Hrdinové s tečkou

Dokončila salto a dostala infarkt

Aspoň že nedostala infarkt uprostřed salta. Tohleto budeme výdat pořád. Nový normál, nový světový řád. Člověk se dožíje jen cca 30 let, dokud bude produktivní pro systém. Potom bude zdravotnictví zničen ve jménu zdraví jako v té knize konec civilizace od Aldouse Huxleye. Čím více zvýšíte svou fyzickou námáhu, tím rychleji budou ve vašem krevním řečisti proudit grafenové žiletky a tím rychleji dostanete infarkt. Židům se opět podařil skvělí kousek. Beze zbraně nás donutili se zabýt aniž by jsme o tom věděli, nebo aniž by jsme mohli na někoho (vakcinátory, ministra zdravotnictví, vládu, farmaceutické firmy) ukázat prstem jako na potencionální vrahy.

Toto je důkaz toho že ta covidí vakcína opravdu funguje. Politici, farmaceutické firmy a DARPA si můžou potřást rukama a zvýšit platy. Odvedli práci za kterou dostali bohatě zaplaceno.

Hrdina #600

9 let, po vakcíně

Hrdina #599

Stále prosíme o pomoc pro mou maminku ANASTACIU MANALO, je to manželka mého tatínka CARDING MANALO, protože stav jejího nádoru se zhoršuje, je doma a nemůže se léčit, protože to opravdu nezvládáme to, je nám ho líto pokaždé, když ho vidíme bojovat, protože můj táta je starý a starší občan, nemá práci a dělá spoustu údržby, děkuji moc, bože po🙏🏼🙏🏼 🙏🏼

Víme, co dělat a kde jinde můžeme dostat další léčbu pro mako, prosím pomozte nám pro léčbu maminky, i když je to jen malá pomoc, podělíme se o ni, děkujeme..

Hrdina #598

Hrdina #597

potrat

Hrdina #594

Costa Sá, 13letá dívka s Downovým syndromem, která byla velmi aktivní a zdravá. Když zahájili kampaň pro dospívající, převzala 2 přihlášky na PFZ ve dnech 23. 8. a 17. 11. 2021. Dne 20. 6. si dcera vzala třetí /d 0 s E / od stejného výrobce a po několika hodinách začala mít záchvaty, běžela jsem na pohotovost a vzala si lék na anafylaktický šok a poslali ji domů. Když to bylo 23. června, dostala další záchvat a tentokrát musela jít na lék proti záchvatům a brát AA. Je potřeba udělat magnetickou rezonanci a angio magnetickou rezonanci. Nicméně jsem v boji se SUS, kteří prostě nechtějí bodovat vyšetření, zatímco já sleduji svou dceru, která byla extrémně zdravá a nikdy neměla žádné záchvaty nebo něco podobného, doma, nejistý, co by se mohlo stát c O ní. Požádala jsem, abych se vrátila na poštu, abych zaznamenala, co se stalo, nicméně dohledová služba mě kontaktovala až v prvních dnech, a když jsem se stala naléhavou ve zkouškách, dostala jsem odpověď, že musím počkat na sisreg. Je to naprostá neúcta k veřejnému zdraví! Kdybych se mohla vrátit v čase, nikdy bych dceři to véčko nedala! "Obě videa ukazují, jak vypadala, když měla záchvat (video z vnitřku nemocnice) a pak úplně usnula na porodním sále."

Svědectví zaočkované

Andrea Koreňová, slovenská módní návrhářka a influencerka často prezentovaná mainstreamem, dokázala přiznat to, co mnozí prostě nedokážou: "Udělala jsem chybu, když jsem se nechala očkovat."

Přiznává, že to udělala po obrovském tlaku médií, který prostě nemohla vydržet. Po dvou dávkách se jí nakonec udělalo tak zle, že si 7 dní myslela, že umírá... řekla "covid", ale ta nemoc samozřejmě neexistuje... prostě jí po tom očkování bylo špatněji...

123>>
×