Magnetické maso

Zřejmě tim krmí i dobytek. Také práškují pole a úrodou je potom krmí. O tom dnes již není pochyb. Grafen se dostal do tkání živočichů a my to poté jíme. Možná jim to píchali i injekčně.

Dnešní průmyslové maso je zcela kontaminované, nacpané cukry, chemikáliemi a kovovými nanočásticemi, jako je hliník nebo dokonce oxid grafenu (https://t.me/le_grand_reset/232) .

Dlouhou dobu používají injekce mRNA u skotu, kterým vstřikují všechny druhy produktů, které jsou toxické pro zvířata i lidi, kteří toto maso jedí.

To rozhodně není výsledek náhody, pokud se tento druh škodlivých látek nachází v mase, které konzumujeme, může to být pouze přání potravinářského průmyslu, protože jsme viděli, že to nebyly ojedinělé skutečnosti, zejména s vodou plněnou s částicemi oxidu grafenu (https://t.me/le_grand_reset/688).

Pokud jíte maso, je důležité kupovat vysoce kvalitní maso z místních zdrojů, nejlépe organické (https://www.cagette.net/). Pamatujte, že mnoho zvířat je krmeno špatnou stravou a přitom jsou cpána toxickými a geneticky modifikovanými přísadami (https://youtu.be/UYgc5O_r39o).

×