Hrdinové s tečkou

Hrdina #662

Když se lež stala pravdou a pravda se stala lží...

Už ale o tom mluví dokonce oficiálně v mainstreamu.

Nejen sportovci, ale i moderátoři, herci, piloti, obyčejní lidé a dokonce i děti, odpadávají a umírají na zástavy srdce, nebo mozkové mrtvice.

Nemusíš být Colombo, aby jsi našel společnou příčinu...

Hrdina #661

Hrdina #660

Matka tohoto dítěte mu dala vakcínu. Ale po vakcíně začaly různé vedlejší účinky. Jeho stav dobře vidíte na videu. Je mi z něj tak špatně.

Věřila v očkování: návrhářka a influencerka náhle zemřela ve 42 letech

Na začátku celosvětové očkovací kampaně propagovala Agne Jagelaviciute, v Litvě velmi populární stylistka a influencerka, očkování covid jako jediný způsob, jak se znovu setkat s blízkými. (Foto: Instagram / Agne Stiliusos)

28. prosince náhle a nečekaně zemřela ve věku pouhých 42 let. Přátelé a fanoušci jsou v šoku.

Jagelaviciute byla nejen slavnou návrhářkou a stylistkou, ale pracovala také jako šéfredaktorka módního časopisu a televizní moderátorka. Byla autorkou několika knih a byla považována za jednu z nejsledovanějších litevských osobností na sociálních sítích.

Její emotivní reklama na očkování v únoru 2021 měla proto pro mnoho jejích fanoušků jistě velkou váhu. Tehdy prohlásila, že s nadějí a netrpělivostí čeká na své vlastní očkování (nejdříve přijdou na řadu učitelé, lékaři a senioři).

Očkování bylo jedinou cestou ke stádní imunitě a k tomu, aby mohla být opět s ostatními, řekla tehdy.

Přesně to uváděli politici a média – ale byla to lež, protože vakcíny nebyly před svým pochybným podmíněným schválením nikdy testovány na zastavení přenosu viru.

O Vánocích byla 42letá žena údajně ještě viděna v nočním klubu, v úterý večer pak byla hospitalizována. Zemřela ve středu 28. prosince, údajně na následky sepse. Údajně jí byl také diagnostikován zápal plic.

Přátelé Jagelaviciute vyjádřili nad její náhlou smrtí ohromení. „Dnes zemřela i část mého já. Nemohu, nerozumím tomu. Nemůžu přestat plakat,“ komentoval na Facebooku Saugirdas Vaitulionis, blízký důvěrník zesnulého. Jagelaviciute přežila svého manžela a společného syna.

Jiřího Krampola po očkování proti covidu převezli do nemocnice: Dávali mu kyslík a kapačky!

Když herec Jiří Krampol (82) podstoupil v půlce února očkování proti koronaviru, po druhé dávce vakcíny se chlubil, že nežádoucí účinky na sobě nepozoruje. Měl prý pouze trochu teplotu a cítil únavu. Záhy se však všechno změnilo a on musel na několik dní do nemocnice, kde dostával kapačky a kyslík!

Zemřel hlavní hrdina očkovací kampaně na Slovensku

Patřil mezi hlavní tváře očkovací kampaně proti COVID-19 a zároveň byl prvním člověkem na Slovensku, jehož proti tomuto onemocnění očkovali. Podle informací TV JOJ měl Krčméry oboustranný zápal plic. Televizi JOJ 24 potvrdily informaci o úmrtí dva na sobě nezávislé zdroje.

Hrdina #655

Po sterilizační vakcíníně covid-19 od Pfizeru

Hrdina #654

Tragický a smutný příběh novorozence - kvůli krvi od naočkovaného dostal krevní sraženinu a zemřel

Ve státě Washington se narodil chlapeček jménem Alex s vrozenou srdeční vadou, s mírou přežití 95%, byl také chudokrevný a potřeboval krevní transfúzi.

V roce 2021 rodičům dítěte zemřela blízká rodinná přítelkyně na infarkt krátce poté, co dostala vakcínu proti Covidu-19. Podle všeho byla jejich přítelkyně zdravá a její smrt způsobila, že se rozezněl alarm nad bezpečností mRNA vakcíny.

Vzhledem ke zkušenostem s rodinnou přítelkyní se chtěli ujistit, že malý Alex bude mít na transfúzi neočkovanou krev. Proto našli shodu prostřednictvím člena v jejich církvi a zaplatili, aby u Alexa proběhl správný protokol, aby mohl dostat krev tohoto dárce.

Když nadešel čas, aby nemocnice začala s transfuzí, lékaři a zdravotní sestry tvrdili, že nedokázali najít krev neočkovaných dárců, kterou rodiče pořídili. Proto bez souhlasu rodičů vzali krev z obecných zásob nemocnice.

Lékaři a sestry ujistili rodiče, že dítě Alex bude v pořádku, a řekli jim, že děti mají krevní sraženiny jen zřídka, pokud vůbec.

Krátce po transfuzi se u dítěte Alex vytvořila velká krevní sraženina. Krevní sraženina mu přecházela od kolena až k srdci. Nemocnice změnila názor a řekla, že děti mají krevní sraženiny stále a že je to normální.

Děťátku nasadili nejvyšší možnou dávku léků na ředění krve vzhledem k jeho věku a velikosti, ale krevní sraženina se vůbec nerozptýlila.

Jen o 12 dní později děťátko Alex bohužel zemřelo v důsledku velké krevní sraženiny.

Dětská nemocnice Nejsvětějšího srdce nyní tvrdí, že o pobytu baby Alexe v nemocnici neexistuje žádný záznam - navzdory množství důkazů včetně fotografií, účtů za lékařské ošetření a úmrtního listu. Co se to tady děje?

123>>
×