Nechala si implantovat čip a ten po 24 hodinách přestal fungovat

To je k smíchu, tato žena si dala mikročip do paže a pak čip přestal fungovat.

Zde se jedná o chybu čipu, ale představte si že tot by bylo vaše omezení. Něco napíšete a už si nekoupíte čokoládu, nebo nezaplatíte lístek do kina, nepustí vás na netflix. Nenaočkujete se a automaticky ztratíte dům, váš pronájem skončí, váš čip už vás nepustí dovnitř.


Dal jsem si do ruky mikročip a je to ta nejlepší věc. Tento čip je elektrárna. Je tam vše, co potřebuji, kreditní kartu, můj průkaz totožnosti, zdravotní údaje a dokonce i klíče. A když je čas na nákup, stačí klepnout na zápěstí a bum. Transakce.

O 24 hodin později zveřejnit na sociálních sítích o nebezpečí implantace čipu do mé paže. Myslel jsem, že využívám svého práva na svobodu slova. Dnes ráno jsem se probudil a zjistil jsem, že video, které jsem zveřejnil, je pryč.
A to byl jen začátek noční můry. Když jsem se snažil zaplatit za kávu, mikročip v mém náručí přestal fungovat. Nemohl jsem ani za nic zaplatit. A když jsem se vrátil do svého bytu, zamklo mě to taky.
Všechno tam bylo, včetně mé kočky Misty. Proto jsem zveřejnil toto video. Jako varování a prosba o pomoc. To jo. Vlož se do této klece. Mmhmm.

×