Robotické pilulky s mRNA vakcínou

Robotické pilulky pro orální (ústní) podávání mRNA cílené na gastrointestinální trakt! Užijte si “autoinjekční pilulku”, která představuje nový mechanismus podávání mRNA!

Tolik Američanů (nejen Američanů) chce po debaklu vakcín proti COVID-19 vypustit mRNA ze své mysli.

Sny o očkování se
zhatily díky vedlejším účinkům, jako jsou infarkty, mrtvice, krevní sraženiny a poškození nervů.

Mnoho lidí po celém světě se bojí dalšího technologického pokroku. Naproti zlému snu jde vědecký pracovník Tao a jeho spolupracovníci z Harvardu, kteří publikovali informace o nové „mechanické pilulce“ k přímému očkování do tkáně Vašeho žaludku.

Kdyby to byl nějaký sci-fi film, lidé by již jistě utíkali dávno směrem k východům! Bohužel, je to realita, a lidé se budou zmateně tlačit do dalších front na film “Vezmi si prášek!”

Autoři shrnují technologii v tomto klíčovém obrázku. Stručně řečeno, pilulka by byla Vámi spolknuta a zařízení uvnitř by se orientovalo na stěnu Vašeho žaludku, nebo střeva (což by bylo obtížné jakkoli kontrolovat) a poté by byla patřičná dávka (mRNA) vstříknuta do gastrointestinálního epitelu či submukózy. Bohatá zásoba krve by mRNA produkty okamžitě přenesla do krevního řečiště. No, a odtud by krevní oběh posílal krev do jater rovnou přes jaterní žílu.

Nikdo neví, co by Vám přímé očkování mRNA udělalo s játry. Mohu vám jako lékař říci, že bych se velmi obával, že by to mohlo vést k ještě větším komplikacím než očkování do paže.

Doufejme, že to snad zůstane jen zlým snem.

Varování Vám všem před dalším možným hazardem se zdravím Váš Peter A. McCullough, MD, MPH

×