Jak se můžete bránit proti povinnému covidímu očkování - Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová a JUDr. Jindřich Rajchl

Vzorový dopis pro studenty
https://www.prolibertate.cz/2022/01/vzor-pro-studenty-pripusteni-na-praxi/

Zuzana Candigliota
https://candigliota.blog.respekt.cz/jak-se-branit-povinnemu-ockovani-proti-covid-19/

Diskriminace okovaní vs neočkovaní na pracovišti a jak se bránit:
https://www.prolibertate.cz/2021/09/odmeny-za-ockovani-v-praci-jsou-nezakonne/

Jana Zwyrtek Hamplová: Vyhláška o povinném očkování je neuvěřitelným mocenským zneužitím práva k prosazování jiných cílů | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
Tomáš Nielsen to řekl za celý náš tým Pro Libertate:
Povinné očkování proti covidu je právní i medicínský nesmysl. Říkáme to my, ale i dalších téměř 300 právníků podepsaných pod Deklarací právníků (http://www.deklaracepravniku.cz). Věříme, že novou vyhlášku ministerstvo nebo Ústavní soud brzy v plném rozsahu zruší. Místo právních a lékařských experimentů potřebujeme návrat ke standardní léčbě nemocných.
https://zivotvcesku.cz/stat-tady-neni-od-toho-aby-lidi-nutil-ockovat-uvazovat-takto-s-covidem-je-nesmysl-rika-pravnik-tomas-nielsen/

Prosím, poznamenejte si to!
Referendum o bezočkovém režimu schváleno!!! Od 18. ledna do 25. ledna 2022. pouze jeden týden!!!Prosím, předejte.
Evropský soudní dvůr: zákaz "povinného očkování"!
Nezapomeňte sdílet
Evropský soudní dvůr 27.1.2021 definitivně rozhodl o zákazu nuceného očkování.
Veškeré nucené očkování je standardně nezákonné. Rada Evropy (neplést s EU), která zahrnuje všechny evropské státy kromě Běloruska, Kosova a Vatikánu, který je kmotrem Evropského soudu pro lidská práva, rozhodla 27.1.2021 ve své rezoluci 2361/2021 mimo jiné o tom, že nikdo nesmí být očkován pod nátlakem proti své vůli.
47 členských států se vyzývá, aby před očkováním oznámily, že očkování není povinné a že neočkované osoby nesmí být diskriminovány.
Je také výslovně zakázáno diskriminovat v případě existujících zdravotních rizik nebo v případě, že "osoba" nechce být očkována. Výrobci vakcín jsou povinni zveřejňovat veškeré informace o bezpečnosti vakcín.
Touto rezolucí nyní největší evropská organizace pro lidská práva stanovila normy a závazky a vypracovala pokyny podle mezinárodního práva, které musí uplatňovat všech 47 členských států, včetně EU jako organizace.
Diskriminace, například na pracovišti nebo zákaz cestování pro "neočkované", jsou tedy právně vyloučeny.
Od 27. ledna se k tomu nevyjádřil ani jeden politik, a to z dobrého důvodu. Chtějí, aby lidé zapomněli, že očkování není povinné, a nechali se "dobrovolně" očkovat.
Jednání proti rezoluci 2361/2021 je jednoznačně zločinem proti lidskosti a bude zahájeno mezinárodní trestní řízení proti každému jednotlivému politikovi, úředníkovi, lékaři a dalším zástupcům, kteří se pokusí zavést "povinné očkování" proti svobodné vůli lidské bytosti ("chráněné osoby"). Důležité je, že zločiny proti lidskosti nejsou promlčeny.
Další možností je zjištění a doložení zdravotního stavu, který brání podání očkovací látky (kontraindikace). Zákon nestanoví, že by kontraindikací byl pouze stav, který je uveden v souhrnu údajů o přípravku (což je například v případě vakcíny Comirnaty hypersenzitivita na některou z látek v přípravku) nebo který uznává ve svých metodikách stát. Takže nic nebrání tomu, aby váš ošetřující (praktický nebo odborný) lékař individuálně ve vašem případě vyhodnotil, zda váš zdravotní stav nejen trvale, ale i dočasně brání podání vakcíny. Lékař není vázán žádnými pokyny státu nebo profesní organizace, co smí a co nesmí uznávat jako kontraindikaci, ale pouze svou odborností a etikou svého povolání.

×