Média nemají za úkol nás informovat, ale jsou to nástroje tlačící určitou propagandu ke změně chování

Určitě is každý všimnul že spousta mediálně známých tváří, televizních a hudebních hvězd se "přiznává" k nulovému, nebo dosud ne-normálnímu pohlaví. Jedná se o prodejní značky. Oni nejdříve vytvoří určitý idol, kterej něco propaguje - ať už nějaký produkt nebo styl života a podle toho nám podsunujou to k čemu se máme přiklánět, co máme podporovat, jaký názor máme zastávat. Podobné to bylo i migrací negrů a nájemných zabijáků najatých OSN k osídlení a destabilizaci celé evropy.

---

Strojový přepis a překlad videa:
Promluvme si o taktice strachu, kterou použili v roce 2020, a také o tom, jak ji eskalují při příští pandemii. Takže nevím, jestli jste slyšeli textové zprávy, které unikly od Matta Hancocka a Damona Poola.
Matt Hancock je v podstatě ministrem zdravotnictví Spojeného království a jeho textové zprávy unikly o tom, jak zvýšit taktiku zastrašování. Zvýšit příjem očkování. Dovolte mi, abych vám ukázal text. Zastavte se a čtěte.
Matt Hancock říká, že v zásadě jsme s novým kmenem vyděsili všechny kalhoty, ale komplikace s brexitem jsou na vrcholu. Takže Damon pool říká, ano, to je to, co přinese správnou změnu chování.
Tato kráska je Damon Pool. Jo, to jsme my. Pool a tato lidská verze hemoroidu je Matt Hancock. Nyní, když si uvědomujete, že mainstreamová zpravodajská média nejsou zpravodajství, ale propaganda, která vás přiměje ke změně chování.
A ukážu vám další text, kde ve skutečnosti mluví s chlapíkem z mainstreamových médií o tom, co tam vložit, aby získal skutečné reakce od lidí. Dovolte mi, abych vám ukázal pauzu, abyste si přečetli tuto krásu, protože říká, že poptávka prostě není.
To je zjevně dobrá zpráva o šíření viru, ale těžká pro můj cíl. Takže teď, když je zcela zřejmé, že tito globalisté nemají na srdci vaše nejlepší zájmy a že mainstreamová zpravodajská média ve skutečnosti nejsou zpravodajstvím, ale nástrojem tlačícím propagandu ke změně chování v obecné populaci, propadnete to zase kvůli pandemii číslo dvě?
Protože minule použili v podstatě strach, vinu a stud, aby lidi posunuli určitým směrem a oni to udělají znovu. Až na to, že tentokrát místo čtyř úrovní z deseti faktoru strachu zvýší na sedm.
Zase se zblázníš, nebo zůstaneš v klidu, možná si promluvíš s nějakými lidmi kolem? Že znáte téma? Nebo budete poslouchat panel odborníků? Panel odborníků, mluvící pohupující se hlavy v televizi?
Protože na vašem chování a vaší reakci na další záleží více než na tomto prvním. To byl jen běh na sucho. Doufám, že to budete mít na paměti. A taky se možná podívejte na tohle. I psychologie toho, jak strach, stud a vina jsou velmi mocným nástrojem pro elity.

×