Zemřela za tragických a děsivých okolností v důsledku vakcíny

Tohle je od Deb, matky Natalie. Natalie zemřela za tragických a děsivých okolností v důsledku vakcíny.

TGA by věděla, že Švédsko, Dánsko a Finsko v říjnu 2021 vytáhly vakcínu Moderna pro každého, kdo nedosáhl 30 let!
Kdyby TGA následovala, Natalie by byla stále naživu, protože posilovač Moderna měla teprve v únoru 2022.

Navíc 1 z 2000 lidí má antifosfolipidový syndrom, který způsobuje sraženiny a mrtvice. Skutečnost, že TGA neuvedla varování na vakcínu Covid-19 ve světle Natalieiny smrti, je nedbalá. Zdá se, že mnoho Nataliných příznaků je v souladu s tímto onemocněním.
Vakcína obsahuje fosfolipidy a musí projít buněčnou membránou, která také obsahuje fosfolipidy.

„Dnes, 13. února, by moje dcera Natalie měla 22. narozeniny. Tragicky zemřela téměř před rokem, 27. března 2022, jen několik týdnů po užití Ⓜ️🅱️🤐. TG@ uznalo, že smrt Natalie byla pravděpodobně způsobena M🤐.
Moje krásná, čilá dcera byla fit a zdravá, chodila denně alespoň 10 km a hrála závodně nohejbal. Nikdy neměla žádné větší zdravotní problémy. Jediný stav, který kdy diagnostikovali, když jí bylo v 15 letech odstraněno slepé střevo, byl antifosfolipidový syndrom, stav srážení krve. Nikdy však nezaznamenala žádné příznaky ani nepotřebovala léky. Kromě toho brala léky na akné a kvůli svému studijnímu a pracovnímu plánu měla občas migrény. Natalie studovala na plný úvazek na Deakinově univerzitě bakaláře práv/bakaláře obchodu. Ve čtvrtém ročníku mířila vysoko a byla na dobré cestě dokončit kurz s vyznamenáním. Moje pracovitá dívka byla také zaměstnána čtyři dny v týdnu v Lease Plan (nyní SG Fleet). Aby si udržela práci, její zaměstnavatel požadoval, aby měla 🦠🤐. Natalie se rozhodla získat 🤐, když šetřila na svůj první domov a cestu do zámoří.
Své první dva 🅿️🤐 měla na závodišti Sandown 12. září 2021 a 10. října 2021.

Její Ⓜ️🅱️🤐 byla 18. února 2022 v Amcal Chemist v Rowville. Druhý den ráno Natalie omdlela ve své ložnici a narazila si hlavu na vlastní skříňku. Když jsem slyšel ránu, vběhl jsem do její ložnice a našel jsem ji s velkým znaménkem na hlavě. Přiložil jsem ledový balíček a zavolal jsem na linku pomoci @ o jejím náhlém omdlení, což nikdy předtím neudělala.
Byli odmítaví a řekli mi, abych zavolal sanitku, pokud si myslím, že ji potřebuji. Natalie mě ujistila, že bude v pořádku, tak jsem ji jen sledoval. Řekla, že se jí udělalo špatně a byla unavená, tak si šla na celý den lehnout. Natalie byla dalších šest dní nemocná s bolestmi žaludku, zvracením a horečkou. Znepokojený jsem ji vzal 25. dne na místní lékařskou kliniku Wellness on Wellington. Řekla praktickému lékaři, že měla Ⓜ️🅱️ o týden dříve a od té doby je nemocná. Praktický lékař řekl, že její bolest žaludku byla s největší pravděpodobností reakcí na 🤐 nebo v!ru$, a tak jí předepsala Pantpoprazol 40 mg. Lékař byl informován, že Natalie má antifosfolipidový syndrom, ale že je asymptomatická. Lékař Natalie diagnostikoval v!ru$ a poslal ji na krevní testy. Požádal jsem ji, aby zkontrolovala hladinu kyslíku.

Zdálo se, že doktorka byla velmi nová, protože nevěděla, jak nástroj používat. Ten den nám svou diagnózou nedala žádnou důvěru, protože jsem ji musel vyzvat, co zkontrolovat.

Dala nám formulář, abychom si nechali udělat krevní testy, a když jsem platil na přepážce, doktor vyběhl a přidal test na D dimer do formuláře na patologii. Řekla, že za pár dní zavolá do ordinace pro výsledky testů. Nekontrolovala myokarditidu. Nebyl jsem spokojený s názorem lékaře a chtěl jsem vzít Natalie do nemocnice, ale Natalie odmítla, protože ji lékař ujistil, že je to jen v!ru$. V časných ranních hodinách, 26. dne, jsem Natalii zkontroloval a našel jsem ji dole na gauči a ne v posteli. Zeptal jsem se jí, co se děje, a ona si stěžovala na bolest lýtka. Měl jsem vážné obavy, že by mohla mít hlubokou žilní trombózu, a okamžitě jsem ji odvezl do Angliss Hospital ve Ferntree Gully asi v 1:30. Řekl jsem sestře o jejím APS a sestra netušila, co to je. Pak mi bylo řečeno, že musím opustit nemocnici kvůli 🦠 protokolům, a přestože jsem trojnásobná 🤐, nemohla jsem s ní zůstat, protože nebyla nezletilá. Řekli, že si můžu sednout do auta nebo se vrátit později, abych ji vyzvedl. Bylo to tak skličující nevědět, co se děje. Rozhodl jsem se jít raději domů, než sedět v autě.
Natalie mi napsala SMS, že čekala dvě a půl hodiny na to, aby ji viděl jakýkoli lékař, a přestože měla obrovské bolesti, mnoho pacientů, kteří přijeli za ní, bylo vidět před ní. Zatímco tam byla, poslala mi mnoho textových zpráv, z nichž jedna říkala: "To je tak nespravedlivé, nikdo nechápe bolest, kterou prožívám"
Kdyby mi bylo dovoleno být s ní, zastával bych se jí a vyžadoval bych odpovědi. Lékaři jí udělali další krevní testy, udělali EKG a dali jí dva sáčky tekutin na dehydrataci.

Poslali ji domů asi v 6:30 a řekli jí, že má reakci na 🦠🅱️🤐. Předepsali také stejné léky proti refluxu.
Natalie se nezlepšila a dál zvracela a měla bolesti. Vzala předepsané léky, ale nic neudělali. Ve čtvrtek 3. března v 7 hodin ráno jsem se rozhodl ji vzít do nemocnice Monash v Claytonu. Personál administrativy byl hrubý, nevěděl o jejím zdravotním stavu a bylo mi opět řečeno, že musím počkat v autě. Protože zvracela, byla Natalie umístěna do části, kde museli být lidé izolováni. Natalie řekla, že všichni ostatní v té místnosti měli někoho s sebou a prosila mě, abych se vrátil a byl s ní. V 10:35 mi napsala SMS, že ji doktor konečně viděl, odebral krev a pak ji poslal zpět do čekárny. Doktor jí řekl, že je silně dehydrovaná, a čekali, až se někde uvolní, aby jí dali infuzi. Napsala mi: "V čekárně mi kapají infuze. Tahle nemocnice je vtip." Mnohokrát zvracela, držela pytel se zvratky, ale lékaři a sestry ji ignorovali.

Nakonec Natalie strávila v nemocnici Monash asi 15 a půl hodiny. V jednu chvíli jí lékař řekl, že je těžce chudokrevná, pak se zatoulala a nechala ji několik hodin samotnou. Pak jí bylo řečeno, že mluvili s gastro lékaři, a poté ji poslali domů. Natalie mi řekla, že jí lékaři a sestry opakovaně říkali, že je nezodpovědná za to, že nebrala antikoncepční pilulky, protože brala léky na akné. Řekla jim, že není sexuálně aktivní a se stavem APS nemůže vzít pilulku, protože způsobuje krevní sraženiny. Opravdu ji rozrušilo, že se soustředili spíše na to než na její příznaky. Řekla, že plný sáček na zvratky jí nikdo nevezme, a držela ho až do 14:15, když seděla v čekárně. Byla ponížená a nemocná, ale personálu to bylo jedno. Těsně předtím, než ji měli propustit, jí bylo řečeno, že má vysokou teplotu a teď nemůže jít domů, a nakonec mi ve 14:30 napsala SMS, že ji odvážejí do oblasti krátkodobého pobytu a mohla bych prosím nyní přijít. okamžitě šel za Monash, aby ji vyzvedl, ale byli tak hrubí a nedovolili mi ji vidět. Snažil jsem se mluvit s personálem, ale nikdo mi nepomohl a Natalie byla v této fázi opravdu zoufalá. Řekla mi, že je v segregované oblasti a každý druhý pacient má společníka kromě ní. Natalie řekla, že sestry se školí, jak používat infuzi.

Lékař jí řekl, že potřebuje ultrazvuk, ale nedostala ho dalších pět hodin. Zůstala s prázdnou kapkou v paži celé hodiny. Drogově postižená pacientka s : také procházela osm hodin po čekárně, kde zůstala sedět na židli. Tuto osobu neřídila žádná ochranka a sestry a lékaři ji museli neustále odvádět zpět do jeho pokoje. Natalie mi řekla, že jí doktor vynadal, že bere Nurofen, a ptal se, proč ho bere, když měla teplotu, že by místo toho měla brát Panadol. Řekla mu, že je to jediná věc, která na její bolest funguje. Od té doby jsem zjistil, že to byl varovný signál srdečních problémů, ale lékař její srdce nezkoumal.

Zavolal jsem do nemocnice dvě hodiny ze svého auta na parkovišti a požádal jsem, aby mě pustili dovnitř, abych podpořil Natalii a přimluvil za ni. Po žádné uspokojivé odpovědi jsem šel dovnitř a zeptal se, jestli bych ji mohl propustit, protože jsem ji chtěl odvézt do soukromé nemocnice. Nikdo z administrativního personálu mi nepomohl a jen mi dal tři telefonní čísla, na která bych měl zavolat. Vrátil jsem se k autu a dvě hodiny jsem opakovaně zvonil, ale telefonní čísla jen zvonila. Když jsem se kolem 20:00 v noci konečně dostal, recepční mi řekl, že mi zavolá lékař, aby mě informoval o jejím stavu. Nikdy se to nestalo.

Ve 21:30 mi přišla SMS od Natalie: "Stále čekám na doktora 2 hodiny po ultrazvuku, to je prostě směšné, jsem tu 15 hodin!". Kolem 22:00 byla konečně propuštěna z Monash, přičemž jí lékař řekl, že má pravděpodobně v!ru$. Jeden lékař poznamenal, že její játra vypadala na ultrazvuku „nepořádně“, ale řekl, že po 🤐 je to běžné. Nezkoumali zánět jater, nízkou hladinu železa ani vysokou teplotu. Natalie byla poslána domů se zprávou jak od ošetřujícího lékaře, tak od specialisty, že "vypadá dobře". Sestra, která ji propouštěla, jí řekla, že by opravdu měla dodržovat nemocniční protokol a nechat si udělat PC test, protože má stále vysokou teplotu.
Natalie kategoricky odmítla, protože nehodlala čekat další tři hodiny a sestry už podstoupily několik negativních rychlých testů.

Nemocnice ji propustila s vysokou teplotou, extrémně nízkou hladinou železa v krvi a žádný plán léčby. Chápu, že nepořádná játra jsou známkou srdečních problémů a ty tři sáčky tekutin, které jí dali, zvýšily tlak na její srdce. Když jsem Natalii vyzvedl v 22:30 v noci, věděl jsem, že nemá pravdu, a chtěl jsem ji odvézt přímo do soukromé nemocnice Mulgrave pro jiný názor.

Natalie řekla: "Raději bych zemřela, než abych šla do jiné nemocnice po tom, jak se mnou Monash zacházel." Natalie bylo i další den velmi špatně, zvracela a měla potíže s dýcháním, takže v sobotu 5. března v 16:18 jsem zavolal na 000 a prosil operátora, aby urychleně poslal sanitku. Řekl jsem operátorovi, že si myslím, že Natalie má na plicích krevní sraženiny, ale odmítla poslat sanitku s tím, že mi záchranář zavolá zpět do půl hodiny a pak se rozhodne, zda bude sanitka poslána nebo ne. Nemohl jsem čekat tak dlouho, protože jsem věděl, že Natalie má vážné potíže, tak jsem ji posadil do auta a sám jsem ji asi za 12 minut odvezl do soukromé nemocnice Mulgrave. V autě projížděla a upadala do bezvědomí. Cestou jsem zavolal sanitku, aby to zrušili, a oni měli větší starost o kontrolu mých osobních údajů než o blaho mé umírající dcery.

Když Natalie dorazila do soukromé nemocnice Mulgrave, vcházela a upadala do bezvědomí, ale nechali nás čekat 15 minut v třídění, dokud nebude mít negativní test 🦠. Když ji viděl službukonající lékař na pohotovosti, okamžitě diagnostikoval Natalii, že trpí srdečním selháním, a zavolal kardiologa mimo službu. Sken potvrdil diagnózu. Pohotovostní lékař mě odvedl do soukromého pokoje nemocnice a vysvětlil mi, že Natalie je extrémně nemocná a že si myslí, že by bylo nejlepší, aby byla okamžitě převezena do nemocnice Alfred.

Natalie byla převezena k Alfredovi sanitkou kolem 2:15 v neděli ráno. Když jsem ji dával do sanitky, doktor AV mi řekl, abych naskočil a naposledy si s ní promluvil. Netušila jsem, že to bude naposledy, co si s Natalie promluvíme. Už se nikdy neprobudila. Doktor řekl, že nemůžu jet s nimi v sanitce, ale setkat se s nimi v Alfredu. Jel jsem tam přímo, ale třídění mi nedovolilo vstoupit a být se svou dívkou, takže jsem musel domů. Alfredovi lékaři mi celou noc volali s novinkami. Vzpomínám si, že nemohli uvěřit, že ji nemocnice Monash poslala domů tak vážně nemocnou a nezkoušela její srdce, protože věděla, že měla tři 🦠🤐. Řekli mi, že pokud se Nataliino srdce nezlepší, bude ji muset umístit na ECMO přístroj, nejvyšší formu podpory života, aby mechanicky obsluhovala srdce. Poradili, že rizika stroje byla poškození mozku a poškození míchy. Byla to jediná možnost mé dcery, jak zůstat naživu, tak jsem jim dal svolení. Lékaři mě prvních pár dní informovali o stavu Natalie, ale poté, co jsem nebyl kontaktován. Směl jsem ji vidět jen na jednu hodinu denně a během té doby jsem se dozvěděl o jejím stavu. Bylo mi řečeno, že ošetřující lékař - profesor - bude dohlížet na její péči a že je to nejlepší dostupné s CMO strojem. Mluvil se mnou druhý den a pak už se mnou nikdy nemluvil.

Všichni ostatní lékaři a sestry mi řekli, že se uzdraví a že to bude dlouhé zotavování a měsíce v rehabilitační nemocnici. Začal jsem zkoumat připravované nemocnice. Následující tři týdny měla Natalie četné procedury a skenování, ale nikdy nenabyla vědomí. Alfréd se asi po dvou týdnech rozhodl sundat ji ze stroje CMO, aby zjistil, jestli se její srdce zlepší. Řekli mi, že pokud ne, vrátí ji na to. Její srdce se nezlepšilo, ale nepoložili ji zpět. Tři dny před smrtí byla nasazena na dialýzu, protože její ledviny nefungovaly. Dozvěděl jsem se to, až když jsem šel na svou hodinovou návštěvu. Sestra řekla, že ten den dělali magnetickou rezonanci, ale nikdy se to nestalo, protože řekla, že není dostatečně stabilní, aby to provedla. Sestra se nezdála tak důkladná a dvakrát odešla, když jsem tam byl, a nechal ji bez dozoru. Když jsem ji navštívil 26. března, byla přemístěna zpět do místnosti uprostřed a ne v rohu a ukázali mi Nataliinu nohu a ta zčernala. Řekli, že čekali, až jí udělá sken, jestli neztratila průtok krve. Ten večer mi volal cévní chirurg, že potřebují operovat a že Natalie není v pořádku, takže je to riskantní zákrok.

Byla operována asi ve 21:00 a chirurg mi volal asi ve 22:30, že operace byla úspěšná a sraženinu odstranil. Hned druhý den se rozhodli udělat magnetickou rezonanci, protože si mysleli, že ztratila cit v noze a měli obavy z poškození míchy. Tato magnetická rezonance nebyla naléhavá. Když jsem ráno zazvonil, sestra mi řekla, že má nestabilní noc, takže dnes nemusí dělat magnetickou rezonanci. Objednal jsem si čas návštěvy brzy odpoledne a zavolali mi, abych řekl, že mohu přijít později, protože byla objednána na magnetickou rezonanci. Moje sestra a já jsme dorazili kolem 15:00 a bylo nám řečeno, že se máme vrátit za půl hodiny, protože Natalie byla stále na vyšetření magnetickou rezonancí. Vrátili jsme se a vrchní sestra se omluvila a řekla, že by to nemělo trvat dlouho a že je vše v pořádku, jen ji znovu připojují ke všem přístrojům. Řekl, že to trvá déle, než očekával, takže právě poslal dolů na pomoc jinou sestru. Pak jsme slyšeli, jak Modrý kód volá na magnetickou rezonanci. Doktor kolem nás prošel nijak naléhavě a zeptal se sestry, kde je magnetická rezonance, jak ji tam zavolali, a sestra jí řekla, že je ve špatném patře. Asi o hodinu později nás vzali do místnosti a řekli nám, že Natalie zemřela, protože její tělo se nedokázalo vyrovnat s tím, že byla tak dlouho mimo přístroj na podporu života CMO.

Osoba, která prováděla magnetickou rezonanci, zjistila, že má poškozenou míchu, a tak zavolala, aby provedla další magnetickou rezonanci na jejím mozku, aby se zjistilo, zda nemá poškozený mozek. Říkali, že má stále plnou funkci mozku. Doktor i sestra, kteří nám tu zprávu sdělili, plakali a nemohli přestat říkat, jak je jim to líto. Byl jsem v šoku a otupělý. Zemřela v den mých matčiných narozenin 27. března 2022. Její úmrtní list uvádí, že Natalie zemřela na infarkt myokardu a že měla subakutní myokarditidu. Když Natalie zemřela, bylo jí pouhých 21 let, její smrt byla postoupena viktoriánskému státnímu koronerovi. Pitva byla provedena a byla mi poskytnuta v září 2022. Nemohu veřejně sdílet obsah zprávy, protože bych zřejmě pohrdal soudem. Stále čekám na zprávu koronera a bylo mi sděleno, že to může být další rok. Kancelář koronera mi zavolala na začátku září 2022 jako zdvořilost, aby mi řekla, že TG@ vydává zprávu o Natalie a že by mohla získat pozornost médií. Při hledání online jsem našel 🦠🤐 bezpečnostní zprávu zveřejněnou na webu TG@ dne 23. září, která uváděla:
„TG@ svolalo externí expertní skupinu, aby zvážila, zda je potřeba nějaká další rada pro širokou veřejnost a zdravotníky po velmi smutném případu mladé ženy ve věku 20 let, která zemřela na následky myokarditidy několik týdnů po obdržení 🅱️ Ⓜ️🤐. TG@ vyjadřuje upřímnou soustrast rodině a blízkým této mladé ženy. Expertní skupina zahrnovala panel odborníků na kardiologii a 🤐, stejně jako zástupce spotřebitelů a odborníka na zapojení komunity. Panel souhlasil s hodnocením TG@, že myokarditida, kterou žena prodělala, pravděpodobně souvisela s 🤐 vzhledem k dostupným informacím, včetně absence jiných zjevných příčin myokarditidy a časového rámce pro nástup příznaků. komise uznala, že k její smrti mohlo přispět několik komplikujících faktorů. Okolnosti a možné příčiny, které vedly k úmrtí této ženy, budou oficiálně vyšetřovány te koroner.... Panel potvrdil, že se vyskytly závažné případy myokarditidy, a doporučil aktualizaci stávajících varování v informacích o přípravku a postoupil tento případ australské technické poradní skupině pro imunizaci (AT@G1), která zveřejňuje aktualizaci klinické vedení."

Tohle je poprvé, co jsem slyšel, že Nataliinu smrt vyšetřuje TG@ a že určili, že pravděpodobně zemřela na 🦠🤐. Musel jsem hledat a najít zprávu online. TG@ mě nikdy nekontaktovalo, abych byl součástí jejich dotazů, ani mi neposlal nějaká zjištění z této zprávy. Nikdo z TG@ mě dodnes nekontaktoval. Přesto smrt mé dívky přiměla TG@ aktualizovat Ⓜ️ informace o produktu pro lékaře, aby varovali před myokarditidou jako možnou závažnou komplikací 🤐.

Toto je hanebné zacházení s truchlící matkou, která mohla významně přispět k jejich vyšetřování, vzhledem k tomu, že jsem byl s Natalií po celou dobu tohoto strašlivého neštěstí. Žádná média ani novináři mě nekontaktovali, abychom diskutovali o Nataliině smrti na myokarditidu po 🤐. Mám pocit, že tolik lidí Natalie zklamalo. Byla to šťastná, mladá zdravá aktivní dívka, která měla celý život před sebou. Byla úspěšná na univerzitě a byla svědomitá, pracovitá, která toho v životě tolik dokázala. Měla sny cestovat po světě a jednoho dne si koupit vlastní dům. To vše jí bylo odebráno a její smrti se dalo zabránit, kdyby se jí dostalo správné péče, kterou si zasloužila.

Lékaři v nemocnicích Alfred a Mulgrave nemohli uvěřit, že lékaři Monash Medical se neobtěžovali zkontrolovat její srdce, když tam byla téměř 16 hodin, nebo že ji propustili s tím, že vypadá dobře, když byla zjevně stále velmi nemocná. Obě nemocnice mi řekly, že by ji poslali rovnou k Alfredovi, kdyby se sanitka obtěžovala přijít.

Zatímco Natalie byla ještě naživu na JIP Alfreda, zavolal mi starší lékař z Monash a řekl, že nemocnice Natalie selhala a ten den ji zklamal. Smrt Natalie zničila život jejího bratra Haydena a můj život. Jsem svobodná matka, která vychovala Natalie a jejího staršího bratra odmalička sama, a naše blízká rodinná jednotka je nyní rozpadlá. Bolest je často nesnesitelná, naše životy se navždy změní a už nikdy, nikdy nebudou stejné. Natalie utrpěla brutální, zbytečnou smrt. Pevně věřím, že se vlády mýlily, když nařídily tyto léky bez dlouhodobého testování. K Nataliinu zničujícímu úmrtí a chybné diagnóze tolika lékařskými profesionály by nikdy nemělo dojít a s nikým by se už nikdy nemělo zacházet stejně jako s ní. Nebudu odpočívat, dokud se nedočkám spravedlnosti pro Natalie a nepomohu zastavit další zbytečná zranění a úmrtí.

×