Očkovaná a posílená „foodbloggerka“ oslavovala smrt neočkovaných, zemřela na náhlou srdeční zástavu

Máme zde dalšího z řady těch, kdo štvali proti neočkovaným a těm, kdo odmítají nosit roušky. Ona sama jim přála smrt a myslela si, že se svými dvěma genovými včelkami a posilovačem je zřejmě nesmrtelná. Do té doby naprosto zdravá žena zemřela jako v poslední době mnoho dalších – náhle a nečekaně. Stalo se jí tak přesně to, co přála jiným.

23. října, tři dny před smrtí Julie Powellové, oznámila ve svém posledním tweetu, že se probudila s černým jazykem.

Vlivná foodblogerka Julie Powellová, která oslavovala smrt „antivaxerů“, náhle zemřela na zástavu srdce. 49letá blogerka zemřela ve středu 26. října 2022 ve svém domě v Olivebridge v severní části státu New York.

Loni v říjnu Powellová na Twitteru napsala, že „odpůrci očkování a odmítači roušek umírají v legiích“ a Covid „zabíjí některé správné lidi“. Reagovala tak na tweet ženy, která přála předsedovi soudu Brettu Kavanaughovi smrt po pozitivním testu na covid.

Powellová také tweetovala, že nedovolí vstup neočkovaným příbuzným do svého domu.

„Můj bratranec se nenechal očkovat, nechci ho pustit do domu, ani mou neteř a synovce, kteří jsou příliš mladí na to, aby byli očkováni,“ napsala v říjnu 2021.

Nekrolog Powellové v New York Times se snažil zlehčit bloggerčiny znepokojivé a nenávistné tweety vůči těm, kteří nedostali experimentální a občas smrtící vakcíny proti Covidu.

Powellová se stala slavnou poté, co strávila rok vařením každého receptu v knize Julie Childové „Mastering the Art of French Cooking“, která vedla k populárnímu blogu o jídle Julie / Julia Project, filmu s Meryl Streepovou v hlavní roli.

Julie také v polovině září na Twitteru odhalila, že byla "nakažena Covidem".

Navzdory tomu, že se právě zotavila z Covidu, Powellová se nemohla dočkat, až dostane druhý „posilovač“.

Očkovaná a posílená blogerka oznámila na svých sociálních médiích, že byla nemocná s příznaky podobnými chřipce 7. října poté, co její manžel Eric podruhé během měsíce onemocněl. Ještě 9. října si stěžovala, že je nemocná, a že bude dál nosit roušku.

Pak 23. října zveřejnila tweet před svou smrtí, kde zmínila něco zvláštního. Stěžovala si na jazyk, který změnil barvu a strukturu povrchu:

„Takže jsem se probudila s něčím, co je doslova černým chlupatým jazykem. Zdá se, že lidé, včetně mého lékaře, si myslí, že to není žádný velký problém a brzy to zmizí.“

Ještě ten den oznámila, že jen vykoupou psa a pak si vypije zázvorovo-heřmánkový čaj, aby se ulevilo jejímu žaludku.

Bohužel se zdá, že lékař Powellové její příznaky podcenil.

Zatímco její rodina a přátelé truchlí nad její ztrátou, mnozí věří, že zemřela na náhlou smrt vyvolanou očkováním.

Lékaři po celém světě bijí na poplach ohledně vedlejších účinků genové terapie, včetně zvýšeného výskytu srdečních problémů. Japonsko dokonce umístilo varování před myokarditidou na vakcíny proti Covidu.

Dokonce i bezpečnostní panel amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC) určil „pravděpodobnou souvislost“ mezi vakcínami Pfizer a Moderna a případy myokarditidy a perikarditidy u příjemců vakcín.

Podle CDC, „Myokarditida je zánět srdečního svalu, a perikarditida je zánět vnější výstelky srdce.“ Myokarditida může způsobit arytmii, rychlý nebo nepravidelný srdeční tep a může vést k náhlé srdeční zástavě (SCA).

Renomovaný patolog dr. Roger Hodkinson varoval, že diagnóza myokarditidy by již měla zastavit podávání injekcí genové terapie:

„Říkat, že vakcína je „bezpečná“, je „nejgrotesknější formou lékařského pochybení,“ zdůraznil Hodkinson. „V normální klinické studii, kdy by tak velký počet mladých mužů onemocněl myokarditidou, by byl pokus zastaven. Hotovo!“

Britský kardiolog Aseem Malhotra odhalil, že kardiologičtí výzkumníci zjistili podobné výsledky jako nová zpráva, která ukazuje zvýšení rizika srdečního záchvatu po injekcích genové terapie mRNA. Během vystoupení na BG News však vážený lékař vysvětlil, že výzkumníci „nebudou publikovat svá zjištění, protože se obávají ztráty peněz na výzkum“.

Zdravotní sestra Collette Martinová přednesla během slyšení v Louisianě ohromující svědectví o „děsivých“ nežádoucích účincích vakcín Covid. Upozornila také na naprostý nedostatek hlášení a selhání Centra pro kontrolu nemocí (CDC) schválených protokolů léčby Covid v nemocnicích.

Dlouholetá registrovaná zdravotní sestra částečně uvedla, že „reakce z vakcín proti Covidu, které vidíme v nemocnici u dospělých, jsou děsivé a jsou ignorovány.“ Viděla některé postvakcinační reakce: „krevní sraženiny, infarkty, mrtvice, encefalopatie, srdeční arytmie, jako je fibrilace síní“.

V posledním roce je také zaznamenán výrazně zvýšený počet sportovců, kteří kolabují se srdečními problémy.

Lékaři na Novém Zélandu prosí svou vládu a úřady, aby uznaly hrozby vakcíny proti covidu. „Situace se vymyká kontrole,“ varují novozélandští lékaři: Seznam pravděpodobných úmrtí v důsledku „očkování“ proti covidu se stále prodlužuje; Lékaři mluví o „humanitární krizi“.

Nejprve v otevřeném dopise odsoudili kroky regulačních orgánů. Pak šli přímo na policii, aby konečně požadovali vyšetřování a ukončení nevýslovného utrpení způsobeného covidovými „vakcínami“.

„Proboha, lidi, přimějme naši policii a poslance, aby tomu teď učinili přítrž,“ volají novozélandští lékaři:

Na základě všech našich výzkumů a na základě našich osobních zkušeností v našich rodinách a na sociálních sítích se domníváme, že míra srdečních onemocnění z vakcíny je již stokrát horší, než tvrdí vláda a spolu s dalšími aspekty této „reakce na pandemii“ zjizví historii a srdce této země po generace.

Kolik životů ještě musí být zničeno nebo ztraceno, než vlády přestanou vyžadovat a tlačit na své občany, aby dostali injekce, o nichž falešně tvrdí, že jsou bezpečné?

Je smutné, že globalisté udělají cokoliv nezbytného, aby pokračovali ve své „očkovací“ agendě a ignorovali její znepokojivé vedlejší účinky. V jakém okamžiku je považováno za úkladnou vraždu dávat lidem injekce, u kterých bylo prokázáno, že je potenciálně zabíjejí?

×