Novinky z Kanady - vláda dělá průzkum - odebírají vzorky, ptají se na vás zdravotní stav, držení zbraní a bytové rekonstrukce

Novinky z Kanady právě teď přicházejí z města zvaného Swift Current, Saskatchewan, s populací asi 19 000 lidí. Všimli si, že na okraji města u výstaviště se staví nějaké podivné chatrče.
A tyto chatrče jsou označeny vládními štítky Canada Stats Canada. A zkusil jsem zavolat Stats Canada. Netuší, co se děje. Podíval jsem se na web Swift Current. O těchto také nejsou žádné zprávy.
Zjevně existují členové Stats Canada, kteří chodí od dveří ke dveřím a nabízejí 175 dolarů, aby v podstatě odpověděli na tříhodinový průzkum. Nyní, ti z vás, kteří nevědí, Stats Canada je v podstatě pobočkou kanadské vlády, která provádí spoustu průzkumů.
Obvykle, a tím obvykle myslím, pokaždé, když jsem od nich měl telefonát, to bylo telefonicky nebo pošlou dopisy týkající se průzkumu, který musíte vyplnit. Nyní existují dva typy průzkumů Stats Canada.
Jsou dobrovolné a povinné. Na ty dobrovolné nemusíte odpovídat. Ty povinné bohužel děláte, protože za ně platí pokuty a vězení. V tomto průzkumu jsem nikdy neslyšel Stats Canada nabízet peníze, zvláště tyto velké množství peněz, a chodit od dveří ke dveřím a také požadovat tříhodinový průzkum.
Ukážu obrázky toho, co nastavili. Bylo mi to zasláno. Ale zajímalo by mě, jestli je v Swift Current někdo, kdo provedl tento průzkum, nebo zná někoho, kdo se průzkumu zúčastnil. A to, na co se právě teď ptají, ty zvěsti, které dostávám, a to jsou jen fámy, jsou to jen z doslechu, protože nemám žádný důkaz, ale zřejmě jdou nejprve k nevidomým a také se hodně ptají otázky duševního zdraví.
Takže pokud je tam někdo, kdo je v Swift Current, kdo má nebo zná někoho, kdo se zúčastnil průzkumu, pokud byste se mohli ozvat, dovolte mi ukázat vám zařízení, které mají na výstavišti kousek za městem.
To, co je teď také znepokojující, je zítra na výstavišti, kde se koná výstava domu a zahrady, která přitahuje mnoho lidí. Dovolte mi tedy ukázat vám, co připravili. Budova má jeden úhel.
Jak můžete vidět, postavili odpadkové koše, což znamená, že by tam na chvíli měly být. Toto je druhý úhel a jak můžete vidět na těchto traktorových přívěsech, můžete vidět logo kanadské vlády a nahoře je napsáno Staff Canada.
Mají také tu malou bílou a žlutou krabici, která je dole. Jedná se o přenosné instalatérské jednotky v podstatě uvádějící, že tam mohou být nějakou dobu. A tady je opět zadní úhel, kde jsou popelnice právě z opačného pohledu.
Takže pokud má někdo další informace o tom, dejte mi prosím vědět a kontaktujte mě. Budu také mnohem více kopat a budu vás průběžně informovat.

---
> part 2:

Aktualizujte tedy návěsy tahačů, které se nastavují mimo Swift Current, pokud jde o průzkum Stats Canada, který provádějí. Stats Canada v zásadě chodí a žádá každého, kdo se chce zúčastnit, 1 hodinový průzkum.
Nabízejí také buď 100, 150 nebo 175 USD za další dvouhodinovou část průzkumu, která vyžaduje, abyste sestoupili k tahačům a nechali si odebrat vzorky krve, moči nebo slin, změřit hustotu kostí, výšku a váhu.
Na místě je také zubař, který v podstatě zkontroluje všechny zuby. Jejich důvodem jsou v podstatě nediagnostikované nemoci mezi Kanaďany a zjištění, zda jsou ve vašich systémech nějaké toxiny. Nyní říkají, že tyto výsledky zveřejní do sedmi měsíců všem účastníkům.
Dovolte mi, abych vám ukázal dva typy dopisů, které jsem obdržel. Je tu třetí, kterou jsem ještě nedostal. Tato osoba mi neodeslala zpět e-mail. Ale rozdíly mezi peněžními hodnotami. Takže toto je první, který nabízí 150 $ v podstatě na pokrytí všech výdajů.
Tenhle nabízí 100 dolarů za v podstatě to samé. Existuje však další dopis, který žádá nebo říká, že by to bylo 175 $. Toto je brožura, kterou lidé dostali spolu s dopisem. To jsou v podstatě všechna místa, kam v budoucnu přijdou.
Židle. Nyní to začíná být zajímavé. Kdo může použít informace shromážděné z tohoto v podstatě statistického experimentu, který právě probíhá. Takže v podstatě Health Canada, Agentura veřejného zdraví Kanady, CIHI, provinční ministerstvo zdravotnictví.
Zdravotní plánovači po celé zemi, výzkumní pracovníci v oblasti zdraví lékařů a pak novináři, tvůrci rozhodnutí a tvůrci politik, což je místo, kde se to trochu dostává. Nyní, pokud jste neslyšeli o standardních bankách osobních informací, budou tyto spojeny s něčím, co se v podstatě snaží zavést ve formě digitálních ID, ale bude to vyžadovat vaše zdraví.
Dovolte mi, abych vám ukázal, kde jsem našel tuto politiku.

Zavedení zásad Banky osobních informací se nyní v zásadě nachází v tomto. Dokument a já projdu některé z hlavních věcí. Kde je to opravdu divné, je to, že chtějí využít plný potenciál.
Data a digitální zdravotnické systémy s touto politikou. Takže v podstatě chtějí vzít vaše informace a úzce spolupracovat s Provinční zdravotní asociací, federálními partnery a dalšími zúčastněnými stranami. Ale podrobně nepopisují, kdo jsou nebo budou tito zainteresovaní nebo zda to lze změnit.
Další znepokojující věcí je, že chtějí dál pumpovat peníze do spuštění a. Doklad o očkovacím fondu COVID-⁠19. Teď vím, že jsme měli QR kód v průběhu pandemie, ale se všemi informacemi, které se objevily, že vakcíny nejen nefungují tak, jak byly zamýšleny, ale že také nemusí být tím, co nám říkají.
Tady to začíná být trochu děsivé, pokud jde o AI, je to v podstatě toto oddělení v této politice. Chce investovat do projektů jako Cognito, IO, Nitro, Kelpie, Prodigy a poté pokračovat v projektech jako Apollo Data Lab I a T, Eagle Eye a Iris.
Teď, když půjdete do všech. Tyto projekty odděleně, abyste viděli, co v podstatě shromažďují, projekt Iris chce získat vaše skeny sítnice. Další jsou v podstatě otisky prstů. A s blížícím se digitálním ID mě nejvíce znepokojuje, že tyto informace používají proti nám?
Budou to v budoucnu používat, aby zjistili, kdo může získat zdravotní pojištění a kdo ne? Znepokojující je také skutečnost, že nedefinují, kdo jsou tito zainteresovaní a kdo bude mít naše informace.
A jsem zvědavý, jestli Stats Canada a to, co shromažďují, budou použity v zásadě proti nám v digitálních ID. Nyní, pokud se cítíte úplně. Bezpečně dejte vládě své krevní vzorky, vzorky moči a chcete se stát testovacím subjektem pro v podstatě jakékoli množství vakcín, které vám chtějí dát, rozhodně pokračujte.
Ale to je pro intelektuální lidi, kteří se rádi ptají a mají obavy, kam jejich informace jdou. A chápu, že na mou stránku se dostalo mnoho NPC a armádou zakoupených AI věcí, což mi připadá zábavné.
Ale myslím, že být znepokojeným občanem toho, kam mé informace směřují, byl v podstatě spouštěcím bodem pro mnoho Kanaďanů MPC, kteří, jak se zdá, ani nechápou závažnost toho, co se děje. Takže k mým posluchačům ve Spojených státech, toto se také děje ve venkovských oblastech s CDC.
A co je ještě znepokojivější, jsou otázky z průzkumu, které mi lidé říkají, že jsou kladeny. Zdá se, že existují tři různé typy průzkumů. Jeden je zaměřen na duševní zdraví a ovládání zbraní.
Druhý je zaměřen na to, co jíte, co zadáváte, pokud užíváte nějaké léky a musíte uvedené léky fyzicky ukázat lidem z průzkumu. A pak další je v podstatě spíš o tom, jestli máte doma nějaké renovace, které požadujete?
Což vím, že se většině z vás může zdát nevinná otázka, ale když se podíváte na Agendu 2030, v podstatě by rádi zavedli zelený druh stavebního zákona, kde jste zodpovědní, ať už z hlediska peněz, za to, že váš domov nebo dům bude v pořádku. zelený standard a bude provedeno za váš desetník.
Takže to pro mě byla docela červená vlajka. Ze strany Spojených států mi spousta lidí říká, že se v podstatě jen ptají na kontrolu zbraní. A také všechny tři průzkumy na konci se ptají, zda mohou odebírat vzorky vaší vody z kohoutku v Swift Current, což mi připadá opravdu divné, protože prostě mohou.
Jděte do města, klepněte na vodní zařízení města a otestujte to. Ale, ano, požadují vzorky vody z kohoutku v domácnostech všech. Takže pokud máte nějaké další informace, pošlete mi je. Rád bych také poděkoval všem, kteří to udělali a oslovili, a se spoustou z vás jsem udělal rozhovor.
To bylo úžasné. Takže budeme pokračovat v dobré práci a budeme dál šířit zprávy a klást otázky.

×