Hrdinové s tečkou

Naočkovaný fotbalista náhle umírá

Naočkovaný fotbalista náhle umírá

Nechal se naočkovat aby zachránil svět - takto mu to říkali v televizi, vláda a odborníci. Ve skutečnosti do sebe dostal jed za účelem snížení populace a migrace - míšení lidí, zničení národních kultur a bílé rasy.

Pamatujte, že ďábel se vám za vaše služby neodvděčí jinak než peklem.

Zemřel alžírský fotbalista Ben Idir Mehenni „NÁHLE“ při hraní

Zemřel alžírský fotbalista Ben Idir Mehenni „NÁHLE“ při hraní

⚰️ 24. ledna zemřel alžírský fotbalista Ben Idir Mehenni „NÁHLE“ při hraní. Zemřel na hřišti stadionu Reghaia, během zápasu svého týmu proti MC Rouiba. Několik minut před koncem zápasu se necítil dobře a byl převezen do nemocnice, kde zemřel. Nebylo známo, že by měl nějaký typ předchozí srdeční choroby.

🚫📺🚫 V žádné televizi to neuvidíte

31 letý hokejista náhle zemřel

31 letý hokejista náhle zemřel

Další z řad napíchaných. Takových jako je on je samozřejmě i více akorát o tom média nepíší.

Švédský fotbalista (28) dostal mozkovou příhodu, v nemocnici bojuje o život

Švédský fotbalista (28) dostal mozkovou příhodu, v nemocnici bojuje o život

Nový normál, náhle dostat mozkovou příhodu. Do covidismu bylo normální že dítě dostalo autismus, bylo zmrzačeno, zemřelo nebo podobně - jejich organismus nezvládl nápor toxinů z vakcín... a teď to je náhlá mozková příhoda. Jakápak to ale náhodička.

Hrdina #708

Hrdina #708

Další postižené dítě. Kolik ještě vakcína zabíje lidí?

Nechala se naočkovat a teď je v invalidním důchodu

Nechala se naočkovat a teď je v invalidním důchodu

Nechala se naočkovat, byla alergik, ale covid byl covid, hlavním úkolem bylo vylidnit většinu planety takže všechny nemoce jako alergie, nebo jiné zdravotní problémy šli stranou. Byl na ní tlak ze strany vlády a jejího kolí - je ve zdravotnictví a má šanci chytit a roznét neexistující virus. Po první dávce vaxu byla jen unavená, po druhé už nemohla dýchat. Chyběli jí vitamíny a minerály, měla záškuby hlavy, křeče v rukou a nohou, přidalo se i pocení. Přestala snášet vysoké teploty, měla problémy se srdcem. Poté z ní začali dělat i blázna a uvažovali o psychitrické léčbě. Neuroložka pak uznala že spouštěčem byla vakcína - WOW, tak jim to konečně došlo, ale ne, oni díky té jejich pokřivené vědě budou pořád tvrdit že vakcíny pomáhají.

Pořád se budou srát s tou jejich teorií virů. Má záškuby s hlavou, má křeče - to vše jsou funkční poruchy hybnosti, takže je v invalidním důchodě. Společně s očkováním se tento fenomén (poruch hybnosti) hodně rozšířil.

Dříve sportovali, teď nemůže mít větší aktivitu, protože ty problémy se více projevují, má problémy chodit, má svalovou horečku.

Její prognóza je neznámá. Byla jí nabídnuta rehabilitace, aby se jí nezkroutili ruce, ale není jisté zda jí vůbec pomohou. Je možné že i skončí na invalidním vozíku.

Pro vládu jsme jen odpad a co se jí týče je teď nebezpečný odpad tím že je živým příkladem toho co se může stát když si necháte nedobrovolně dobrovolně píchnout injekci s námi neznámými jedy.

Její výpověď můžete najít na webu svědomí národa - viz odkaz,
Přepis najdete zde - docx dokument.

Dítě umírá ihned po očkování

Dítě umírá ihned po očkování

❌⚠️ VAROVANIE ⚠️❌

Môže sa mnohých týkať ...

Na Filipínach dieťa zomiera ihneď po "očkovaní."!!!

Dostala perorálnu vakcínu

proti detskej obrne ...

pentavalentnú vakcínu ...
(3 v jednom)

Jed je vždy jed

Jed je vždy jed

Jed z vakcíny se nechová jinak než jako jed.

123>>
×