Ostatní

Roboti nahrazují lidi

Roboti nahrazují lidi

Tady vidíte že v kapitalistickém režiimu jste jenom zbyteční jedlíci. Tohle neni špatné, kdyby to sloužilo lisdtcu a ne současnýmu kapitalismu. Akorát ted je to tka že jsme jen položky systému.

Čech na ukrajině vs ukrajinec v ČR

Čech na ukrajině vs ukrajinec v ČR

Samozřejmě že vakcíny udělali své a uvolnili byty pro ukrajince. Ukrajinci jsou zvyklý na nízké platy a až je vláda přestane tahat jako osla za mrkví, budeme makat za pár korun i my. Ale my už budeme jen menšina nebo jen "větší procento" např 55, nebo 60%.

Nové sluchátka od apple vás poslouchají co děláte

Nové sluchátka od apple vás poslouchají co děláte

Výhoda applu je že když si ten jejich stroj koupíte nemusíte řešit kraviny jako jsou viry, malware a pod. U nich totiž máte jistotu že vás budou sledovat, takže jakmile si koupíte ipad, kupujete si ho s tím že jste sledováni. Jejich mobil pravidelně pořizuje snímky, také ukládá o odesílá data GPS a poslouchá - někdy tajně, někdy pod záminkou - např, jejich mobil dokáže zaznamenat automobilovou nehodu a automaticky zavolá záchranku. Stejně tak ale může posílat informace k NSA když budetee říkat něco co se systému nelíbí.

Máme se opravdu dobře?

Máme se opravdu dobře?

Jen si představte středověk - tam byli lidé ještě relativně svobodní a hlavně soběstační. Když vyndáte zvíře z jeho přirozeného prostředí a poté v dospělosti vysadíte zpět, zemře. Systém nás zotročil, ale my budeme svá vězení milovat - dokud budeme mít barevný televizor, jídlo a toaletní papír, nic se nezmění.

99 % ventilátorů COVID od quebeckého dodavatele, které podpořil liberální poslanec Navdeep Bains, bylo vyhozeno jako šrot

99 % ventilátorů COVID od quebeckého dodavatele, které podpořil liberální poslanec Navdeep Bains, bylo vyhozeno jako šrot

Kontrakt činil 282 milionů $.

U nás bylo něco podobného. Lidi se složili na ventilátory ale nebyl o ně zájem. Naštěstí. Víte jistě že lékaři své pacienty zabíjeli tím že jim podávali léky, které zůžovali cévy v průduškách a potom do nich pustili ventilaci s tím že v rámc isvojeho boje o záchranu životů enormně zvýšili tlak což mělo za následek že jim roztrhali plíce a dotyčný posléze zemřel "s covidem" jak oni říkají.

Vládní dokumenty Spojeného království tiše přiznávají, že „holocaust vakcíny“ zabije miliony dětí

Vládní dokumenty Spojeného království tiše přiznávají, že „holocaust vakcíny“ zabije miliony dětí

Oficiální vládní údaje, které se vláda Spojeného království pokusila pohřbít, odhalila, že miliony dětí na celém světě byly zmrzačeny a zabity a že jim v blízké budoucnosti hrozí masivně zvýšené riziko úmrtí ze všech příčin.

"Není divu, že se ONS zoufale snažila zakrýt úmrtnost dětí. Čísla jsou šokující. Za zavřenými dveřmi se byrokraté připravují na masové nepokoje v ulicích, zatímco matky, bratři, sestry, strýcové a tety truchlí nad ztrátou dětí národa a požadovat, aby vláda čelila spravedlnosti."

Čísla ukazují významné rozdíly v úmrtnosti dětí ve věku 10 až 14 let podle stavu očkování.

U neočkovaných dětí je úmrtnost na neexistující nemoc COVID-19 0,31 na 100 000 osoboroků.

U těch s jednou dávkou vyskočí na 3,24 a u těch se třemi dávkami dramaticky stoupne na 41,29 na 100 000 osoboroků.

Opět zde říkám že žádná nemoc covid-19 neexistuje, covid je teroristická organizace. Nemocní jsme z vakcín - toxinů, špatného jídla, nečistého vzduchu, překyselením, apod. Toto také potvrzuje druhý graf, kde můžete vidět že ti naobdaní jsou několikanásobně nemocní - nemoc je detoxikační proces a někdy hold tělo nápor toxinů nezvládne, nebo toxiny poškodí důležité součásti těla.

Vytváření čísel pro pandemický průmysl

Vytváření čísel pro pandemický průmysl

Minulý měsíc jsem pro Canberra Daily napsal článek s názvem „Jak vytvořit pandemii“. Nastínil, jak lze pandemie vyhlásit snadněji, ne-li zavádějícím způsobem, od roku 2009, kdy WHO jednostranně nově definovala definici „pandemie“ a slova „s obrovským počtem úmrtí a nemocí“ byla náhle vyloučena ze stávajícího významu. Proto v posledních dvou desetiletích bylo k vyhlášení „pandemie“ potřeba pouze případy.

Dokonce i v lékařském světě není „případ“ totéž jako klinická diagnóza nebo nemoc. Obecně platí, že klinická diagnóza je založena na příznacích (co pacient uvádí), příznacích (co je fyzicky detekováno lékařem) a někdy na výsledcích laboratorních testů. Definice případu může znamenat „instanci onemocnění“ v užším slova smyslu, ale v širším epidemiologickém smyslu jednoduše znamená „kritéria pro kategorizaci jednotlivce jako případu“. Jinými slovy, pouzdro je takové, jaké si vynálezce přeje, aby bylo.

Definování případů nám může pomoci porozumět a zvládat propuknutí onemocnění. Například náhlý výskyt případů „fotomelie“ v 50. a 60. letech 20. století, což je stav, kdy děti mají vážně deformované končetiny, souvisí s drogou thalidomid . V tomto případě byla definice případu velmi konkrétní vzhledem k nezaměnitelným fyzickým deformacím novorozence a jedinečné korelaci s toxickým lékem užívaným během těhotenství.

Naopak, pokud je definice případu příliš široká nebo nespecifická, může to vést ke zcela nesmyslným datům. Pokud by byl například případ definován testem, který by dokázal detekovat přítomnost červených krvinek, pak by každý z nás byl testován jako pozitivní a byl by započítán jako případy.

Případy COVID-19 byly nesmyslné, protože Světová zdravotnická organizace zveřejnila svou oficiální definici případu v roce 2020, v níž se uvádí, že potvrzený případ byl „osoba s laboratorním potvrzením infekce COVID-19, bez ohledu na klinické příznaky a symptomy“. Znamenalo to, že případy byly nakonec vytvořeny na základě výsledku testu, který neměl nic společného s tím, zda daná osoba trpěla konkrétní nemocí, nebo zda byla vůbec nemocná. To je důvod, proč statistikové, jako je Pierre Chaillot, pomocí oficiálních čísel „případů“ a dalších údajů o populaci demonstrovali, že nedošlo k žádnému novému ohnisku onemocnění . Obrovské množství případů zahrnovalo jedince, kteří byli nemocní z nejrůznějších důvodů, a ve velké části jedinci, kteří jako všichni neměli žádné příznaky.

Jak jsme zdokumentovali v naší knize The Final Pandemic , použití této techniky k tomu, aby se případy objevily ze vzduchu, je překvapivě dobře zavedené . Ve skutečnosti může být také použita v opačném směru, aby se počet případů snížil nebo dokonce zmizel , zvláště když byla zavedena vakcína a je třeba ji zobrazit jako účinnou.

Případy COVID-19 se obvykle spoléhaly buď na test polymerázové řetězové reakce (PCR) nebo rychlý antigenní test (RAT) – první amplifikuje vybrané genetické sekvence, druhý reaguje na konkrétní proteiny. Tyto genetické sekvence a proteiny byly údajně specifické pro SARS-CoV-2, virovou částici – tedy infekčního parazita způsobujícího onemocnění sestávajícího z genetického materiálu obklopeného proteinovým obalem.

Tvrdilo se, že pokud byl jeden z těchto testů pozitivní, pak byla osoba infikována virem a měla nemoc zvanou COVID-19. V roce 2020 prezident Tanzanie John Magufuli ukázal, jak absurdní to bylo, když nechal jednu ze svých laboratoří aplikovat test PCR na nehumánní zdroje, včetně papáje, křepelky a kozy. Výsledek: všechny byly pozitivní . Znamenalo to, že tropické ovoce může být také infikováno „virem“ a onemocní COVID-19? Je zřejmé, že tyto takzvané diagnostické testy nebyly vhodné pro daný účel.

Skutečnost, že tyto genetické sekvence a proteiny lze detekovat na nebo v lidech, zvířatech, ovoci a odpadních vodách , jasně ukazuje, že se nejedná o specifické klinické diagnostické nástroje. Abychom tento bod dále ilustrovali, představte si jedince, který vdechl nějaký pyl, což ve svém životě děláme všichni. Pokud jsme odebrali nosní výtěr a provedli PCR test, můžeme mít pozitivní výsledek na genetické sekvence pylu . Nic by nám to však o dotyčném jedinci neřeklo – mohl být úplně v pořádku, mohl mít příznaky „senné rýmy“ nebo mohl dokonce před týdnem zemřít.

V této aplikaci jsou fakta jasná: PCR jednoduše amplifikuje jakékoli sekvence, které má detekovat, nemůže určit závažnost jejich přítomnosti nebo zda je osoba (nebo papája!) něčím postižena. (Stejný princip platí pro RATs.)

Je důležité porozumět některým klíčovým bodům těchto testů, abychom pochopili jejich omezení. Jejich rozšířená aplikace a nalezení mnoha „pozitiv“ vytváří nejen nesmyslná čísla případů, ale také iluzi, že existuje „to“ – tedy nárokovaný virus nebo konkrétní nemoc. Je to jeden z důvodů, proč má naše kniha Virus Mania podtitul „Jak lékařský průmysl neustále vymýšlí epidemie a dosahuje miliardových zisků na naše náklady“. Jak vysvětlil můj spoluautor doktor Claus Köhnlein v roce 2020, jediné pandemie, kterých jsme svědky, jsou ty z testování.

Vzhledem k nedávným hrozbám vypuknutí „ptačí chřipky“ je nezbytné ocenit skutečnou povahu těchto „pandemií“ a proč se „toho“ nemusíte bát.

Dlaší konspirační teorie potvrzena - člověk se nedožije déle než produktivního věku

Dlaší konspirační teorie potvrzena - člověk se nedožije déle než produktivního věku

Už za covidismu jsme věděli že lidé se nedožijou déle než je třeba - tedy třeba pro systém jako pracující jednotka. Oni nás nemaji za lidi, ani jako za dobytek, ale jen za položky. Už dneska může člověk zemřít asistovanou smrtí z důvodu že je daný člověk chudý. Ale mějte na paměti, naše chudoba neni způsobená šatným hospodářstvím, nebo přelidněním. Na vině jsou banky - v čele s FEDem. My jako stát nemáme vlastní měnu, máme jen povolení od fedu vytisknout si peníze s tím že jim tuto částku splatíme i s úroky, které ze své podstaty splatit nemůžeme. Vzpomeňte si na to co udělal Hitler, jak vykopnul všechny bankéře a založil svojí vlastní měnu, německo se dostali z bahna na světově nejvyhlášenější ekonomickou příčku, zatímco ostatní státy krachovali, lidé byli na ulicích, neměli dostatek peněz,... toto jsou věci, které vám média neřeknou a politici vám budou jen mazat med okolo huby s jejich úspornýma balíčkama, které vše vyřeší. Hlavním problémem je banka. Všichni politici, kteří vám o tomto neřekli jsou lháři, tahají za jeden provaz a nebo tomu prostě nerozumí (ale my víme že tomu rozumí).

123>>
×