 14 mesicich odesel...

Očkování mu zabilo syna. FEMA mu slíbila finanční pomoc, když změní příčinu úmrtí.

"Očkování mého syna bylo nejhorším rozhodnutím mého života." "Měl zánět myokardu."
"Můj syn zemřel před očima svého nejlepšího přítele."
"Ernest Ramirez mladší zemřel na infarkt způsobený zánětem srdečního svalu vyvolaným očkováním."

"FEMA mě kontaktovala, abych změnil příčinu úmrtí svého syna na COVID, aby mi mohla finančně pomoci.

Naočkovaný Věslav Michalík (hnutí STAN) zemřel na infarkt

Věslav Michalik podle dobře informovaného zdroje zemřel v neděli na infarkt nebo na mozkovou příhodu. Po společně stráveném víkendu se s manželkou vydali na kopec Vlčí hora ve Šluknovském výběžku, kde starosta Dolních Břežan a místopředseda hnutí STAN, padl k zemi. Pomoci mu již nedokázala ani přivolaná záchranná služba.

Takže zde máme další náhlé úmrtí. Cítil se zdravě, ale najednou zemřel... dříve konspirace, dnes se nás systém snaží přesvědčit že je to úplně normální stejně jako se nás snaží přesvědčit o tom že děti mají normálně srdeční infarkty... a to že za to může jejich depopulační vakcína je zas jen konspirace...

R. I. P. #65

V Brazílii dostala vakcínu od společnosti Pfizer na doporučení společností Anvisa, Rede Globo a ministerstva zdravotnictví teprve patnáctiletá dívka Yasmim Oliveira. O několik dní později se u dítěte objevily příznaky hepatitidy. Dívčiny oči byly nažloutlé.

Matka, spoluautorka dceřiny smrti, ji odvezla do nemocnice. Lékaři poukázali na problémy s "alterací" jater a doporučili hospitalizaci dívky.

Následující den byla dívka intubována a převezena do jiné nemocnice, kde o sedm dní později zemřela na selhání orgánů, přičemž příčina smrti nebyla stanovena. Ještě jeden zločin proti veřejnému zdraví a nikdo nic neudělá! Nikdo není potrestán!

Všichni zaplatí!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Kvůli cestování byla donucena se očkovat a poté zemřela.

Po měsících vyšetřování byla na podnět Tatum Strieter-Byronové potvrzena příčina smrti 60leté Sandry Jacobsové, dříve zdravé starší ženy, která však kvůli vakcíně Johnson & Johnson přišla o život. Sandra nechtěla vakcínu dostat. Musela však cestovat, a proto udělala tu chybu, že experiment podstoupila.

Vakcinační holocaust neskončí, dokud se utlačovaná část lidstva nerozhodne povstat a ozbrojená nezačne dezinfikovat Zemi. Začněme samozřejmě u politiků...

Dítě se utopilo ve třech centimetrech vody ve vaně, když matka, právnička, omdlela den po podání vakcíny Covid společnosti AstraZeneca.

Louise Atkinsonová omdlela při koupání devítiměsíční Eleanor ve svém domě v Dorsetu.

Když manžel James přišel domů, našel svou ženu ležet na podlaze a nereagovala.

Dítě mohlo být pod vodou až 30 minut, vyplynulo z vyšetřování.

Dítě se tragicky utopilo ve vaně, když jeho matka omdlela 24 hodin po podání vakcíny Covid společnosti AstraZeneca, zaznělo při vyšetřování.

123>>
×