Ostatní

Válečný stav proti našim vládám je zde stále

Nezapomeňte... oni s tim nepřestali... namísto přemístiili kamery na reptiliána Alžbětu II

Lékaři porušují zákony a páchají trestné činy, za které je možné je uvěznit

Fraška s pandemií odhalila to, co média, politici a především zdravotnické agentury systematicky "zamlčovali". Lékařský trestný čin.

Advokát Beat Bahner je specialistou na lékařské právo. Varuje rodiče, lékaře a všechny, kteří se podílejí na očkování dětí ve věku 5 až 11 let a mladých lidí do 18 let.

Vakcína Pfizer Cominaty představuje velké riziko pro život. Všichni lékaři, kteří očkují děti těmito vakcínami Covid, a všichni, kdo se na této zdravotní genocidě podílejí, jsou trestně stíháni.

Podle § 96 zákona o léčivech hrozí každému, kdo použije experimentální léky na lidech, trestní stíhání a vězení, přičemž v případě vážného poškození zdraví a úmrtí hrozí odnětí svobody až na tři roky, nebo na deset let, jak navrhuje právník.

Farmaceutické společnosti porušují § 8 zákona o léčivech také tím, že používají látky, které nejsou schváleny pro použití u lidí.

Zkušební doba není svoboda

Poslanec Evropského parlamentu Rob Ross vyzývá ke spolupráci pohanské a zbabělé obyvatele Evropy, aby zrušili zdravotní pas, dokument, který politici využívají k tomu, aby zamezili přístupu do restaurací, dopravy a zaměstnání.

Evropská unie, která je zodpovědná za segregaci, diskriminaci a fašismus, chce prodloužit platnost pasu, který byl vytvořen v roce 2021, až do roku 2023.

Poslanci Evropského parlamentu chtějí zastavit nezákonné porušování svobody, které zavedla neofašistka Ursula von der Leyenová. Svět musí skoncovat s těmito beztrestně páchanými zločiny proti lidskosti.

A zase o tom viru. Tohle se nezastaví dokud tady budeme ohrávat tu jejich písničku o infekčních agens. Je jen jedna nemoc a tou je toxikóza, překyselení, nebo účinky rádiových vln.

Grafenové synapse představují pokrok v počítačích podobných mozku

Poznámka redakce: Tak zde je jasný důkaz toho co grafen dělá v našem mozku a taky důvod proč lidé mají poruchy centrální nervové soustavy po jejich covidích injekcích. Chcou z nás udělat bioroboty, žrát budeme písečné červy a dýchat budeme jen když budeme potřebni pro systém. Budeme otroci jiné rasy.

A teď článek...

Počítače, které uvažují spíše jako lidské mozky, se přibližují k běžnému přijetí. Ale zůstává mnoho nezodpovězených otázek. Mezi nejnaléhavější patří, jaké typy materiálů mohou sloužit jako nejlepší stavební kameny k odemknutí potenciálu tohoto nového stylu výpočetní techniky.

Pro většinu tradičních počítačových zařízení zůstává křemík zlatým standardem. Existuje však hnutí za použití flexibilnějších, účinnějších a ekologicky šetrnějších materiálů pro tato zařízení podobná mozku.

V novém článku výzkumníci z Texaské univerzity v Austinu vyvinuli synaptické tranzistory pro počítače podobné mozku pomocí tenkého, flexibilního materiálu grafenu. Tyto tranzistory jsou podobné synapsím v mozku, které spojují neurony mezi sebou.

"Počítače, které myslí jako mozky, dokážou mnohem více než dnešní zařízení," řekla Jean Anne Incorvia, odborná asistentka na katedře elektrotechniky a počítačového inženýra Cockrell School of Engineering a hlavní autorka článku zveřejněného dnes v Nature Communications . "A napodobováním synapsí můžeme naučit tato zařízení učit se za běhu, aniž bychom vyžadovali obrovské tréninkové metody, které zabírají tolik energie."

Výzkum

Kombinace grafenu a nafionu, polymerního membránového materiálu, tvoří páteř synaptického tranzistoru. Společně tyto materiály demonstrují klíčové synaptické chování – nejdůležitější je schopnost cest v průběhu času posilovat, protože jsou používány častěji, což je typ paměti nervových svalů. V oblasti výpočetní techniky to znamená, že se zařízení budou moci v průběhu času zdokonalovat v úkolech, jako je rozpoznávání a interpretace obrázků, a dělat to rychleji.

Dalším důležitým zjištěním je, že tyto tranzistory jsou biokompatibilní, což znamená, že mohou interagovat s živými buňkami a tkání. To je klíčové pro potenciální aplikace ve zdravotnických zařízeních , která přicházejí do kontaktu s lidským tělem. Většina materiálů používaných pro tato raná zařízení podobná mozku je toxická, takže by nebyly schopny žádným způsobem kontaktovat živé buňky.

Proč na tom záleží

S novými high-tech koncepty, jako jsou samořídící auta, drony a roboti, dosahujeme limitů toho, co mohou křemíkové čipy efektivně dělat, pokud jde o zpracování a ukládání dat. Pro tyto technologie nové generace je zapotřebí nové počítačové paradigma. Neuromorfní zařízení napodobují schopnosti zpracování mozku, výkonný počítač pro pohlcující úkoly.

"Biokompatibilita, flexibilita a měkkost našich umělých synapsí jsou nezbytné," řekl Dmitrij Kireev, postdoktorský výzkumník, který projekt spoluvedl. "V budoucnu si představujeme jejich přímou integraci s lidským mozkem, čímž připravíme cestu pro futuristickou protézu mozku."

Opravdu se to stane?

Neuromorfní platformy se začínají stávat běžnějšími. Přední výrobci čipů, jako jsou Intel a Samsung, již neuromorfní čipy vyrobili nebo jsou v procesu jejich vývoje. Současné materiály čipů však omezují to, co neuromorfní zařízení dokážou, akademičtí vědci proto usilovně pracují na nalezení dokonalých materiálů pro počítače s měkkým mozkem .

"Je to stále velký otevřený prostor, pokud jde o materiály; nebyl zúžen na další velké řešení, které bychom mohli vyzkoušet," řekl Incorvia. "A nemusí se zúžit pouze na jedno řešení, protože různé materiály dávají větší smysl pro různé aplikace."

V Libanonu ozbrojení klienti přepadávají banky, aby získali své vlastní peníze

Ale to už nejsou jejich peníze... na to nezapomínejte. Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy nevěř židovy a jeho hanebným praktikám. Jakmile si dáte peníze do banky, tk jste je bance defakto dali aby s nima mohli jakkoliv hospodařit s tím že banka vám naoplátku dá určité peníze (teoreticky ty co jste si uložili, když fyzicky toho nejsou schopni). Banka krachne a co udělá stát? Co udělaji agenti velkého pavouka? Pujčí si peníze z jiné banky a darují to té bance aby nám banka potom mohla nechat na pčtě naše fiktivní čísílka, který nás maji přesvědčit o tom že naše peníze jsou uložené někde v sejfu i když už jsou dávno spláchnuté ve WC. Tím také zadluží stát a mi to co jsme si tam naspořili si deakto dáme do banky znovu z našich daní.
Peníze si skováš ke kamarádovi do peněženky, ten je utratí, a aby ses cítil dobře že je tvůj kamarád má stále uložené, tak mu dáš ještě jednou s tím že si od někoho pujčíš na dluh. Takže jsi mu je defakto daroval a sám si musíš pujčit. Židovská férovka. Nic jiného v tom nehledejte.

Výroba proteinu z červů

Mezitím v Číně: kremační vozy pro očkované

V Číně jsou očkované osoby shromážděné na ulicích odváženy v dodávkách vybavených kremační pecí, kde je očkovaná osoba řádně zpopelněna.

Zbytek těl se přemění na organické hnojivo. V peci byly denně zpopelněny stovky těl. Počet dodávek vybavených tímto zařízením proti úmrtí je nyní více než 50 000.

Počet zemřelých očkovaných osob způsobil čínské vládě nepříjemnosti. ČKS nemá dostatek hřbitovů a hrobů, aby mohla pohřbít tolik očkovaných lidí. Jedním z prvních řešení bylo spálení těl.

Rodina zpopelněných vakcín je informována prostřednictvím textové zprávy na mobilní telefon, k níž je přiložen virtuální záznam o kremaci s poplatkem, který bude rodině odečten.

Bojí se kremace zaživa, zatím nikdo nic nenamítal!

Rumunský europoslanec Cristian Teres se ptá, jak mohly zkoušky vakcíny Covid 19 proběhnout v letech 2017, 2018 a 2019, jak uvádí zpráva EMA, když byl virus poprvé zaznamenán až v prosinci 2019?


americká vláda tají počty úmrtí na očkování

Americký úřad VAERs ve svých záznamech o úmrtích odečítá počet obětí očkování. Od začátku roku 2021 se zdá, že se toto číslo nezměnilo. Vždy se pohybuje mezi 12 000, což je počet, kterého bylo dosaženo za pouhé 3 měsíce v dubnu 2021 a který se udržuje dodnes.

Podezřelý subjekt si všiml, že jména obětí mizí a některá se vracejí do záznamů. Dotyčný se domnívá, že agentura zatajuje více než 150 000 úmrtí.

Pokud za tři měsíce během očkování dosáhl tento počet 12 000, můžeme počítat s průměrným počtem 48 000 úmrtí za rok a přibližně 82 000 úmrtí doposud.

Podle směrnice VAER se statistiky násobí 41. Takže máme 3 miliony 362 tisíc Američanů, které vakcíny zabily, a 186 milionů s nějakým druhem nežádoucích účinků. Pokud sečteme počet úmrtí na kovid, který byl skutečně způsoben proteinem spike ve vakcínách proti chřipce a kovid-19, dostaneme 4 miliony 400 tisíc úmrtí.

Pfizer dostal největší trestnou pokutu v USA

Historie jako součást vyrovnání dvou dolarů ve výši 3 miliard dolarů s federálními prokurátory za špatnou propagaci léků a za placení úplatků poslušným lékařům.

V 90. letech se podíleli na vadných srdečních chlopních, které vedly k úmrtí více než 100 lidí.

Společnost úmyslně uvedla regulátory v omyl ohledně rizik.

V roce 2010 federální porota zjistila, že FISA se při marketingu drog dopustila vyděračského podvodu.

Více ve videu...

Zločinecká organizace založená v Izraeli a řízená a vedená sionistickými Židy. Rodina Rockffellerů vlastní majetek a vlastní společnost Pfizer.

Farmaceutická společnost, zkorumpovaní a podplacení politici, lékaři a vědci. Kromě toho, že zabíjela lidi a využívala dospělé a děti jako pokusné králíky pro své léky, aniž by o tom oběti věděly, koupila si média za úplatky a zfalšovala stovky dokumentů a studií.

Společnost Pfizer své zločiny splatila penězi, ale nikdo nebyl zatčen ani potrestán.

Dokud nezačne hořet oheň a viníci nebudou potrestáni, nebude spravedlnosti.

123>>
×