Úmrtí zdravotnických pracovníků v důsledku vakcín proti COVID-19 budou zakryta - 31letá sestra z Nového Zélandu zemřela 4 dny po přeočkování

William Makis MD – Úmrtí zdravotnických pracovníků v důsledku vakcín proti COVID-19 budou zakryta – tragický případ 31leté novozélandské zdravotní sestry, která zemřela 4 dny po přeočkování COVID-19.

Úmrtí lékařů a zdravotních sester v důsledku vakcín proti COVID-19 byla vždy předmětem zastírání. Důvod je praktický: stát potřebuje lékaře a sestry, aby nadšeně prosazovali vakcíny proti COVID-19 svým pacientům, a potřebuje, aby tito lékaři a sestry mlčeli o zraněních a úmrtích způsobených vakcínou COVID-19.

Divya Simon, 31, zdravotní sestra v domově pro seniory, podstoupila třetí přeočkování proti COVID-19 čtyři dny předtím, než utrpěla masivní srdeční infarkt, podle dnes zveřejněného rozhodnutí koronerky Luelly Dunnové.
https://www.nzherald.co.nz/nz/covid-booster-not-cause-of-mothers-fatal-heart-attack-but-st-john-apologises-for-111-delay/EDIDREYT5FCPVBGOLVKC6LQEG4/

„Posilovač podstoupila loni 25. ledna a další den si vzala volno, protože se cítila špatně. Stěžovala si na bolest na levé straně krku a ramene.

Simon, který měl dvě děti ve věku 4 a 2 roky, pracoval 28. ledna na noční směně, druhý den brzy ráno se vrátil domů a šel spát v 10 hodin. Když se odpoledne probudila, šla se osprchovat a řekla manželovi, že se jí točí hlava a má bolesti na hrudi. Ten večer měla srdeční zástavu.

Přijela záchranka a Simon dostal adrenalin, byl šokován a převezen do nemocnice Waikato. Tam byla zaintubována a převezena na JIP, ale nereagovala a nadále se zhoršovala a zemřela další den v 11 hodin.

Dunn řekl, že angiogram nebyl schopen určit příčinu zástavy srdce a neexistují žádné lékařské záznamy, které by naznačovaly, proč by Simon utrpěl infarkt.

Patolog, který provedl její pitvu, řekl, že smrt koronera Simona s největší pravděpodobností souvisela se základní slabostí jejích koronárních tepen.

Patolog nenašel žádné důkazy, které by naznačovaly, že Simonovo očkování jakýmkoli způsobem přispělo k její smrti a Centrum pro sledování nežádoucích reakcí dospělo ke stejnému závěru.
Případ uzavřen!

A je to. Případ uzavřen. Zdravá 31letá zdravotní sestra měla masivní infarkt 4 dny po přeočkování COVID-19 a rozhodně to nebyla přeočkování, i když patolog netušil, proč zemřela.
Ale patolog lže. A můžu to dokázat.

Nový Zéland neprovádí pitvy s imunohistochemickým barvením vzorků tkáně na spike protein vakcíny COVID-19.

Takže když patolog řekl, že „nenašel důkaz“ o poškození vakcínou COVID-19, byla to lež. "Nenašel důkaz", protože je nehledal - neprovedl správné barvení vzorků patologie, protože to nikdo na Novém Zélandu nedělá.

„Neexistuje žádný aktuální test (na Novém Zélandu), který by ukázal vakcínu Covid-19 v srdeční tkáni“, jak uvádí One News New Zealand
https://www.1news.co.nz/2022/09/20/myocarditis-caused-by-covid-vaccine-led-to-dunedin-mans-death-coroner/

---

26letý muž z NZ zemřel na myokarditidu v důsledku očkování Pfizer COVID-19

Podívejme se na jiný případ, kdy patolog spojil náhlou smrt s mRNA vakcínou COVID-19 od společnosti Pfizer – případ 26letého muže z Nového Zélandu Roryho Nairna
https://www.1news.co.nz/2022/09/20/myocarditis-caused-by-covid-vaccine-led-to-dunedin-mans-death-coroner/

Rory Nairn zemřel na myokarditidu po první dávce vakcíny Pfizer COVID-19.

Koroner Sue Johnson zahájil vyšetřování jeho smrti. Po vyslechnutí důkazů od patoložky Dr Noelyn Hung Johnson řekla, že je spokojená s tím, že vakcína COVID-19 způsobila myokarditidu, na kterou Nairn zemřel.

Hung provedl intenzivní patologické vyšetření srdce. Uvedla, že příčinou myokarditidy byla diagnóza vyloučením.

Neexistuje žádný současný test, který by ukázal vakcínu Covid-19 v srdeční tkáni, ale Hung byl schopen vyloučit jiné příčiny myokarditidy. Hung také vyloučil všechny ostatní známé potenciální příčiny včetně určitých léků.

Kromě myokardu (střední svalová vrstva srdce) nebyly žádné známky infekce nebo jiného důvodu Nairnovy smrti. Johnson přijal Hungův lékařský názor, že přímou příčinou Nairnovy smrti byla akutní myokarditida – v souladu s myokarditidou související s vakcínou.
Co to znamená

Pokud není k dispozici žádný test pro kontrolu poškození tělesných tkání vakcínou COVID-19, nemůžete vakcínu vyloučit jako příčinu smrti. V případě 31leté zdravotní sestry Divya Simon nemůže patolog dojít k závěru, že „vakcína proti COVID-19 to neudělala“ nebo „neexistuje žádný důkaz, že by to udělala vakcína proti COVID-19“. K tomuto závěru nelze dojít, protože patolog to neměl jak dokázat.

V případě 26leté Rory Nairn byla myokarditida způsobená vakcínou COVID-19 prohlášena za příčinu smrti, protože všechny ostatní možnosti byly vyloučeny. Byla to diagnóza vyloučení.

Všimli jste si rozdílu?

Smrt 31leté zdravotní sestry byla zastíráním. Patolog lhal. Novozélandské centrum pro sledování nežádoucích reakcí lhalo. Zakrývali její smrt. Téměř jistě proto, že byla zdravotní sestra.
Můj pohled…

Nikoho by nemělo překvapit, že úmrtí lékařů a sester se bude řešit velmi odlišně a bude za každou cenu uhrazeno.

Když 3 kanadští lékaři zemřeli během několika dní po sobě ve stejné nemocnici Trillium Health Hospital v Mississauga, Ontario, dny po zavedení 4. vakcíny proti COVID-19 (2. booster shot), mainstreamová média to označila za náhodu

To je důvod, proč moje zpráva o 132 náhlých úmrtích kanadských lékařů od zavedení vakcín proti COVID-19 byla tak „kontroverzní“.

Nejdivočejší útoky, kterým jsem doposud čelil ze strany mainstreamových médií, se týkaly toho, že jsem odhalil náhlá úmrtí plně očkovaných kanadských lékařů COVID-19.

Lékaři a sestry nesmí vědět, že jejich kolegové náhle umírají na stejné mRNA vakcíny COVID-19, které denně podsouvají svým vlastním pacientům.
-
Vernon Coleman MD --- Nemáme ponětí, jaké to bude mít dlouhodobé důsledky, ale je absurdní si nemyslet, že to bude mít dlouhodobé následky. Oficiální údaje ukazují, že trojité bodnutí tvořilo 92 % úmrtí na covid. A úmrtnost v roce 2022 byla nejnižší mezi těmi, kteří odmítli smrtící údery.
Napadly mě Global news, Toronto Star, Reuters, AAP, Politifact, Logically, Lead Stories. - viz odkazy pod článkem.

Takže kdykoli uvidíte takový případ, kdy koroner nebo patolog prohlásí, že „vakcína COVID-19 tuto smrt nezpůsobila“, budete vědět, že lžou, a budete schopni přesně vysvětlit, proč lžou. Mohou umožnit, aby příležitostná smrt občana byla spojena s vakcínou COVID-19. Ale nemohou a nedovolí, aby smrt lékaře nebo sestry byla spojena s vakcínou.

×