Ostatní

Plakát: Bill Gates NOT A DOCTOR.... (he is devil)

Je samozřejmě všem určitě jasný že strýček Bill je jenom hraná loutka. Ten člověk ani možná neexistuje stejně jako Biden nebo Putin. Co fotka to jiné rysy. Jednou mladší, jednou starší, pokaždé s jinými rysy v obličeji a hlavy celkově,...

Covid vakcíny nainstalovaly Marburg do lidských obětí. Signál vysílání 5G aktivuje biologickou zbraň a spustí pandemii.

Callenderova tvrzení jsou fakticky podložená, nalezená v dokumentech CDC a dokonce ve smyslu smluv o poskytování služeb Amazonu, mezi jinými společnostmi. I když se tato tvrzení mohou zdát výstřední, jsou věrohodná a je třeba je zvážit.

Ve svém rozhovoru s Pratherem Callender uvádí, že věří, že lidé, kterým byly aplikovány „vakcíny“ mRNA (které ve skutečnosti nejsou vakcínami), byly ve skutečnosti instalovány s nanotechnologií nesoucí chimérické viry, které mohou obsahovat prvky viru Marburg. Podle Callendera způsobí přenos z 5G buněčných věží na 18 MHz po určitou dobu trvání a sekvenci, aby postižené buňky praskly a uvolnily biologické zbraně Marburg do krve těch, kteří dostali injekce mRNA.

To by zase okamžitě spustilo pandemii Marburg a vyvolalo náhlou vlnu příznaků, včetně krvácení (hemoragická horečka není hezká), kardiovaskulárních úmrtí, záchvatů a dalších.

Některé z příznaků, které se mohou objevit, dokonce připomínají klasické „zombie“ zobrazené v popkultuře: kousnutí, ztráta kognitivních funkcí, agresivita, zmatenost a extrémní změny ve vzhledu kůže a očí, mezi jinými podobnostmi. (Takové příznaky mohou také vypadat jako TikTok Libs, takže se nenechte zmást...)

Callenderovo tvrzení, že CDC vytvořilo varovné dokumenty „zombie apokalypsy“, je potvrzené a pravdivé. Příběh zombie CDC jsme probrali před deseti lety a od té doby se podobná varování před zombie apokalypsou objevila v dokumentech služeb od společností jako Amazon. Podívejte se na tento aktuální titulek, „ Kansasský guvernér vyhlásil říjen měsíc připravenosti na zombie; vyzývá občany, aby se připravili na zombie apokalypsu ."

Pokud se tato teorie naplní, zřejmý termín pro pravomoci, které mají uvolnit binární zbraň, by byl před volbami v polovině období, které se budou konat koncem tohoto roku. S příchodem zcela nové pandemie – s mnohem závažnějšími příznaky a vyšší úmrtností ve srovnání s Covidem – by mohly být volby zrušeny nebo změněny na univerzální domácí volební formát, který by podporoval manipulaci a hlasování. vysoce organizované padělání demokratů ( kteří jsou u moci jen proto, že ukradli minulé volby, samozřejmě).

Kritici by mohli říci, že to všechno zavání sci-fi. Ale právě teď žijeme v dystopickém sci-fi scénáři s extrémní cenzurou, orwellovským globálním kabalem snažícím se vyhubit lidskou rasu, vzestupem robotů a masovou injekcí miliard lidí exotickou nanotechnologií, která se zdá mít hanebný účel zdaleka není pouze nabízením „imunity“.

Celý videozáznam - viz odkaz:

Alex Jones vždy varoval svět před novým světovým řádem.

Ten muž byl o dvacet let napřed v budoucnosti. Alex Jones byl vždy velkým aktivistou proti Bildeberskému klubu, Římskému klubu, OSN, WHO, zednářům, MMF, mezinárodním bankéřům a rodinám, které ovládají svět.

Skvělý člověk!

Překlad:
Ano. Existovaly zkorumpované říše. Ano, manipulují. Ano, existují tajné společnosti. Ano, v historii existovaly oligarchie. A ano, dnes v roce 2002 existuje tyranská organizace, která si říká Nový světový řád a prosazuje celosvětovou vládu, bezhotovostní společnost, otevřené hranice, totální a úplnou tyranii, kde jsou lidské bytosti absolutně bezcenné. Je nás šest a čtvrt plus miliarda a globální podmnožina, kdy je nás příliš mnoho. Způsobujeme problém. Potřebujeme být chladný na 80%. Je úžasné o tom mluvit. Ale jsou to globalisté, OSN, jejich vlastní veřejná prohlášení, a přesvědčili spoustu liberálů a elitářských konzervativců a další, že když s tím souhlasíme, jsme inteligentními členy společnosti. Je to konečná ústa, tento pohled na svět. Je to tato radikální, virulentní forma sociálního darwinismu. Je to výmluva tyranů. A vytvořením otevřených hranic, kde neexistuje žádná národní suverenita a pouze globální orgány, které kontrolují všechny zdroje centralizací a socializací zdravotní péče, se stát stává Bohem v podstatě, pokud jde o vaše zdraví. A pak tím, že na nás vypustí nemoci, viry a mory, se v podstatě dostaneme do jejich systému.

WHO chce úplnou kontrolu nad naší identitou

Tenhle židoještěr veřejně hlásá že je prioritou očkování. Úplná kontrola nad naší identitou v rukou systému a s tím spojená digitalizace, transakce, školství, daně,...

WHO je hlavou hada a tím, kdo financuje 80 % korupce ve WHO, je Bill Gates a jeho zločinecká nadace. Gates, WHO a vláda USA stojí za všemi vymyšlenými epidemiemi, jejichž hlavním cílem je zabíjet, korumpovat a snižovat světovou populaci.

Od roku 1915 sionisty ovládané Spojené státy šíří po světě syntetické nemoci, aby poškodily lidskou DNA a snížily počet lidí. O válkách, které američtí demokraté vyvolávají ve světě se stejným cílem, se ani nezmiňuji.

Část lidstva, která neobdržela vakcínu proti kovidům, musí reagovat a řídit se zákonem smrti, jak jej uzákonil sám Stvořitel.

Souhrnná poprava všech démonů! Do prdele se systémem!

Rizika nepodmíněného příjmu

Nepodmíněný příjem se na první pohled může zdát jako skvělí nápad. Díky moderní technologii nebudeme muset tolik pracovat, vše budou vykonávat stroje a pár lidí jen bude dohlížet zda vše funguje jak má.

Má to jeden háček - vše bude propojené se sociálním kreditem. Ten už se testuje naplno v Číně. Napíšete špatný status na facebooku? Automat vás nepustí do vlaku, strhnou vám peníze (nebo vám sníží uhlíkovou útratu). Vše bude kontrolovatelné. Bude vyžadována absolutní poslušnost před svými otrokáři.

Zde bude hrát roli i uhlíková stopa. Staří, práce neschopní, nebudou potřeba a budou zbytečně produkovat strašák CO2.

Systém bude vlastnit vše, zničí úrodu, a bude vyrábět svoje GMO produkty.

Čověk už nebude mít práva, bude jako spotřebič - vše se bude hodnotit podle toho jak je užitečný pro systém.

Změna je potřeba, neni pochyb o tom že současný kapitalismus je špatný. Ukázkově jak by svět měl vypadat ideálně zavedl Adolf Hitler. Lidé dostávali zemědělskou půdu pod podmínkou že ji zůrodní a budou produkovat pro svůj stát. Chudí měli zdarma kroužky a školy. Velký důraz se kladl na zdravého ducha, tělocvik. Ve škole se děti neučili papuškovat, ale dbalo se na to aby látce porozuměli. Nacismus doslova vzkvétal nejen svou architekurou a vynálezy - ty byli po válce odkoupeny nebo zatajovány. Zlatý standard zaručoval že měna nepadné, inflace byla minulostí. Po válce, když zvítězili židoještěři se vše vrátilo do starých kolejí a z prosperujícího ekosystému se stala dojná kráva.

Vakcína obsahuje hydroxid grafenu

Funguje to jako nanožiletka, která se dostane do krve a poté řeže epitel cév. Jedná se o biologicky neodbouratelný materiál. Velké riziko je hlavně u sportovců, kterým při fyzické námaze koluje rychle krev a žiletky rychleji pracují. Vzpomínáte si jak se nás média snažila přesvědčit že srdeční choroby jsou normální a že sport je jedním z příčin? Také jsme měli informace že v některých zemí instalují čističky na bázi grafenu, který se může uvolnit do vody. Grafen je už potvrzen i u léků, nejen covidích vakcín. Důrazný pozor by jste si tedy měli dát i na "obyčejné vakcíny", jelikož grafen oficiálně neni ve složení mRNA vakcín. Vakcinace jim nešla tak dobře jak předpokládali, tak to perou do všeho kde můžou.

WHO má 10-letý plán infekčních chorob. Covid byl 1. rok. Vše už je naplánované.

Bioteroristé, neexistuje žádné jiné přídavné jméno, které by označilo zločince jako Bill Gates, Tedros Adhanom a jejich bandu genocidních vůdců.

Viroložka WHO Marion Koopmansová na otázku, jaké jsou šance na další pandemii, odpovídá:

„Ano, toto je již dlouho v desetiletém plánu WHO. Plán uvádí, že dojde k velké krizi infekčních chorob. Tohle byl jen první rok."

Všechno se plánuje, koranavirová fraška byla startem k šíření různých nemocí prostřednictvím vakcín. Na světě je 6,3 miliardy očkovaných, 4,71 miliardy třetí dávkou. Všech 6,3 miliard bude mít nemoc, zranění a smrt.

Vakcíny obsahují vysoce toxické toxiny a proteiny. Propuknutí hepatitidy, mrtvice, infarkty, myokarditida, krvácení, AIDS, rakovina, neštovice, Chagasova choroba, těžké alergie, zápal plic, trombóza a další nemoci všechny očkované zabijí.

Žádný očkovaný neuteče!

Čína: Covid policie zalepila izolepou covid pozitivního

Další ze série klauniád z Číny.

Remdesivir byl indikován k použití u kojenců

Úřad FDA toto razítko udělil poté, co u třetiny zvířat, kterým byl lék podán, došlo k selhání ledvin.

Dr. Ryan Cole: "Jedná se o velmi toxický lék pro ledviny. U třetiny testovaných zvířat došlo po podání remdesiviru k selhání ledvin.

V listopadu 2020 WHO řekla: "NEPOUŽÍVEJTE REMDESIVIR! Nefunguje to. Nepřináší žádný přínos pro přežití. Nepřináší žádný přínos pro přežití. Nepoužívejte remdesivir. A my ji stále používáme ve Spojených státech.

Nemocnice získá 20% bonus za hospitalizaci, pokud dotyčnému vpíchne do ruky jehlu a aplikuje Remdesivir, takže je zde velká finanční motivace přijít o ledvinu výměnou za toxický lék."

Podle dalšího lékaře Bryana Ardise má Remdesivir identické látky jako jed hada královského, který je také ve vakcínách. Všechny tyto děti budou zavražděny.

Je čas, aby Biden dostal na zadek železnou tyčí!

123>>
×