Zpráva pro nabodané [Dr Vernon Coleman] - z 3. března 2023

Přepis

Je březen 2023 a toto je video 324. Gratuluji, pokud jste je viděli všechny, i když, obávám se, nejsou žádné ceny. Možná budeme mít odznaky, jestli se někdy dostanu na 500.

Obávám se, že špatnou zprávou je, že kdokoli, kdo se nechal píchnout falešnou pseudovakcínou, která byla podvodně propagována, aby zabránila lidem chytit nebo šířit covid-19 – přeznačenou chřipku – pak se obávám, že důkazy jsou silné. naznačuje, že jsou zranitelnější než ti, kteří nejsou bodnuti. V mnoha ohledech musíme nyní povašované lidi považovat za příslušníky jiného druhu. Nemáme ponětí, jaké to bude mít dlouhodobé důsledky, ale je absurdní si nemyslet, že to bude mít dlouhodobé důsledky. Oficiální údaje ukazují, že trojité bodnutí tvořilo 92 % úmrtí na covid. A úmrtnost v roce 2022 byla nejnižší mezi těmi, kteří odmítli smrtící údery.

Může být nepříznivě ovlivněn jejich oběhový systém, včetně srdce. Je pravděpodobnější, že se u nich vyvinou infekce. Může být pravděpodobnější, že se u nich rozvine rakovina, nebo pokud ji prodělali, že se u nich vyvinou metastázy a může být postižen jejich mozek.

Možná jste to všechno nevěděli, protože pravda byla potlačena lékařským establishmentem, který koupil farmaceutický průmysl, a média hlavního proudu, která koupila vaše vláda. Když reklama během blokování vyschla, vlády utratily obrovské množství peněz daňových poplatníků umístěním propagandistických reklam do médií a udržely noviny a televizní stanice při životě.

Později v tomto videu poskytnu několik jednoduchých praktických rad pro ty, kteří byli podvedeni, aby přijali jeden nebo více úderů covid-19.

Nyní, když je pravda, že popichování covid-19 nezastaví přenos přeznačené chřipky, ale může způsobit celou řadu vážných a smrtelných zdravotních problémů, jsou popichovaní oprávněně naštvaní. Jsou naštvaní, že byli oklamáni a vyhrožováni, aby přijali nebezpečný a experimentální bodnutí s neznámými dlouhodobými následky, a jsou naštvaní, že bylo ohroženo jejich zdraví. Zdravotní experti v mainstreamových médiích jim opakovaně říkali, že bodnutí bylo bezpečné a účinné. Ale když si pak bezpočet milionů vyhrnulo rukávy, bylo jim řečeno, hups, oklamali vás, ten úder vám ve skutečnosti nezabrání dostat covid-19 nebo ho šířit, pokud ho dostanete.

Stále více lidí si začíná uvědomovat, že jim bylo lháno. Mnozí směřují svůj hněv na lékařskou profesi za to, že neposkytli řádné varování. Souhlasím s nimi, že více lékařů by mělo najít odvahu promluvit, ale ačkoliv nás několik varovalo, byli jsme potlačeni a zakázáni mainstreamovými médii. Mluvil jsem o nebezpečí popichování dlouho předtím, než začal, ale mainstreamová média mě zakázala a posmívala se mi. Wikipedie a Google šíří lži. Udělali to proto, aby je nikdo neposlouchal. Stal jsem se z nejprodávanějšího autora s knihami vydanými ve 26 jazycích a televizního moderátora a publicisty v celostátních novinách k bloggerovi, samonakladateli a zdiskreditovanému konspiračnímu teoretikovi.

Lidé, které by bodnutí BY MĚLI obviňovat, se dělí do dvou skupin: lékaři, kteří bodnutí provedli, aniž by provedli malý průzkum a aniž by svým pacientům řekli pravdu, a média hlavního proudu, která potlačovala pravdu a zveřejnila lži: zejména čtyři nejhorší propagandistické jednotky moderní doby Google, YouTube, Wikipedia a BBC. Zaměstnanci těchto ubohých, zdiskreditovaných organizací jsou všichni masoví vrazi, protože se podílejí na potlačování pravdy a démonizaci pravdoláskařů. Měl jsem jeden z nejrychleji rostoucích mladých kanálů na YouTube, který jsem náhodou nikdy nezpeněžil, když mi po pouhých měsících zakázali zveřejňovat videa, která vyprávěla pravdu o podvodu s covid-19. Nakonec, i když jsem nedával videa, která se jim nelíbila, stejně zrušili kanál a zakázali mi mít nový kanál nebo se dívat na kanál někoho jiného. Udělali to jednoduše proto, aby lidem zabránili slyšet pravdu.

V létě 2020 jsem publikoval nekonečná videa a články (na Brand New Tube a mých webových stránkách) varující, že podle Federálního úřadu pro léčiva v USA je dlouhý seznam krátkodobých vedlejších účinků spojen s popichováním covid-19. . Protože byl zásah experimentální, nikdo nevěděl, jaké může mít střednědobé nebo dlouhodobé účinky.

Opakovaně jsem varoval, že podle FDA může bodnutí covid-19 způsobit mrtvici, srdeční infarkt, myokarditidu, autoimunitní onemocnění, problémy s otěhotněním, problémy s alergií, sraženiny, křeče a úmrtí. Všechny tyto informace byly k dispozici předtím, než lékaři začali lidem píchat injekci.

Mainstreamová média tyto vedlejší účinky nejen ignorovala a nepopírala, že existovaly, ale také potlačovala každého, kdo se snažil říkat pravdu. V televizi a ve zbytku mainstreamového tisku byla vyprávěna lež za lží.

Nic z toho nebylo velkým překvapením, protože úřady se zoufale snažily skrýt pravdu. Po celá léta mainstreamová média démonizovala ty, kteří byli proti očkování. BBC oznámila, že nedovolí, aby kdokoli zpochybňoval očkování v žádném z jejich programů. "Správně nebo špatně, řekli." Chlubili se tím, že pravdu nedovolí na BBC.

Pět let nebo více před uvedením na trh začali v centrech měst umisťovat defibrilátory, aby se náhlé infarkty jevily jako normální.

Syndrom náhlého úmrtí dospělých je dnes samozřejmostí a mediální lékaři se předhánějí v hledání bizarních výmluv. Lékaři a novináři předstírají, že každodenní nečekaná úmrtí jsou normální. Jediná příčina, kterou nikdy neobviňují – útok covidem.

Lékaři stále aplikují zdravým lidem injekci covid-19 – nejsmrtelnější farmaceutický produkt v historii. Nedělá to, co řekli, že to udělá, ale dělá to, co jsem řekl, že to udělá – zabíjí lidi.

Lékaři věděli, než začali dávat injekci, že pseudovakcína způsobí srdeční problémy, mrtvici, krevní sraženiny a tak dále a tak dále. Věděli, nebo měli vědět, protože jsem určitě znal nebezpečí dávno předtím, než začali bodat. Věděli, a přesto šli záměrně vpřed. Bylo jejich profesionální a právní odpovědností vědět, že tyto údery způsobí řadu vážných problémů. Každý lékař, který přesně nevěděl, co ona nebo on lidem píchá, je také vinen z masivního zločinu proti ní nebo jeho pacientům.

A pokud doktoři a sestry nevarovali ubohé duše, které napichovali, před vážnými vedlejšími účinky, pak porušili všechny existující etické kodexy včetně Hippokratovy přísahy, která je proslulá větou První neubližuj. Je smutné, ale ne překvapivě, samozřejmě, že Všeobecná lékařská rada ve Spojeném království se zbavila Hippokratovy přísahy, protože řekla, že je příliš staromódní.

Vlastně, když se podíváte na všechno, co se stalo, je jasné, že už před lety věděli, co plánují – když začali umisťovat defibrilátory na veřejná místa. Nyní by se samozřejmě žádná škola neodvážila mít defibrilátor připevněný ke zdi. Pravděpodobně je mají v nižších a základních školách. Budou je potřebovat v mateřských školách – samozřejmě i pro učitele.

Zdá se, že každý den vymýšlejí další důvody, proč by lidé měli bodnout. Nejnovější trik říká, že ti, kteří nejsou píchnuti, mají větší pravděpodobnost, že dostanou cukrovku 2. typu. Pokud je to pravda, víte proč? Důvody jsou dva. Za prvé, píchnutí vám zvedne hladinu cukru v krvi, a pokud vás píchnou, pravděpodobně dostanete cukrovku 1. typu, která je mnohem smrtelnější. A pak je tu skutečnost, že bodnutí zabilo tolik lidí. Připomíná mi to nějakého hloupého výzkumníka, který tvrdil, že kuřáci mají menší pravděpodobnost, že onemocní Alzheimerovou chorobou. Výzkumníci byli strašně vzrušení. Mluvilo se o tom, že všichni byli povzbuzováni, aby kouřili, protože to byla pravda. Je méně pravděpodobné, že onemocní Alzheimerovou chorobou. Zádrhel, kterého jsem si všiml, ale vědci ne, je ten, že kuřáci jsou většinou mrtví dříve, než dosáhnou věku, kdy se obvykle rozvíjí Alzheimerova choroba.

Pravdou je, že očkovací pracovníci byli velmi dobře placeni, aby pomohli udržet lež. Své obrovské poplatky získali podvodem a podvodem.

Zatkl bych každého, kdo kdy pracoval pro Pfizer nebo kteroukoli z těch zlých, krví nasáklých a chamtivých organizací. O jejich podvodech píšu desítky let. A zatkl bych všechny ty, kteří propagovali, podporovali, bránili a dávali ty zatracené covidy bodnutí.

Vzhledem k tomu, že celý podvod s vakcínami byl postaven na lžích, nemohu se ubránit otázce, proč by dohoda, kterou farmaceutické společnosti vyjednaly – na naléhání jejich roztleskávačky Billa Gatese – obstála u soudu – v nepravděpodobném případě, který byste kdy mohli najít. čestný soud, samozřejmě. Všichni, kdo jsou do tohoto podvodu zapojeni – farmaceutické společnosti, regulátoři, poradci, lékaři a novináři – by měli být právně odpovědní, i když si uvědomuji, že spravedlnost není něco, co spiklenci schvalují, a proto prozatím nebude k dispozici.

Slíbil jsem pár rad pro ty, kteří byli oklamáni nebo vystrašeni, aby byli píchnuti tím, o čem jsem pevně přesvědčen, že je to nejtoxičtější farmaceutický produkt, jaký byl kdy vyroben. Nemyslím si, že žádná droga v historii způsobila ani zdaleka tolik úmrtí nebo zranění.

Nejprve musíte posílit svůj imunitní systém, abyste se chránili před infekcí. Pokud chcete praktické informace, nahlédněte do mé knihy Superbody .

Za druhé, musíte se vyhnout namáhavé činnosti, která by mohla vaše srdce příliš zatěžovat. Stačí se podívat na počet super-fit profesionálních sportovců, kteří od doby, kdy byli bodnutí, zkolabovali. Pokud si opravdu myslíte, že to všechno byly jen náhody, pak vám nemohu pomoci – a ani nikdo jiný. Musíte se také vyhýbat nadměrnému stresu, protože příliš mnoho stresu může zatížit vaše srdce.

Za třetí, nechte si otestovat své srdce, abyste viděli, jaká škoda byla způsobena, pokud vůbec nějaká.

Za čtvrté, nechte si změřit krevní tlak.

Za páté, nechte si zkontrolovat hladinu glukózy v krvi.

Za šesté, nechte si zkontrolovat krev na riziko srážení.

Za sedmé, nechte si zkontrolovat ledviny, abyste se ujistili, že je vše v pořádku.

Lékaři si mohou stěžovat na tuto práci navíc, ale dávali bodnutí a byli za to dobře placeni, a nyní mají odpovědnost být připraveni pomoci.

Nevyhnutelně existují nejrůznější lidé, kteří bičují magické prostředky, které vás mají chránit před problémy způsobenými bodnutím. Zatím nevím o ničem, co bych doporučil.

Musíme zůstat ve střehu. Posledním nebezpečím je, že plánují učinit zločinem říkat pravdu o vakcínách všeho druhu nebo o globálním oteplování. Říkat pravdu bude zločin – označený za terorismus a zločin proti lidskosti.

Podívejte se prosím na úžasná videa mého dobrého přítele Colina Barrona, často vzdělávací a vždy zábavná. A podívejte se prosím na mé webové stránky www.vernoncoleman.com a www.vernoncoleman.org – kde jsou většinu dní nové materiály – a sdílejte to, co najdete, se všemi na sociálních sítích. Mám zakázán přístup všude kromě svých vlastních webových stránek a stránek a kanálů laskavých lidí, kteří nosí můj materiál. Všechny stránky sociálních sítí, které vidíte pod mým jménem, ​​jsou podvodné.

Pamatujte prosím: když vidíte, že se děje něco špatného, ​​musíte se postavit za to, co považujete za správné. Pokud to neuděláte, můžete být také mrtví. Je smutné, že většina lidí se otočila tváří ke zdi a vzdala to. Nikde na světě neexistuje svoboda slova.

Rozhodně ale nejste sami. Stále více lidí se probouzí. A jakmile se probudí, už nejdou spát.

Kéž je Bůh s vámi a pamatujte: chtějí soulad, dejme jim vzdor.

Nedůvěřujte vládě, vyhněte se hromadným sdělovacím prostředkům a bojujte proti lžím. Teď je to stejně pravda, jako když jsem to poprvé řekl před téměř třemi lety. A pokud chcete zachránit sebe, svou rodinu a přátele, sdílejte toto a moje další videa se všemi, které znáte, a mnoha lidmi, které neznáte. Nemohu nic sdílet, protože jsem všude zakázaný za podivný moderní zločin říkat pravdu. Ale budu tady na www.vernoncoleman.org a www.vernoncoleman.com tak dlouho, jak budu moci.

Děkuji za sledování starého muže v křesle.

×