Ostatní

Kissinger, WHO a eugenika

Kissinger, WHO a eugenika

Kissinger citát z projevu k Radě WHO o Eugenice, 25. února 2009:
Jakmile stádo přijme povinné očkování, je konec lovu. Přijmou cokoliv – násilné dárcovství krve nebo orgánů – „pro větší dobro“. Děti můžeme geneticky modifikovat a sterilizovat. Pro větší dobro. Ovládejte ovčí mysli a ovládáte to těžké. Výrobci vakcín vydělávají miliardy. A mnozí z vás v této místnosti jsou investoři. Je to velká výhra. Prořídíme stádo a stádo nám platí za vyhlazovací služby.

Židé vytvořili vakcíny

Židé vytvořili vakcíny

Národní socialisté, které spojenci zajali, byli buď mučeni, nebo jim vyhrožovali smrtí, pokud neuposlechnou, co jim přikázali. Proč také skrýváte skutečnost, že tyto věci ovládají Židé? Židé vytvořili vakcíny a nyní je prosazují. ne „bájní nacisté“. Také národní socialisté byli anti-vaxx. měli dokonce propagandistický plakát, který zobrazoval Žida, který očkuje německé dítě.

Očkovaní pracovníci a zdravotní sestry se za 3 roky vymění

Očkovaní pracovníci a zdravotní sestry se za 3 roky vymění

Takže asi před osmi lety jsem v těhotenství přišla o miminko, což je důvod, proč jsem vlastně odešla ze zdravotnictví, protože jsem pracovala s těhotnými ženami, především s reprodukční a endokrinologií.
A právě jsem zjistil, že je pro mě trochu příliš obtížné poskytnout kvalitní péči vzhledem k mé nedávné ztrátě. Vrátil jsem se tedy na plný úvazek k práci v sektoru plynu a ropy a náboru zaměstnanců a dodnes vedu globální náborovou firmu pro plyn a ropu.
A důvodem, proč je to důležité, je to, co jako vedoucí pracovník v tomto odvětví vidím, jak se právě teď děje v důsledku vakcín proti COVID. A je to něco, čemu se říká plánování nástupnictví.
Pokud nevíte, co to je, najděte si to. Ale v zásadě to je, že společnosti musí plánovat, co se stane, když jejich zaměstnanci postoupí. Spíše se posouvají nahoru, odejdou do důchodu, a tak dále a tak dále.
A plánování nástupnictví je něco, s čím firmám profesionálně pomáhám tím, že jim nabízím náborové služby. Takže za mnou přijdou a řeknou, hej, budeme potřebovat 100 chlapů, kteří obsadí tuhle plošinu, a tak dále a tak dále.
A tak jim tuto službu poskytneme. No, co je opravdu zajímavé, to, co se právě teď děje, a je to vlastně ponižující, nejen zajímavé, je, že manažeři mají své HR zaměstnance a jejich manažeři, superintendenti, Foreman, tak dále a tak dále, procházejí a podívají se na zaměstnance, kteří mají dostali vakcíny a plánují je všechny vyměnit během příštích tří let.
co ti to říká? Tohle je něco, co je. Scotte, někteří z těchto chlapů doslova v slzách, když procházejí společností a doslova kontrolují všechny tyto jedince, kteří dostali vakcínu, s vědomím, že s největší pravděpodobností v příštích třech letech budou muset plánovat nahradit toho člověka.
co ti to říká? A to je opravdu velká věc v oboru, ve kterém se pohybuji, a v současné době se o tom hodně mluví, protože tyto masivní společnosti, obrovské plynárenské a ropné společnosti chtějí nahradit tisíce zaměstnanců.
A já jsem v té linii práce, která dělá personální obsazení pro tyto velké plynárenské a ropné společnosti. A jsou pěkně zkamenělí z toho, co se stane se zaměstnanci, ale také s jejich podniky, protože předpokládají, že přijdou zhruba o polovinu zaměstnanců.

Projev Roba Skiba z roku 2013 odhaluje, že covidismus už měli připravený

Projev Roba Skiba z roku 2013 odhaluje, že covidismus už měli připravený

A jiní o tom spekulují, jak by se něco takového mohlo stát s ohledem na pandemii, opět, v pravé hegelovské dialektice, je to, kde způsobíte problém, který způsobí reakci, na kterou už máte řešení připravené jít. , že jo?
Tak si to představ. Propustí je, ať je to kdokoli, za všechno mohou, že? Vypusťte nějakou opravdu zlou pandemii chřipky. No, představ si tohle. Pokud nedostanete vakcínu, že pro vás mají všechno připravené, žádná vakcína ani léčba neznamená, no, nemáte práci.
Někdo se včera večer zmínil, že jejich práce vyžaduje, aby se nechali očkovat proti chřipce, a pokud se nenechají očkovat proti chřipce, přijdou o práci. Takže už teď vidíme jakýsi mikrokosmos toho, co se děje.
Musí to udělat test. Nemůžete být učitelem ve škole, nemůžete pracovat v CVS nebo cokoli jiného. Musíte být naočkován. Takže už to pro některé lidi nařizují. Takže s tím máme malý miniaturní test.
Pokud to nevezmete, neexistuje žádný lék, žádná práce. Skončíte v karanténě. Oh, nechceš se naočkovat. Nechceš si vzít to, co opravdu, věřím, že to bude znamení šelmy. Tak dobře.
Budete muset být v karanténě, přiveďte vás sem. No, to znamená, že nebudete mít žádné peníze, což znamená, že nebudete moci nakupovat ani prodávat. To se mi zdá být dobrým vysvětlením, proč nemohou kupovat nebo prodávat, ale také vysvětlit, proč prosí o smrt, ale smrt, prosím, od nich, protože nemohou zemřít, že?
Takže pokud to nedáte, skončíte bez práce, karantény, bez chřipky, ale nebo bez jídla a bez nákupu nebo prodeje. Ale pokud to uděláte, máte nějaké zajímavé vedlejší účinky. Je to jako v těch reklamách, kde vždy vidíte drogy, které nabízejí.
Nežádoucí účinky mohou zahrnovat ospalost, bla, bla, bla. Naočkujte se. Vedlejší účinky mohou zahrnovat padělanou nesmrtelnost, kterou nelze splatit a vrženou zaživa do ohnivého jezera. Zeptejte se svého lékaře, zda je to pro vás to pravé.
Dobře, dělám si srandu, ale vážně. To je vážná věc. A přijde čas, zvláště pokud procházíme touto věcí, kdy možná bude nutné učinit některá těžká rozhodnutí.
Když se díváte na své dítě, které má tuto pandemii, kterou vypustili, a má tam tento lék, ale slyšeli jste to a Duch svatý vám říká, nedělejte to, nedělejte to , nedělej to.
Nevpichujte svému dítěti znamení šelmy. Budeme muset pracovat na té věci se silnou vírou, věřit Bohu a důvěřovat mu, víš?

HIV a AIDS - nejlepší lež 21. století [ENG a CZ]

HIV a AIDS - nejlepší lež 21. století [ENG a CZ]

Zde máte knihu v angličtině a strojově přeloženou googlem a deeplem.

Popis: HIV, virus lidské imunodeficience, nemůže způsobit AIDS. Můžete být šokováni, když víte, že HIV, druh retroviru, se nemůže dostat do vašeho těla pohlavním stykem, krevní transfuzí ani žádným jiným způsobem. Toto spiknutí zabilo za posledních 35 let více než 40 milionů lidí. Tato kniha odhaluje bilion dolarů průmyslu AIDS, aby osvobodil lidstvo od sociální, psychologické a ekonomické zátěže AIDS .....navždy!

Pfizer a Troven v roce 1996

Pfizer a Troven v roce 1996

To je jen čisté zlo... v roce 1996 společnost Pfizer použila experimentální drogu zvanou Troven na 200 nevinných nigerijských dětech, aniž by o tom informovala jejich rodiče nebo získala souhlas rodičů.

Zemřelo 11 dětí, další utrpěly poškození mozku, selhání orgánů a paralýzu...

123>>
×