Nizozemské farmy povolují pouze dvě krávy na pole! A další prediktivní programování.

Vyskytuje se prediktivní programování energetického přídělu

Bizarní svět každý den. Teď válka s masem a energií.

Připravte se na dobu, kdy nebude maso nebo bude super drahé.

Ahoj. Je 22. května. Je tu spousta novinek, nějaké zvláštnosti a některé docela dystopické. A začnu prvním dystopickým. Nizozemská vláda omezí farmáře na dvě krávy na pole, takže farmáři ozbrojení válkou a Nizozemci jsou v čele.
Pilgrims UK plánují uzavřít závod na zpracování vepřového masa, aby vypukla válka proti masu. Už to začíná být příliš nápadné. Doufám, že lidé, kteří ještě tvrdě spí, začnou věci vidět a začnou se na ně ptát.
Praskla veganská bublina ve Velké Británii? Rostlinné produkty jsou stahovány. V Portugalsku se koná tajná výroční schůze a je hlavně o vedení AI a USA. Takže to rozeberu tak, že postavím burger, ale uberu konec.
Takže prosím, udělejte si o tom všem průzkum. Každý článek bude připojen v připnutých komentářích. Největší město Vietnamu, Ho Či Minovo Město, se snaží šetřit elektřinou, protože teplo dopadá na rozvodnou síť. Jihoafrická republika může čelit výpadkům elektřiny až na 32 hodin.
Takže vás na to musí zvyknout. Všechno je to prediktivní programování, které dělali poslední rok, že budete mít příděl energie a oni se budou vymlouvat, ale jediné, co udělají, je prostě vás vypnout.
Ceny potravin ve Spojeném království mohou brzy předstihnout energetickou inflaci. Rozšíření ultranízkoemisních zón v Londýně U-⁠L-⁠E-Z je zpochybňováno. To je článek BBC, takže normálně BBC neuvádím, protože jsou jen křídlem vlády.
Vítězství pro obyvatele jako londýnská rada, což je Sudok Ditches, čtvrť s nízkým provozem. Takže teď začínám dostávat trochu dobrých zpráv, ale. Italská vláda a její plán rovné daně mohou být nerealistické, říká sám jejich centrální banka Jeremy Hunt.
Jeho sazba neviditelné daně se rovná 10% zvýšení daně z příjmu. Ten chlap byl přizván, aby dělal práci. A to jsou daně do království. Čistá nula nás učiní chudšími, říká The Telegraph. A dám sem, že to tak je.
Podle návrhu bude vaše hypotéka ve Spojeném království levnější, pokud si koupíte tepelné čerpadlo. Bohaté domácnosti ve Spojeném království mají čtyřikrát vyšší pravděpodobnost, že si nainstalují tepelné čerpadlo. Je to proto, že bohatí neprovádějí svůj výzkum.
Noví majitelé domů nebudou mít ve Spojeném království stejný nárůst cen jako jejich rodiče. Tady je ten zvláštní článek. Postavte domy z použitých plen apelujte na vědce, použiji tam ten termín volně.
Pákistán má zakázat bitcoiny a všechny související služby. Celostátně 62 % pracujících Britů tvrdí, že robotika a umělá inteligence převezmou více pracovních míst, než vytvoří. A já to podpořím. British Telecom, ve Velké Británii také známý jako BT, má do roku 2030 zrušit až 55 000 pracovních míst, protože roboty převezmou moc.
Takže jsem na to upozorňoval už 18 měsíců a ano, přichází to. A tady je opravdu zvláštní článek posledních dní. Brian May z kapely Queen se připojil k NASA v zásadní změně kariéry.
Tady máš. To je ten hloupý příběh dne. Prosím, předejte to co nejvíce lidem. Opět jsem zde na tomto kanálu omezován. Pokud to dokážete dostat mezi co nejvíce lidí. Všechny články jsou připnuté, jen je přepošlete také lidem.
Víte, spousta lidí tomu neuvěří, dokud to nebude napsáno v novinách. A uvidíme se u dalšího.

×