Ostatní

Michal Šimečka je pro povinné vakcíny

připomeňmě si...

----

NASTAL ČAS NA POVINNÉ OČKOVANIE

Aktuálna pandemická situácia nám už neumožňuje čakať a váhať - Slovensko musí čo najskôr zaviesť povinné očkovanie pre celú dospelú populáciu, okrem výnimiek zo zdravotných dôvodov.

V súčasnosti máme rekordné počty pozitívne testovaných, stúpajúce počty hospitalizovaných a žiaľ, aj mŕtvych. Okrem toho sa však prestáva vykonávať aj necovidová medicína, zatvárajú sa podniky a čakajú nás ďalšie lockdowny.

Povinné očkovanie obyvateľstva už nie je o názore, ale o nevyhnutnosti a zodpovednosti voči očkovaným, neočkovaným, ekonomike, ale aj našim zdravotníkom a zdravotníčkam.

Vyzývame vládu, aby zaviedla povinné očkovanie bezokladne.

----

Postupně nás tím vším budou masírovat, aby jsme sklopily hlavy a odevzdali se na smrt. Nezapomeňte, že naše země je jako centrifuga určená k oddělení zrna od plevele. Nedejte se. Naočkovných my už líto neni, oni do toho šli dobrovolěn a věděli co je čeká. Taktéž jsou zodpovědní za ukrajinskou krizi a potraviny se cvrčky. Všechno toto jsou další fáze cow-ID (a tím nemysím název onemocnění, ale systém otroctví.)

Lidský salám vypěstovaný v laboratoři z celebrit

Maso vypěstované v laboratoři může být potenciálním způsobem, jak nakrmit světovou populaci a zároveň bojovat proti změně klimatu, ale dokážete se zbavit představy steaků nebo uzeného masa pěstovaného z lidských buněk? Společnost s názvem BiteLabs se snaží uvést na trh lidské maso ze zkumavky, a to není ani to nejpodivnější. Doufají, že na palubu získají celebrity jako James Franco, Ellen DeGeneres, Jennifer Lawrence a Kanye West, aby darovali vzorky tkáně, ze kterých se nakonec stane salám.

Potenciální Ellen salám popisují jako „černý pepř a česnek s hravým nádechem hořčice [pro] vysoce přístupnou a dobře zakulacenou chuť“, J-Law's jako „vyhlazený tóny medu a kořeněný pomerančovou kůrou a zázvorem, “ a Kanye je jako „nejlépe v kombinaci se silným rovným bourbonem“. Salám Jamese Franca by byl „arogantní, osobitý a zcela nepopiratelný“.

„Produkce masa in-vitro se dnes blíží realitě a nabízí vysoce kontrolovatelnou produkci masa bez živočišných, plýtvacích a krutých ekologických dopadů průmyslového zemědělství,“ píše se na webu BiteLabs. „Ale tento proces může nabídnout mnohem víc než repliky hovězího a vepřového masa. Proces začíná myosatelitními buňkami, které se získají biopsií. Jedná se o zvláštní typ kmenových buněk nalezených v dospělém svalu, které slouží k opravě a opětovnému růstu poškozeného svalu. Izolace vzorku těchto buněk poskytuje základnu, ze které může vyrůst tolik masa, kolik je potřeba.“

První krok ke kanibalismu. Určitě ty buňky ještě poupraví aby tam byly spike-proteiny. Sterilizace a srdeční problémy všude kde se podíváš. A to vše budou přisuzovat civilizační chorobě, podobně jako to udělali s rakovinou a autismem.

Kalifornie PROZATÍM zavrhne plány na zavedení vakcín proti COVID pro školáky

Kalifornie ukončí plány na zavedení vakcín proti COVID-19 pro školáky, když stát 28. února ukončí nouzový stav COVID-19.

vlád. Gavin Newsom v říjnu 2021 oznámil, že Kalifornie bude prvním státem, který bude vyžadovat očkování dětí proti COVID-19, aby mohly chodit do školy. Byla také první, která nařídila opatření k maskování a očkování zaměstnanců.

Senátor Richard Pan tehdy navrhl legislativu, která by požadavek na očkování ještě více posílila odstraněním osobních a náboženských výjimek. Legislativa neprošla.

Požadavek na očkování pro děti byl původně nastaven na 1. července 2022. V dubnu 2022 však Kalifornie oznámila, že odloží mandát na 1. července 2023.

Důvodem je že FDA zatím neschválila vakcíny pro nejmenší. Prozatím naši otrokáři tedy testují ideální dávku toxicity - tak aby to děti přímo nezabilo, ale aby je to dostatečně otrávilo.

Během covid komedie bylo mnoho dětí již donuceno k očkování hrozbou celostátního i místního mandátu.

CDC přidává očkování COVID do plánu očkování dětí.

V říjnu 2022 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí doporučila přidat vakcíny proti COVID-19 pro děti ve věku 6 měsíců do nového plánu imunizace dětí a dospívajících , který bude uveden na trh.

Zde tak můžete vidět, že všechny vyjímky jaké jsme měli oni odstraní a je jedno zda zákonně nebo ne. Agenda jede dál a toto neni žádná výhra, spíše je na to psychicky připravovali aby jednoho dne sklopily hlavy a šli na smrtící a sterilizační vakcíny dobrovolně odevzdaní svému osudu...Toto klinické testování také jednou vymizí v rámci jejich tzv. "rámci budoucnosti", kde budou vyrábět vakcíny a léčiva na bázi mRNA bez klinických testů, který si platí a falšujou aby to mohlo vůbec projít.

Proč jsou v médiích jen samé negativní zprávy

Manipulují strachem a potom nám předhoudí jejich loutku jako záchranu. Problém, akce, reakce. Toto je strategie, kterou neustále dokola používají a která vždy zabere.

Desetiletí vakcín s Billem Gatesem

Zde Bill Gates přiznává že díky vakcínám se sníží populace o 15%. Taktéž zde vysvětluje vzorec CO2 = Lidé * služby, které používáme * energie pro tyto služby * co2 vypuštěný při získávání této energie. Pokud jste to ještě nepochopily. My jsme ten uhlík, který se snaží zredukovat. Chcou se dopracovat k nule, chcou z nás udělat autonomní bioroboty a proto nám nutí jejich vakcíny obsahující dekodéry, grafen, 5G a hmyz. 5G způsobuje nemoce, chudokrevnost, ovlivňuje náš stres a tím i naši fyziologii.

Hodný strýček Gates narovinu říká: "Pokud se nám podaří vyvynout nové vakcíny, zlepšit lékařskou péči a reprodukční zdravotní služby, mohli by jsme toto číslo snížit tak o 10 až 15 procent"

Čím větší problém populačního růstu, tím drastičtější budou muse být zavedené opatření, říká Susan Weber, manželka Sorose. A na coviďárně je to vidět. Problém neni přelidnění. Hlavními znečišťovateli je malá hrstka satanských ďáblíků - jejich politika, jejich nevýhodné a neekologické služby. Ano, naše planeta je na tom špatně ale ne kvůli nám, ale kvůli jejich bezohlednosti a plazím cílům - vypouštění jedovatých látek, odkup patentů, DDT, fluoridace vody, toxiny ve vakcínách a jídle,... vše by se dalo udělat snáze, ekologicky a levně. Jediný krůček, který proto musíme udělat je vyhubit tyto parazity.

Masky jsou jako kalhoty

"Masky jsou jako kalhoty...musíš je nosit..." -Bill Gates

Nebuďte obětí nevědomosti, přemýšlejte, dokud je to ještě legální.

Poznámka redakce: samozřejmě ofce si z těch hardů přes hubu udělali módu a dokonce existuje jeden obchod kde si můžete koupit luxusní repisrátory a roušky. Každý kdo prošel systémem školství, sleduje televizi a věří vládě je oběť MK-ULTRA. Nebuďte ofce (nechci urážet ovce, proto píšu s písmenkem f.)

Covid policie v číně v akci

Někde v Číně 🇨🇳 je muž násilně odstraňován ze svého domova kvůli falešnému viru, který nebyl nikdy izolován.

Kdy se probudíme a uvědomíme si, že nás vláda podvádí?

Peter Staněk k mobilizaci

Poslechněte si to... a nezapomeňte na jednu věc - záleží jen na vás jak naložíte se zbraní. Proměňte zlo v dobro. Určete si vy sami kdo je nepřítel a proti komu pujdete.

Vláda mění ústavu ohledně mobilizace - válka je za dveřma

Ano, dejte nám zbraň. My víme co s tím a na koho. Už se nemůžu dočkat až pomůžu této republice a celé evropě zpátky na nohy.

Táák a pomalu se nám to rýsuje. Cvrčky už máme na talíři, o chytrou karanténu a nové vakcíny je také postaráno a co ještě zbývá? Ano, správně, válka. K tomu aby mohli dokončit svojí inflaci, vyhladovět nás a potom nám podsunout jejich great reset jako záchranu.

Bill Gates oznámil že další "pandemi" začne v roce 2025 v Brazílii

Nová nákaza byla pojmenována SEERS -25, Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome 2025. , tedy "těžký epidemický enterovirový respirační syndrom 2025"...

123>>
×