Mediální manipulace

Natáčení covid pozitivního

Natáčení covid pozitivního

Fake news pro lidi k zastrašování neexxistujícím virem. Teorie zárodků je vadná, nefunguje a proto musí flšovat všechny zprávy.

Média použili záznam z úniku plynu a přiřadili to Covidu

Média použili záznam z úniku plynu a přiřadili to Covidu

NY Post dokonce uvádí gro obsahu „Newsflare“ jako zdroj videa, které údajně ukazuje „Lidé umírající v indických ulicích, protože se tam zhoršuje krize COVID-19“.

Mezitím můžete zkontrolovat web Newsflare a najít záběry z úniku plynu v loňském roce.

Covid Show - zdravotníci na dně svých sil

Covid Show - zdravotníci na dně svých sil

Lékaři a záchranáři jsou z této pandemi na dně svých sil. Brzo na vašich televizních obrazovkách od nezávislích zpravodajců z ČT 24, CNN, a dalších...

Tisk lže o smrti zpěvačky

Tisk lže o smrti zpěvačky

Podle sdělení nemocnice se u Paulinha Abelha zhoršily neurologické léze, které jsou u očkovaných běžné. Zpěvákova smrt mozku byla potvrzena po specifických klinických vyšetřeních.

Kriminální tisk uvedl, že zpěvačka měla v mozku bakterii. Lež zpochybnil sám lékař, který zpěvačku doprovázel.

Během 11 dní hospitalizace zpěvačku ošetřovali neurologové a lékaři z infekčního oddělení. To znamená, že protein Spike z vakcín splnil přesně to, co se od něj očekávalo.

Zaznamenané úmrtí bylo způsobeno multisystémovou kompromitací. K tomuto typu onemocnění dochází v důsledku poškození více orgánů, které postihuje tělo jako celek. Jinými slovy, zpěvačka utrpěla cytokinovou bouři, reakci, před kterou varovali všichni Covidovi lékaři bojující proti očkování..

Strojový překlad z jiného jazyka na text a z textu do češtiny:
"Využívám vás z tisku, abyste nám pomohli rozvázat některé uzly, o kterých se psalo v některých médiích, včetně dnešního rána, kdy jsem v Correio Braziliense slyšel, že měla na hlavě bakterii. Tato informace je nepravdivá, je skutečná a je hotová."

Originál: Aproveito a vocês da imprensa aqui para nos ajudar a desatar alguns de nós foi veiculado em alguns meios de imprensa inclusive hoje de manhã ouvi no Correio Braziliense que ela tinha uma bactéria na cabeça. Essa informação é falsa é real e é feita.

Covid předpřipravené statistiky - jak média lžou

Covid předpřipravené statistiky - jak média lžou

Stačí když napíšete jakékoliv čtyřmístné číslo a k tomu připíšete new cases. Vyhledá vám to předpřipravené články s tím samím počtem covid případů.

Nemůže dýchat, ale poskytnout TV štábu zděšující rozhovor o covidu mu problém nedělá

Nemůže dýchat, ale poskytnout TV štábu zděšující rozhovor o covidu mu problém nedělá

Nemůže ani dýchat, ale zvládá poskytnout rozhovor. Rodinní příslušníci ho nemohou navštěvovat, ale filmové štáby a novináři mohou snadno vstoupit a natočit na JIP, aby propagovali lež.

Celá JIP je očkovaná, všichni mají poškození srdce, plicní edém, rakovinu, zápal plic a kardiovaskulární problémy, ale lžou v televizi a hlásí, že jde o případy Covid.

Covid není nemoc, je to zločinecká organizace!

Pro jistotu mu chybí plastová ruka.

Pro jistotu mu chybí plastová ruka.

Mám další špatnou covid zprávu. Na této fotografii je pán zasažený extrémně nebezpečným virem, tak že musí mít ochranný skafandr a pro jistotu mu chybí plastová ruka.

Místnost plná rakví

Místnost plná rakví

Pamatujete si na fotku rakví z italského Bergama v březnu 2020, která vyděsila svět a přispěla ke covid - šílenství ? Byl to FAKE.

Oceněný krizový herec jako nemocný s covidem

Oceněný krizový herec jako nemocný s covidem

Musíte vidět: Henry dyne oceněný krizový herec hraje jako jeho nemocný na nemocničním lůžku s covidem, živě vysílá zprávy BBC, to vše proto, aby vedl ovce na porážku.

Používají tento druh taktiky vyvolávání strachu pro lidi, kteří nemají koule nebo oči, aby viděli pravdu, pro ovce, které jsou neustále přilepené k obrazovce vidění Tell LIE, to vše proto, aby je přimělo uvěřit satanskému vyprávění, což je vede k tomu, že chtějí dvojníka. bodnutí s mRNA genem manipulujícím s toxickými chemikáliemi.

Být vyděšený k smrti vás nakonec zabije. Vypěstujte si koule a zjistěte, kdo je skutečný nepřítel.

123>>
×