Ostatní

Naočkované zombifikované ženě zazvoní mobil

na tohle nemá ani MK-ULTRA... vakcína ve spojení s realltime ovládáním 5G sítí přes čipy v tělo a mobilní telefon... koukněte na ten výraz ve tváři. Strašné!

Nový standard: Defibrilátory jsou už i na dětských hřištích.

Na dětských hřištích ve Velké Británii jsou nyní k dispozici defibrilátory. Kdy už lidi vytáhnou hlavu z písku a uvědomí si, že je někdo napálil? Mnozí své děti ještě nenaočkovali... prosím, vezměte to na vědomí a chraňte své děti!

Oni už počítají s tím že naše děti budou umírat při zvýšené fyzické zátěži. Stejně jako sportovci. Vše způsobené covid vakcínama o kterých vám budou tvrdit že rizika převýší výhody... ale výhody v čem? Mít v sobě jejich sterilizační proteiny proti neexistujícímu viru? Nepochybuju o tom že jednou se děti budou ve škole učit že depopulace je skvělá věc, stejně jako se dříve děti učili to že vyvraždění indiánů byl skvělí nápad a skvělí tah. Budou jim vymývány hlavy stejně jako v knize Konec civilizace.

Prodejny s QR kódem a bez prodavaček

Tipněte si co bude následovat... Propojí to s QR kódem z covID pasu a do obchodu budete moct jenom s testem nebo platným očkováním nanoboty a grafenem. Bude to vypadat jako v Pekingu. A nezůstane to jenom u obchodů,...

Dr. Amandha D. Vollmer - Hadí jed je povídačka pro idioty

Dr. Amandha Vollmer je jednou z klíčových postav covid disentu, vedle osobností jako jsou Dr. Lanka, Dr. Cowan, Dr. Kaufman, Dr. Sam Bailey, Dr. Mark Bailey, Dr. Rasnick, Dr. Duesberg a spousta dalších kapacit, na rozdíl od podvodníků, kteří stále tlačí mrtvou infekční teorii, aby pro systém zachránili zbytky víry lidu v pandemické nesmysly...

Dr. Vollmer má doktorát z naturopatie, což byla, spolu s homeopatií, mainstreamová lékařská věda, než medicínu ukradla dynastie Rothschild a udělala z ní byznys, který vydělává ne na uzdravování, ale na udržování pacienta v začarovaném kruhu braní různých léků od alopatických šarlatánů

V tomto videu si bere na paškál dr. Ardise, který odpálil bombu, když ve Stew Peters show za zvuků dramatické hudby a plačky prohlásil, že lidé byli otráveni hadím jedem ve vakcínách a ve vodě.

Účastník mRNA vakcíny z roku 2013

Larvální tuk jako máslo

Vědci vytvořili "larvální tuk", který má nahradit máslo. Protože se mění klima, tak jezte brouky a zabíjejte krávy.

"Zdá se, že spotřebitelé si stále všímají zhruba 50 % pasty z brouků a 50% másla".

Poznámka redakce: Tak a máme tu další díl toho co jsem říkal. Oni vám to vecpou do potravin, ptát se vás nebudou zda jste ochotni to sníst nebo ne. Bude obrovská uměle vyvolaná finanční krize a kolaps a gójim nebude mít na víc než na jídlo z hmyzu a brouků. A nezůstane to jenom u másla... to lze snadno nahradit nebo vyřadit. Tento larvální tuk bude používan i do potravin obecně. Výrobci ho budou používat aby mohli snížit cenu. Postupně vás donutí si na to zvyknout, resp. naše generace si na to nezvykne, oni tohle dělají pro další generaci pro které to už bude normální - pro naše děti nebo děti našich dětí.

Virolog David Baltimore na otázku: co je to izolace a purifikace viru?

Jak odpověděl lauerát Nobelovy ceny za medicínu a virolog, na jednoduchou otázku, co je to izolace a purifikace viru?

David Baltimore je americký biolog a laureát Nobelovy ceny za medicínu. Je emeritním prezidentem a významným profesorem biologie na California Institute. Byl také prezidentem Americké asociace pro rozvoj vědy.

Srovnání úmrtí opičích neštovic vs. ostatní

Nezdravé jídlo a jídlo z rychlého občerstvení zabíjí každý rok 11 milionů lidí.
Kouření zabíjí každý rok 7 milionů lidí.

Alkohol zabíjí 3 miliony lidí ročně.

Drogy zabijí 11 milionů lidí ročně.

73 milionů potratů ročně.

Opičí neštovice - 5 úmrtí = SVĚTOVÁ ZDRAVOTNÍ HROZBA

Diana Ledska - o nadcházející plánované pandemii

Tak jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, stejně se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. Je tohle další snaha ukázat všem, co plánují do budoucna, a že počítají s dalšími pandemiemi? Více ve videu.

Přepis:
Jmenuji se Diana Ledska, a tohle (CDC) je zisková organizace. Není součástí naší vlády, ale jde o soukromou entitu, která vydělává miliardy dolarů z léků, z vakcín, které vás a vaše děti nutí brát už desítky let. Tato organizace, WHO (Světová zdravotnická organizace), je řízena člověkem, který ani nemá skutečné lékařské vzdělání. Tato organizace (WHO), s touto organizací (CDC), jsou řízeny šílenými maniaky. Začínáme žít v době dr. Mengeleho a gestapo sestřiček. To se bude dít v této zemi, a už se to začíná dít. Tohle – koronavirus covid-19 – nikdy nezmizí. Tohle je váš nový normál po zbytek vašeho života. Viděl někdo z vás trailer filmu, který vyjde na konci roku 2021? Jmenuje se Songbird.

Mluví v něm o covidu-21, covidu-22, covidu-23. Nikdy to nezmizí. Covid-19 začal jako scénář v roce 2019… 18. října, univerzita Johnse Hopkinsona, Událost 21. Je také známá jako Událost 2021. Tehdy se tam odehrála. Byl vytvořen scénář, ve kterém se koronavirus rozšířil z Wuchanu z Číny. A pak najednou, sotva o měsíc později, to začíná být realitou po celém světě. Už vám to dochází? Pokud si myslíte, že situace s covidem-19 je špatná, tohle jsem vytiskla… univerzita Johnse Hopkinsona.

Tyto scénáře s vakcínami a léky se provádí pravidelně. Každá druhá vakcína, každý druhý lék, který pro zisk vyrábí tyto farmaceutické korporace… vytvořily scénář. Covid-19 se změní do pandemie SPARSu, 2025 – 2028. Nikdy to nezmizí. Budou vám dávat léky, budou vám píchat špínu a chemikálie, protože to vakcíny přesně jsou… nic z tohoto nejsou vážně vakcíny. Většina vakcín jsou špína, odpad a chemikálie, které vám a vaším dětem desítky let ničí zdraví. Nepřestane to. Budou v tomto nadále pokračovat. Vyhledejte si tento dokument (odkaz na něj pod videem). Vytiskněte si ho. Pandemie SPARS, 2025 – 2028. Tohle je vaše budoucnost. Tohle je budoucnost vašich dětí, protože jste se tak ochotně poddali lži, a teď vás mají v hrsti. Hrstka lidí nyní řídí svět. Rothschildové ovládají všechny banky na světě.

Mezinárodní měnový fond s farmaceutickými korporacemi vám vše odebírají. Chtějí vše. Nikdy to nepřestane. Ukážu vám pár věcí v tomto scénáři, co plánují… a pamatujte, že covid-19 začal jako scénář. Stejně jako tohle (pandemie SPARS), co se blíží. Teď si projděme detaily. Snad to vše jasně vidíte. Tohle publikovalo Centrum Johnse Hopkinsona pro zdravotní bezpečnost. Můžete si to vyhledat, stáhnout a sami přečíst. Chci vám ukázat něco na straně 9. Má to dohromady 89 stran. Ukazuje vám to, co pro nás plánují.

Chci, abyste věnovali pozornost této sekci. „Svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit se všeobecným přístupem k informační technologii – pojmenovanou jako ‚dozvuková komora‘ – byl vybraný jako budoucnost, ve kterém bude probíhat možný scénář.” Co se stalo s USA v roce 2025, že máme svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit? Zamyslete se nad tím… Poté… pokračujeme dál… další věc, která podle mě bude pro vás zajímavá, je tato. Tato stejná věc se udělala s covidem. Všimněte, že tohle jsou noviny The St. Paul Chronicle, datum je uveden 17. října 2025. Tohle je scénář.

Tady si najdeme tohle… „CDC koncem listopadu oznámilo, že první odhadovaná smrtnost SPARSu je 4,7 %. WHO naproti tomu oznámila, že celková smrtnost SARSu je 14-15 % a více jak 50 % pro lidi ve věku nad 64 let.” Tohle vám ukáže statistiky… Míra nakažlivosti. A další zajímavý aspekt je… potřebujeme jít na stranu 17, kde vám ukážou, stejně jako tento rok, nárůsty během svátků – díkuvzdání a Vánoce. Tohle je strana 16, pojďme na stranu 17. „Nicméně během svátků díkuvzdání a černého pátku méně nakažených lidí zůstali doma, tudíž umožnili šíření SPARSu za hranici Středozápadu (USA). Přenos SPARSu se urychlil kvůli nakažlivým jedincům, kteří ještě nezačali mít příznaky.

Tyto faktory společně vedly k výrazným nárůstům v počtu ohlášených případů.” Takže znovu… Tohle si můžete přečíst… zjistěte, jaké různé scénáře uvádí pro to, co tento plán bude zahrnovat. Covid přejde do tohoto. Tohle ukazuje vaši budoucnost… nejen v USA, ale po celém světě. Zde je další zajímavý faktor. Odeberou zvířata. Plánují, že se zbaví jídla. Tohle už začali dělat v mnoha státech, ale média o tom vůbec nemluví. Tohle vám chci ukázat… „Vaše kancelář si vyžádala informace týkající se jakékoliv předchozí nemoci jako SPARS ve zvířecích populacích a potenciální imunizace nebo léčbě pro pokračující pandemii SPARS.” Tady dole píšou… Shrnutí: „Koronavirus v roce 2021 způsobil propuknutí viru v regionu 7 (jihovýchodní Asie) u kopytnatých zvířat. Naši výzkumníci vyvinuli a vyrobili interní efektivní vakcínu proti nákaze (HMRV-vac14).

Její následné schválení a použití úspěšně ukončilo šíření viru v regionu. I když byla vakcína převážně efektivní v prevenci nákazy, občas došlo k vážným vedlejším účinkům včetně oteklých nohou, vážné bolesti kloubů a encefalitidy.” Tohle vám ukazuje, co je jejich plán v roce 2021. Pamatujte, že covid nikdy nezmizí. Tohle je vaše budoucnost. Vaše budoucnost je neustálé očkování. Neustálý dohled a kontrola ze strany vlád. Teď vám chci ukázat stranu 31. Jak jsem řekla, můžete si to sami projít… Bude to jedna vakcína za druhou.

„Britská agentura pro regulaci lékařských produktů a léků a Evropská léková agentura na začátku března 2026 schválili nouzové použití nového antivirotika VMax k léčbě SPARSu. VMax byl zvážen ve Spojených státech, ale experiment proveden na začátku epidemie SPARS neprokázal jeho účinnost.” A teď tohle… tohle je z 31. ledna 2020. VMax nějakou dobu existuje. Vakcína VMax v pandemii SPARS má být použita na populaci v roce 2026. Takto tyto agendy tvoří… takto tvoří tyto vakcíny a léky, které mají už roky. Tzv. pandemie covidu se stane pandemií SPARS v letech 2025-2028. Nic se nikdy nevrátí zpět do normálu. Budou do nás cpát léky, udržovat ve strachu, neustále očkovat… a tady je další. Ze všech různých vakcín, které nám budou dávat, bude to vakcína Corovax. Corovax je další vakcína, kterou budou populaci vnucovat. Scénář pandemie SPARS v letech 2025- 2028 vytvořila univerzita Johnse Hopkinsona v roce 2017.

Corovax, která je ve scénáři pandemii SPARS zmiňovaná… podívejte se na tento článek od univerzity Thomase Jeffersona. „Nová vakcína proti koronaviru navržena k uspokojení globální poptávky.” Vyšel 7. dubna 2020. Začínáte si uvědomovat, jak si s vámi hrají, lidé z Ameriky, lidé z celého světa? Vidíte, jak tohle plánují? A co lékařská profese dělá nám všem? A jak nás používají? Teď vám něco přečtu z tohoto článku. Zvýrazním to. „COROVAX je vakcína vytvořená z části SARS-CoV-2, viru, který způsobuje onemocnění Covid-19.

Než aby použili celý virus, dr. Schnell a kolegové používají pouze jeho část, spike protein, složku, u které je největší pravděpodobnost, že vyvolá ochrannou imunitní odpověď.” Pamatujte, lidi… tato vakcína Corovax ve scénáři pandemie SPARS byla veřejnosti představena v roce 2027. Další věc, kterou vám chci ukázat, je tohle – COROVAX Ltd.

Poznámka redakce: Nedivil bych se kdyby další vir z říše fantazie byl požírač mozkových buněk. Koneckonců, nějak ten účinek grafenu překrýt musí.

123>>
×