Hrdinové s tečkou

Hrdina #495

Hrdina #494

Pálení kůže jako oheň, pálení a podráždění. Těžká alergie v důsledku vysoké toxicity vakcín Covid-19.

Hrdina #493

Ukážeme si případ mladé ženy, kterou špatná volba přivedla na cestu podvodu. Její víra byla podrobena zkoušce, ale nebyla v ní žádná víra, jen hrůza z temnoty.

"Pak jsem uslyšel silný hlas vycházející ze svatyně a říkající sedmi andělům: "Jděte a vylijte sedm misek Stvořitelova hněvu na zem."

První anděl šel a vylil svou misku na zem a na těch, kdo měli znamení šelmy a klaněli se jejímu obrazu, se otevřely zlé a těžké rány."

Zjevení 16:12

"Ale zbabělí, nevěřící, zkažení, vrazi, ti, kdo se dopouštějí smilstva, ti, kdo provozují "čarodějnictví", modláři a všichni lháři - jejich místo bude v ohnivém jezeře hořícím sírou. Toto je druhá smrt."

Zjevení 21

Hrdina #492

První dávka dne 5.6.2021. Šupinaté, načervenalé vředy se šíří po celém těle.

Hrdina #491

Třetí dávka přípravku Pfizer a na krku a bocích se objevily díry.

Hrdina #490

Závažná alergie po celém těle po podání posilovací dávky přípravku Moderna.

Hrdina #489

Dvaadvacetiletá Taneasha Trujillo si vzala druhou dávku vakcíny a o tři dny později ji napadla infekce, která se projevila vředy, puchýři a bolestivými ranami.

Očkovaná žena měla silné bolesti hlavy, nevolnost, třes, únavu a nechutenství. Rodina musela dívku hospitalizovat kvůli zvracení a dušnosti.

Taneasha zhubla několik kilogramů, je chudokrevná. Možná se na jejím těle přiživují chapadlovité chobotnice moderny.

Lékaři u mladé dívky diagnostikovali syndrom aktivace žírných buněk. Jedná se o vzácné onemocnění, které postihuje imunitní systém a vede k výskytu příznaků alergie, které postihují více než jeden orgánový systém, zejména kůži a gastrointestinální, kardiovaskulární a respirační systém. Na kůži se tak mohou objevit příznaky alergie, jako je zarudnutí a svědění, a také nevolnost a zvracení.

Tyto příznaky se podobají příznakům antraxu. Velmi zvláštní...

Tramptadadáááá - výsledek skvělé covidí vakcíny

Mladá dívka dostala dvě dávky vakcíny. To stačilo k tomu, aby jí nohy odumřely kvůli krevním sraženinám. Mladé ženě byly amputovány nohy a nyní trpí zánětem myokardu.

To je výsledek genetického experimentu těch, kteří byli oklamáni nebo byli oklamáni zlými silami Satana.

Smrt se pro všechny očkované stala otázkou několika měsíců. Dříve nebo později to pochopí.

Hrdina #487

V Brazílii syn očkované ženy tvrdí, že vakcína společnosti Pfizer způsobila, že jeho matka oslepla. Tvrdí, že jeho matka vedla normální život a že po očkování už nevidí.

Je dobré si uvědomit, že PFIZER tuto reakci přiznává ve svém příbalovém letáku. Slepá matka upadla, zlomila si holenní kost a používá pleny.

Pošlete návrh zákona společnosti Anvisa, Rede Globo, Kongresu a FSS.

Hrdina #486

Starší muž dostal všechny tři dávky vakcíny Covid-19. Také se nechal očkovat proti chřipce a herpes zoster.

123>>
×