Ostatní

Drony rozprašují dezinfekci

Takto jednou budou rozprašovat i vakcíny, chemtrails a další látky. Nikdo z nich se nedožije delšího věku než pracovně produktivního.

Protestujícím ve Wuhanu byla na dálku změněna úroveň "covid pasu" na červenou

To znamená, že budou na vlastní náklady posláni do karanténního tábora. Toto je kreditní systém. Znelíbíš se systému, neohneš hlavu, nesklopíš zrak proti špíně, budeš na nule. Oni se z toho budou těžko dostávat. My to musíme zarazit hned v začátku.

Covid policie popadla ženu, držela jí ruce a provedla anální test

Ve jménu zdraví. Klauniáda skončí až se najde alespoň jeden člověk kterej se obětuje pro dobro ostatních vezme zbraň a obrání se proti alespoň jednomu covid klaunovi. Pokud by to takto udělla každý (nebo alespoň každý tisícátý člověk v číně bylo by po pandemii, už by to neměl kdo udržovat)

Covid klauni v Číně svařují dveře

Činžovní dům v Chengdu v Číně... svařují. vchodové dveře do bytového domu, aby prosadili uzamčení...pokud nemáte doma dostatek jídla, umřete hlady...

Někteří lidé páchají sebevraždu skokem z oken.

Nejgrotesknější reklama na propagaci zavedení „vakcíny“

Reklama na očkování - očkování = cesta do kina.
Všimněte si několika Woke/Satanic/NWO odkazů a log posetých po celém... - LGBT srdíčko, znak illuminátů na tričku a další hovna...

Virová show must go on

Virová šou musí pokračovat ať se děje co se děje...

Mezitím v Číně: nad PCR testováním dohlíží ozbrojená policii ve skafandrech

V Číně policie se zbraněmi sleduje, jak jsou lidé denně testováni na COVID❗️ 💬 Uprostřed rozsáhlých protestů v Číně byla přijata speciální kontrolní opatření: v okamžiku, kdy lidé stojí ve frontě na test na koronavirus, např. dohled a dohled přichází ozbrojená policie.

Podívejte se kolik hliníku obsahují vakcíny

Lidé ani netuší, kolik hliníku se do vakcín vpravuje, nemluvě o tom, že se do vakcín proti chřipce stále přidává rtuť.

Lidé do sebe dostávají vysoce toxické látky. Ale nezapomeňte, že tím že se infikujete nebudete imunní. Tělo může některé jedy zneutralizovat nebo vyloučit, ale to trvá nějaký ten čas a tyto látky během té doby budou účinkovat nebo se někam usadí. Věděli jste že ještě předtím než se začalo vakcinovat tak u dětí nebyla téměř žádná rakovina? Neexistují žádné kontrolní testy od farmaceutických firem, ale z dob kdy se začalo povinně očkovat ty "testy" máme. A ve všech státech kde vlády páchali zločin rostl výskyt rakoviny a dalších nemocí. Lidé umírali, věděli to stejně jako dnes, ale vláda kryje jejich zločiny. Nikdy nebudou odsouzeny. Vakcíny musíme odmítnout my sami.

Nezapomeňte: vždy máte právo na obranu - máte právo použít sílu stejnou nebo větší aby jste zneškodnili pachatele.

8 nejodpornějších výmluv pro úmrtí v důsledku očkování proti Covid v roce 2022

Účinnost vakcín by mohla být věrohodnější, kdyby průmysl jednoduše připustil, že jejich „produkty“ napáchaly více škody než užitku. Stačí je stáhnout, stejně jako by FDA stáhla maso nebo mléko kontaminované E. coli nebo salmonelou. Žádná osoba ani organizace není dokonalá, a už vůbec ne průmyslový komplex vakcín (VIC), ve kterém jsou nyní společnosti Pfizer a Moderna v popředí „technologie“ genové terapie a injekce mutací DNA, neboli mRNA. Po tsunami zranění a úmrtí způsobených očkováním proti chřipce Fauci byli výrobci nuceni přiznat „nežádoucí události“ a „vedlejší účinky“ postihující stovky milionů lidí, včetně chronického zánětu, myokarditidy, perikarditidy, alergických reakcí, potratů a samozřejmě rakovina.

Očkované masy houfně umírají, zatímco Fake News Industrial Complex (FNIC) obviňuje zcela neočkované z toho, že „nemocniční lůžka jsou plná“ – absolutní mýtus vyvrácený vědou a statistikami. Vakcíny již zabily více lidí než opioidy, násilí se zbraněmi a nabouraná auta dohromady. Stehy mRNA jsou nejnebezpečnější „vakcíny“, jaké kdy byly vyrobeny, a dokonce se ani nekvalifikují jako vakcíny. Možná je to ten problém.

Nyní tedy FNIC spolupracuje s VIC na šíření propagandy a zakrývání všech zpráv včetně televize, novin, webových stránek a sociálních médií. Výmluvy, kterými zakrývají infarkty, mrtvice, rakovinu a SADS způsobené očkováním, jsou jako černá komedie.

8 nejsměšnějších příběhů o úmrtích způsobených vakcínou Covid v roce 2022

> Píšťalka rozhodčího: Od začátku očkovací kampaně proti pandemii se zdraví sportovci náhle dostanou do zástavy srdce, když rozhodčí nebo rozhodčí rozhodne.
> Drobné částice ve vzduchu mohou vyvolat náhlé infarkty“ („Změna klimatu“ a znečištění v Singapuru jsou na vině).
> Studené sprchy nyní údajně zabíjejí vojenský personál a zdravé sportovce tím, že je šokují k smrti překvapením.
> Videohry náhle umírají, zdraví teenageři očkovaní proti Covidu
> "Long Covid" - což znamená dlouhodobé vedlejší účinky stehů mRNA.
> „Syndrom náhlého arytmického úmrtí“ – to si nevymyslíte, to dokáže pouze Clevelandská klinika.
> Krevní sraženiny z viru (opravdu divné gumovité sraženiny způsobené injekcemi spike protein).
> Rakoviny, které se během pandemie „neléčily“, jsou ve skutečnosti rakoviny způsobené injekcemi genové terapie, které vypínají schopnost těla bojovat s rakovinou.

Podle CDC a Fake News Industrial Complex, pokud chcete přežít pandemii, nesmíte se zapojit do žádné z následujících činností

Abyste přežili lidskou pandemii Fauciho, musíte dodržovat všechny zbytečné předpisy diktované takzvanými „experty“ a diktaturou státních regulátorů. To zahrnuje mnoho činností, které nikdy nebyly nebezpečné. Připravte se tedy na to, že vaše mysl bude zamotaná, vaše imunita ohrožena, vaše příčetnost zničena a váš zdravý rozum vypnutý hromadou směšných, neuvěřitelných dezinformací a dezinformací přicházejících přímo shora.

Už nikdy nesportujte a nenavštěvujte sportovní akce, kde rozhodčí pískají během hry nebo zápasu. Tyto náhlé zvuky mohou vyvolat spontánní srdeční zástavu u naprosto zdravých lidí (kteří se právě nechali očkovat proti chřipce Fauci).

Už nikdy nechoďte ven, ani sami, protože ve vzduchu jsou drobné částečky, které mohou způsobit náhlou zástavu srdce nebo náhlé selhání celého imunitního systému.

Ať už jste zdatný sportovec, vojenský člen nebo pilot, už si nikdy nedávejte studenou sprchu. Před pandemií to bylo naprosto bezpečné, ale nyní (od té doby, co jsou na trhu koagulační vakcíny) je to velmi nebezpečné a může způsobit, že i ti nejzdravější lidé okamžitě zemřou na infarkt.

Ačkoli děti a dospívající (a mnoho mladých dospělých), kteří jsou označováni jako „hráči“, si užili desetiletí násilných videoher (a hollywoodských filmů, což je horší), aniž by někdo zemřel na infarkt nebo mrtvici, mohou tyto videohry vést k okamžité smrti. z plicní embolie teď, když začala epidemie podvodů. To si neumíš představit. Vyhněte se jim za každou cenu.

Long Covid znamená, že jakékoli nové zdravotní problémy, které se objeví (krátce po injekci sraženiny), jsou nyní jednoduše příznaky Covid, které nikdy nezmizí a budou vás trápit po celý život.

Případy rakoviny se nyní po celém světě objevují alarmujícím tempem a říká se, že na vině je COVID, protože v posledních dvou letech nebyl nikdo „vyšetřován“ na rakovinu.

Údaje z Austrálie: porodnost po vakcinaci klesla o 63%. Prozatím.

AUSTRÁLIE: Nové údaje zveřejněné Australským statistickým úřadem (ABS) ukazují, že od doby, kdy byly spuštěny „vakcíny“ proti Covid-19, porodnost již klesla o neuvěřitelných 63%. Vývoj je tedy více než znepokojivý a potvrzuje probíhající genocidu a depopulaci planety.

----------

Překlad článku:
(Natural News) Nová data zveřejněná australským statistickým úřadem (ABS) ukazují, že od doby, kdy byly uvedeny na trh „vakcíny“ proti koronaviru Wuhan (Covid-19), porodnost klesla o neuvěřitelných 63 procent.

Od října do listopadu v roce 2021 došlo k 21procentnímu poklesu porodů oproti průměru za 10 let. Od listopadu do prosince 2021, tedy jen o měsíc později, došlo k poklesu porodů o 63 procent.

„Prosinec byl asi devět měsíců po zavedení vakcín proti COVID,“ poznamenává David James z LifeSiteNews o drsném období od početí po narození. (Související: Tchaj-wan zaznamenal podobný 23procentní pokles porodů po zahájení operace Warp Speed.)

„Je možné, že některá z těchto čísel budou revidována, ale pokud bude trend pokračovat, Austrálie skončí s prázdnými porodnicemi. Dokonce i propagandisté, kteří řídí vládní mediální oddělení, a takzvaní novináři napodobující vše, co říkají, budou mít problém tento problém skrýt.“
Therapeutic Goods Administration (australská FDA) spáchala masovou vraždu občanů

Existuje opravdu velká šance, že nikdo v australské politice, kromě snad několika „okrajových“ jedinců, o těchto usvědčujících datech nic neříká. Je to proto, že odhaluje očkování proti chřipce Fauci jako nástroj depopulace.

Pokud se něco řekne, bude to pravděpodobně spřádáno pomocí běžného tropu, že „korelace se nerovná příčinné souvislosti“, což znamená, že nikdo s jistotou neví, zda za to mohou výstřely. Ale co jiného by to mohlo být?
Brighteon.TV

Jediná věc, která se na začátku roku 2021 změnila, bylo to, že Donald Trump naplno zahájil operaci Warp Speed, která vypustila do světa miliardy záhadných chemických injekcí. A asi o devět měsíců později porodnost po celém světě klesla.

Nejméně jedna osoba, která byla dříve u moci, bývalý federální senátor George Christensen, se zeptala: „Je na vině bodnutí? Dokonce o tom napsal článek, který ho téměř jistě postaví do hledáčku hanobení a atentátu na postavu.

Naomi Wolf a tým vyšetřovatelů identifikovali dlouhý seznam negativních důsledků spojených s bodnutími, které daleko přesahují pouhé selhání reprodukce. Obsahují:

Problémy s mužskou plodností ovlivňující sperma, funkci prostaty, a tím i plodnost (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) na to byl upozorněn 1. dubna 2021, což vedlo k tomu, že se absolutně nic nestalo)
Problémy ženské plodnosti, které byly ignorovány i federálními regulátory
Sonogramy ukazující abnormální zánět a kalcifikaci u plodů zhruba osm týdnů po injekci
Dochází k poranění penisu, která vlastní interní dokumenty společnosti Pfizer připouštějí
Potraty v míře 87,5 procenta

Obtěžoval se Therapeutic Goods Administration (TGA), australská verze FDA, podívat se na něco z toho, když povolil, schválil a později nařídil svým občanům očkování proti chřipce Fauci? Pokud ano, jak TGA dospěla k závěru, že jsou vpichy bezpečné pro kohokoli, natož pro těhotné ženy?

Specialista na plodnost Dr. Luke McLindon říká, že pozoroval masivní nárůst potratů mezi svými vlastními pacienty poté, co byly rozpoutány. Předoperační Warp Speed, míra potratů u pacientů s McLindonovou byla 12-15 procent. Dnes mezi jeho „očkovanými“ pacienty dosáhl 74 procent.

„V tuto chvíli nejsou potřeba úplné odpovědi, ale správné otázky,“ říká James. "Otázky, které média hanebně nepoložila a pak, ještě hanebněji, zaútočila na ostatní."

„Odpověď na první otázky zabere čas, ale je třeba je položit: ‚Proč dochází k poklesu plodnosti? Proč úmrtnost v Austrálii vyskočila? Proč je průměrný věk úmrtí na Covid totožný s očekávanou délkou života v Austrálii?'“

Chcete se dozvědět více o nebezpečích a neúčinnosti injekcí covidu? Můžete tak učinit na VaccineDamage.news.

123>>
×