Ostatní

Covid roboti v ulicích Německa

Covid roboti v ulicích Německa

Jaký je jejich účel? Otravovat nenaočkované lidi, lidi bez náhubků,... prozatím ještě na sobě nemají zbraně.

Očkování prostřednictvím potravin

Očkování prostřednictvím potravin

"V Číně byla provedena studie. Aplikovali krávě vakcínu mRNA; pak kravské mléko očkovalo myši účastnící se studie," uvádí právník Tom Renz.

"A existuje zpráva, která ukazuje obrázky těchto rostlin - byly to rostliny vakcíny COVID. Sníte rostliny a dostanete vakcínu COVID."

Ve studii z Číny píchli krávě vakcínu mRNA. To kravské mléko pak očkovalo myši, které byly ve studii. Byly to humanizované myši. Takže je to přenosná vakcína přes kravské mléko, které přežije trávení a je to mRNA.
Dobře, tak to ti něco říká. První studie, kterou jsem našel o přenosných vakcínách, byla z roku 2005 a byla v bramborách. Vytvořili bramboru, kterou když sníte, dostanete vakcínu proti hepatitidě B. Teď je do toho spousta věcí.
Víte, jak dobře se vaří? Víte, pronikne to do vašeho trávicího systému? Ale na tom pracují už desítky let. Takže v tomhle hodně získali. A společnost jménem Medicago měla dole v San Diegu celý skleník.
A je tu zpráva, která ukazuje obrázky těchto rostlin, které byly rostlinami vakcíny COVID. Když budete jíst rostliny, dostanete vakcínu proti COVID. Přenosné vakcíny jsou věc a přenosné mRNA vakcíny jsou věc a jedlé vakcíny jsou věc.

Lze genetickou modifikaci a poškození vrátit zpět?

Lze genetickou modifikaci a poškození vrátit zpět?

Dotknout se trávy pod vysokým napětím a mít 200 IQ atlantských dětí?🧙‍♂️ Elektrokultura se setkává s MCU...

Ebner a Schurch umístili různé druhy do elektrostatického pole ... podobně jako to máme přirozeně v naší atmosféře, v bouři s blesky ... pouze vytvořili pole intenzity až 10 000 voltů.

Semena zůstala v elektropoli asi 3 dny ... a pak byla ponechána klíčit a růst.

Genetické vlastnosti, které byly ztraceny křížením a kultivací, byly obnoveny.

Moderní semeno kukuřice se vyvinulo až na 5 klasů ... pokračovalo do následující generace...

Jikry moderního pstruha duhového byly ošetřeny stejným způsobem... Ryby se vrátily o 150 let zpět k fenotypu, který mezitím vyhynul.

Je evoluční historie zaznamenána a možná řízena z okolního pole?

-----

Gido Iebbner a Heinz Schurch umístili semena zárodečných buněk různých druhů do elektrostatického pole, pole stejnosměrného napětí, podobně jako to máme přirozeně v naší atmosféře při bouřce nebo jak se vyskytuje mezi membránovými dipóly v buňce.

Pouze oni vytvořili pole o intenzitě až 10 000 voltů s. Semena zůstala v elektrickém poli asi tři dny nebo někdy déle a pak se nechala vyklíčit a růst. Výsledná rostlina nebo organismus vykazovaly pozoruhodný fenomén.

Moderní semena kukuřice například vyvinou až pět klasů na jednom místě, kde se normálně vyvíjí pouze jeden klas. Takto rostla kukuřice v mnohem dřívějších evolučních dobách. Genetické vlastnosti, které byly ztraceny kultivací nebo křížením, byly vráceny zpět a byly zachovány do následující generace stejné rostliny.

Na stejném poli byla ošetřena jikry moderního pstruha duhového a vědce znovu překvapila. Ryby narozené z ošetřeného potěru se obrátily zpět v čase o 150 let, aby se projevil fenotyp pstruha, který od té doby vyhynul.
Má větší spodní čelist, jiné zbarvení, je mnohem větší a vykazuje mnohem méně domestikované chování než moderní farmářský pstruh. Také nepotřebuje všechna antibiotika, která chovné ryby potřebují k přežití.
Současné paradigma genetiky nedokáže tento jev vysvětlit. Je evoluční historie zaznamenána a možná dokonce řízena z okolního pole. Mohli bychom přistupovat k různým fázím vývoje jemným doladěním léčby elektrickým polem?

A pokud genetický obraz existuje jako rezonance v nějakém druhu vakuového pole, lze jej aktualizovat a měnit pouze pomocí křivek? Abner a Shirk zemřeli nečekaně v roce 2001 a o výzkumu, který byl dokonce prezentován ve švýcarské a německé televizi v 90. letech, se už nemluví.
Po patentování objevu a metody Siebag Ibe výzkum ukončil. Samozřejmě musíme vzít v úvahu, že stejná společnost vyrábí také hnojiva pro pěstování kukuřice a léčiva pro tradiční farmy.

Rockefeller a jeho ropný průmysl na výrobu léků

Rockefeller a jeho ropný průmysl na výrobu léků

Zhruba ve stejnou dobu, kdy se nás zmocnil John D. Rockefeller. Média. Také nás unesl. Lék. Když se zjistilo, že drogy lze vyrábět z ropy, nařídil největší americký ropný magnát své armádě propagandistů, aby převrátila realitu. V souladu s tím, léky používané po tisíce let byly náhle klasifikovány jako alternativní, zatímco nové vysoce návykové a patentovatelné léky na bázi ropy byly prohlášeny za zlatý standard. Poté, co Rockefeller koupil německou farmaceutickou společnost, která vyráběla válečné chemikálie pro Adolfa Hitlera, využil svého politického vlivu tím, že tlačil na Kongres, aby prohlásil přírodní léčebné metody za nevědecké šarlatánství.

Rockefeller poté převzal kontrolu nad Americkou lékařskou asociací a začal nabízet masivní granty špičkovým lékařským fakultám. Na základě mandátu, aby se vyučovaly pouze jeho schválené osnovy, byla z většiny lékařských učebnic vymazána jakákoli zmínka o léčivé síle bylin, rostlin a stravy.

Lékaři a profesoři, kteří měli námitky proti Rockefellerovu plánu, byli ukřižováni médii, odstraněni z AMA a zbaveni oprávnění vyučovat a provozovat medicínu. Ti, kteří se odvážili promluvit, byli zatčeni a uvězněni.

Když se začaly objevovat důkazy, že léky na bázi ropy způsobují rakovinu, Mr. Rockefeller založil American Cancer Society, jejímž prostřednictvím tyto informace potlačil. John D. Rockefeller je náležitě uznáván jako zakladatel farmaceutického průmyslu a důvod, proč je lékařská chyba v současnosti třetí nejčastější příčinou úmrtí v Americe.

Nejedná se o obžalobu lékařů. Více než kdokoli jiný jsou pod sevřením jediné největší lobby u moci ve Washingtonu. Každý rok utratí farmaceutický průmysl nejméně dvojnásobek částky než Big Oil na ovlivnění zákonů, politik a veřejného mínění.

Díky panu Rockefellerovi, architektu amerických monopolů, nemá žádný průmysl nad našimi životy větší moc než Big Pharma.

Transgender návrhář a satanismus

Transgender návrhář a satanismus

Proč by cíl najímal satanistu, aby navrhl jejich novou kolekci Pride, která se nyní stala virální? Toto je návrhář. Tohle není kluk. Jedná se o biologickou ženu, která prošla přechodem, která je satanistkou, která se skutečně zaměřovala na placenou a snažila se navrhnout kolekci.

Součástí kolekce je toto tričko s nápisem Cure transphobia, not trans people. Tento fany pack, který říká, že patříme všude, a tato taška spolu s několika dalšími věcmi. Ale co mě opravdu znepokojuje, je fakt, že cíl najmout někoho, kdo je satanista.

Toto je duchovní boj. To se v naší zemi děje mezi dobrem a zlem. A tohle tričko mluví za vše. Satan respektuje zájmena. Nyní, když se podíváte na spoustu dalších uměleckých děl na stránce, je to velmi třpytivé, pastelové, roztomilé, velmi.

Kdyby to vidělo malé dítě, chtělo by to. Pokud si tedy myslíte, že necílíte na své děti, zkontrolujte to znovu, protože ony rozhodně ano. A upřímně, tohle mě tak rozčiluje. Zvedá se mi žaludek, když vím, že jsou satanistickou kulturou infiltrující se.

A přesto mají tu drzost říkat, že křesťané všem strkají Bibli do krku.

I kdyby jste změnili buňky v těle, rakoviny se nezbavíte dokud nezměníte svůj způsob života

I kdyby jste změnili buňky v těle, rakoviny se nezbavíte dokud nezměníte svůj způsob života

Řekněme, že mi byla diagnostikována rakovina jater, ale za 6 týdnů mám jiná játra (z buněk, které byly nahrazeny novými), proč bych stále měl rakovinu?
... Protože jsi nezměnil schéma, která způsobuje rakovinu.

Rakovina je důsledek dlouhodobé toxikózy. Jamile změníte nežádouucí vlivy, které vám rakovinu způsobili, nezbavíte se jí. Je to jako vyrážka, alergická reakce např na některé potraviny. Dokud to nevysadíte z jídelníčku budete mít alergii pořád.

---

Dostáváme nová játra každých šest týdnů. Tolik se to mění. Za sedm let získáte zcela nové tělo. Všechno se změnilo po celou dobu, co se měníme. A to je to, co nám kvantum dalo, je tato schopnost vidět tento tanec tvoření a ničení.
Hinduisté tomu říkají tanec šoku, tay a shivy, ale je to tanec destrukce a znovuzrození, destrukce a zrození neustále probíhající. Takže mi někdo říká, dobře, za šest týdnů, řekněme, že mi byla diagnostikována rakovina jater, ale za šest týdnů mám jiná játra.
Proč bych měl mít rakovinu? Řekl jsem, protože jsi nezměnil plán, který způsobuje rakovinu ve fyzickém těle.

Legalizace a programování pedofilie ve školách

Legalizace a programování pedofilie ve školách

Uniknuté dokumenty WHO odhaňují plán, jako přinútit děti, aby měli sexuálnych partnerov Organizácia Spojených národov ve spolupráci se Svetovou zdravotníckou organizací a Rutgersom financovaným Billom Gatesom spustila další fázi své vojny proti ľudskosti, sexualizaci malých dětí v základním vzdělávání na celém světě. Cílem je normalizovat pedofíliu.

Prezident Biden, jehož tento týden zachytila kameru, jako se na veřejnost hraje sám se sebou, už souhlasil s urychleným plánem globalistů na normalizaci pedofílie a donútení dětí, aby měli sexuální vztahy a experimentovali s pohlavím co nejdříve. Možná myslela na nový dokument OSN s názvem „Mezinárodná technická příručka pro sexuálnu výchovu“. Je to oficiálna smernica pre základní školy na celom svete.

Polská média oficiálně: cv19 očkování mění DNA

Polská média oficiálně: cv19 očkování mění DNA

Nyní je to oficiální i v Polsku. „Gazeta Warszawska“ zveřejnil celostránkový článek „Očkovaní lidé mají důvod k obavám“, který podrobně popisuje, že očkování pronikne do určitých buněk, které pro něj nejsou určeny, a trvale změní DNA, což bylo dosud navzdory četným varováním a důkazy od respektovaných vědců byly odmítnuty jako „pravicová konspirační teorie“.

Dále se také poukazuje na to, že řada vědců chtěla provést odpovídající studie před hromadným očkováním, ale zabránil jim v tom vliv médií a farmaceutického průmyslu.

Podívejte, jaká neuvěřitelná "zpráva". Dnes bychom si všichni měli najít chvilku a poděkovat sami sobě za to, že jsme byli požehnáni výjimečnou intuicí, energií a vytrvalostí, která nás zachránila před největší chybou lidstva.


---------

>> Předklad článku:

Studie prokázaly pronikání mRNA do lidských buněk a transkripci do DNA. Vědci, kteří požadovali úplný cyklus klinických zkoušek vakcín mRNA, než bylo povoleno jejich použití, byli posuzováni z úcty a víry mainstreamovými médii a vědci zaměstnanými farmaceutickými společnostmi. Studie účinků mRNA vakcín potvrzují, že tyto vyvolávající obavy byly správné.

Zatímco WHO a další americké a evropské zdravotnické agentury prováděly vtíravou propagandu ospravedlňující zavedení anti-covidových vakcín pro použití před úplným cyklem klinických studií, objevily se hlasy vědců, kteří varovali před tímto typem spěchu, což může mít za následek nebezpečnější účinky na zdraví celé očkované populace než samotný COVID -19.


>Varování

Jedním z takových vědců nezávislých na farmaceutických koncernech, kteří neustoupili mediálnímu tlaku a vědcům jmenovaným médii jako autority, je prof. Roman Zieliński, skutečná autorita s nespornými vědeckými úspěchy v oblasti genetiky.

Profesor byl jedním z autorů dvou výzev adresovaných prezidentovi Polské republiky a vládě na podzim 2020 ohledně očkování proti koronaviru SARS-CoV-2. V těchto apelech vědci poukazovali na nebezpečí zavádění vakcín, jejichž dopad na zdraví nebyl plně prozkoumán. Uváděli např. o možnosti destruktivní interference mRNA vakcín do genetického systému očkovaných.

Z rozhovoru s Prof. Zieliński zveřejněné na Stolikwolnosci.pl dne 15. prosince 2020, se dozvídáme, že:

„V rozsáhlé odpovědi ze dne 16. prosince 2020 na první výzvu bylo oznámeno, že rychlé zahájení očkování proti koronaviru je reakcí vlády na naléhavou veřejnou poptávku související s pandemií koronaviru a že „jakákoli opatření přijatá k získání účinných vakcín proti COVID-19 podléhají přísným postupům a zaručují nám všem nejvyšší možnou bezpečnost.

Na straně 5 autoři této odpovědi (Niedzielski, Cessak, Juszczyk) vysvětlují: „Je třeba zdůraznit, že mRNA podávaná ve vakcíně se replikuje v cytoplazmě, nevstupuje do buněčného jádra, a proto se nemůže integrovat s lidskou DNA“.

Taková ujištění dala trojice lidí odpovědných za zavedení povinného očkování ve vybraných profesních skupinách v Polsku. Jak falešná byla tato ujištění, ukazují výsledky švédské studie zveřejněné 22. února 2022 v článku „Intracelulární reverzní transkripce mRNA vakcíny Pfizer BioNtech COVID-19 BNT162b2 In Vitro v linii lidských jaterních buněk“ v „Aktuální Issues of Molecular Biology“, vědecký recenzovaný časopis s otevřeným přístupem se sídlem ve Švýcarsku.


> Zjištění

Skupina sedmi výzkumníků z univerzity v Lundu provedla výzkum vlivu přípravku BNT162b2 vyrobeného společností BioNTech na linii buněk pocházejících z lidských jater. Ukázalo se, že šest hodin na to stačilo

mRNA pronikla do jaterních buněk.

(…) Vědci usilující o pravdu o účincích očkování narazili na zeď moci cenzury sociálních sítí: Facebooku, YouTube, Twitteru a dalších. a mainstreamová média podřízená farmaceutickým koncernům a organizacím, které je podporují, jako jsou: WHO, CDC, FDA (American Drug Agency) nebo EMA (European Drug Agency).

Prof. Již na podzim 2020 Zieliński na základě dříve citovaného prohlášení Niedzielského, Cessaka a Juszczaka, že: „mRNA podávaná ve vakcíně se replikuje v cytoplazmě“, naznačil, že jelikož se mRNA podávaná ve vakcíně replikuje v cytoplazmě, tzn. že tento přípravek, nazývaný "vakcína", je produktem genetického inženýrství ve formě konstruktu, kterým je rekombinantní RNA. Jeho úkolem je nejen stimulovat náš imunitní systém k produkci protilátek proti S proteinu koronaviru, ale také se v našem těle replikovat. Cizí genetický element, supervirus, což je konstrukt mRNA, tedy zapojí translační aparát našeho těla k produkci proteinu S, stejně jako replikační aparát k rozmnožení aktivních virových částic mRNA.

Dále prof. Zielinski uzavírá:

„Pokud jde o „vakcínu“ proti koronaviru, zavedené částice mRNA budou navíc replikovány a překládány. Takže do „vakcíny“ dostaneme invazivní částici, podobnou zhoubnému viru nebo zhoubným nádorovým buňkám, prý v náš prospěch.“


> potvrzení

Co prof. Zieliński předpověděl podzim 2020, potvrdily výsledky švédské studie zveřejněné na jaře 2022. Poslední věta závěrů: „Naše studie je první in vitro studií o účinku vakcíny COVID-19 BNT162b2 mRNA na lidská játra buněčná linie. Předkládáme důkazy pro rychlý vstup BNT162b2 do buněk a následnou intracelulární reverzní transkripci mRNA BNT162b2 do DNA."

Pomineme-li celou diskusi o výsledcích výzkumu, domnívám se, že potvrzení skutečnosti, že implantovaná mRNA vstupuje do DNA, jak ukazuje závěr výzkumu, by mělo být pro Niedzielského, Cessaka a Juszczyka dostatečným důvodem k vyjádření lítosti nad zavádějícím prohlášení, že implantovaná mRNA „se nemůže integrovat s lidskou DNA.

Máme výsledky testů, co teď? A nic! (…)

Mark Steele: 5G je biologická zbraň

Mark Steele: 5G je biologická zbraň

Expert na zbraně Mark Steele již dříve varoval veřejnost, že síť 5G je zbraňový systém určený k zabíjení lidí, je se vydávající za neškodnou pokročilou technologii pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

Ve své expertní zprávě Steele uvedl, že technologie 5G představuje ohavný zločin a zločin proti lidskosti, pokud tedy člověk rozumí motivu jeho nasazení.

Zbraní pak může být zařízení, nástroj nebo akce vytvořená tak, aby způsobila fyzickou nebo psychickou újmu. Lidé ve Spojeném království byli znepokojeni jeho nebezpečím a „konspirační teoretici“, jak se to alespoň mainstreamová média snažila vykreslit, byli obviněni z útoků na mobilní věže ve snaze zastavit zavádění sítí 5G.

Steele již dříve vystupoval jako svědek a poskytl prohlášení v několika soudních případech, čímž odhalil nedostatek jakýchkoli věrohodných důkazů o tom, že by síť 5G světelných diod (LED) a plánované neuronové připojení lidí k síti 5G byly skutečně bezpečné. Odhalil také technologie nano metamateriálů, kterými kontaminují údajné očkování proti Wuhanskému koronaviru (COVID-19).

Jeho úsilí se mu konečně vyplatilo, když soudce korunního soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba ještě diskutovat“.

„Důkazy, které jsem předložil soudu, překazily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě při poskytování publikovaných vědeckých důkazů široké veřejnosti, a to o značných rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a hlavně o jejím konečném účelu. “ řekl dále Steele.

více viz - odkaz

123>>
×