Hrdinové s tečkou

Hrdina #617

Hrdina #616

Tato teprve sedmiletá holčička byla před několika dny očkována. Matka uvařila oběd a pozvala ji k jídlu.

Děvčátko se tvářilo zvláštně, když sedělo na židli. Podle jejího dvanáctiletého bratra, který byl také očkován, zvedla lžíci, zastavila se, dívala se před sebe a spadla hlavou na okraj stolu.

Matka si myslela, že si dívka hraje nebo spí, když se vrátila do kuchyně. Přistoupila ke stolu, a když se dotkla dívčiny hlavy, spadla ze židle.

Matka si v zoufalství všimla, že dívčiny rty zfialověly a její kůže je velmi studená. Dívku zachránila a odvezla do nemocnice.

Dítě přišlo prakticky bez života a bylo převezeno na jednotku intenzivní péče s podezřením na poškození mozku.

Zombifikovaní hybridi v interakci s 5G

Tři zombifikované vakcinované entity byly na pláži v Kanadě, když se začalo dít něco znepokojivého.

"Vypadali jako zhypnotizovaní, stáli na místě. Nehýbali se a najednou se začali kroutit. Ústy vydávali podivné zvuky, jako by byli posedlí nějakou zlou silou. Byla jsem vyděšená a natočila jsem si video, říká žena, která byla svědkem únosu zombifikovaných umělou inteligencí Darpa.

Dostanou znamení šelmy a obrátí se proti neočkovaným. Armáda šelmy bude všude a ve větším počtu. Buďte připraveni jim čelit.

Kolaps hybrida

Čína: nový "normál" na silnicích

V Číně zkolaboval řidič za volantem svého vozu, kolaps byl pravděpodobně způsoben infarktem. Infarkt totiž způsobuje svalovou křeč, natahování a stahování svalů, což byla reakce, která způsobila, že hybrid prudce sešlápl plynový pedál a neovladatelně najel do 40 lidí, kteří čekali na chodníku na MHD.

Sedmnáct lidí bylo zraněno a sedm z nich, včetně řidiče vozidla, zemřelo. V jednu chvíli vakcína poslala do rakve 7 osob.

Těchto sedm mrtvých se do statistik úmrtí způsobených vakcínami ani nedostane.

Nepřestane to!

Kolapsy hybridů

Kolapsy s následnými záchvaty, hospitalizacemi, zraněními a úmrtími. Čínské vakcíny jsou špičkové biologické zbraně.

Jakmile se jed dostane do oběhu a do orgánů, smrt je otázkou času. Přehlídka kolapsů je všude, nenechte si ji ujít!

----

Arabský šejk neunikl úderu a zhroucení. Šejk právě pronášel projev, když mu něco přerušilo přívod kyslíku do mozku a Arab se zřítil na zem.

Krvácení do mozku bylo fulminantní a šejk měl sotva čas vzývat Alláha.

Jeho dvanáct vdov nyní oplakává odchod "šejkova druha" do světa temnoty a ohně.

----

Hrdina #611

Dva očkovaní s nežádoucími účinky. První z nich lékaři 30 dní ignorovali. Poté, co se hybridní bytost podařilo vyslechnout a ošetřit, byla hospitalizována.

Dvě hodiny po podání vakcíny se očkované objevila na obličeji vyrážka, která se rozšířila po celém těle. O tři dny později dostala horečku, která neklesala ani po užití ibuprofenu a tylenolu.

Mentální mlha v mozku a krvácející dásně vedly ke slabosti a únavě, kvůli kterým přestala dýchat. Měla předtuchu smrti.

Druhá entita užila 1. dávku přípravku Pfizer na popud "přátel". U hybrida došlo k anafylaktickému šoku a následně k astaphylokokové infekci. Lituje, že se neřídila svým instinktem, a nyní ji čeká cesta do pekla.

To je cena!

Přišla o dítě

Tato očkovaná žena přišla o své dítě po podání covidí injekce 22. srpna 2021.

Běžné testy ukázaly, že dítě i těhotenství probíhají dobře, dokud se kříženec nerozhodl vstříknout jí do krve toxiny.

27. srpna, šest dní po očkování, přestalo dítěti bít srdce. Těhotenství bylo v 11. týdnu. 9. září lékaři potvrdili smrt dítěte.
Sanitární genocida pokračuje beztrestně a pohané nadále klečí a klaní se před šelmou.

Matka oplakává smrt svého dítěte

Očkovaná matka po několika dnech utrpení oplakává smrt svého dítěte. Není však jediná. V letech 2021 až 2022 zemřelo ve Španělsku 1 023 dětí a 6 768 španělských žen potratilo v 5. až 7. měsíci těhotenství. Počet dětí na jednotkách intenzivní péče nebo dětí s následky po očkování není ani znám. Mohlo by se jednat o více než 20 000 případů.

Tato matka chce odpovědi na své drama a zřejmě je nedostane, stejně jako nebude mít další příležitost stát se matkou, protože její vaječníky byly ohroženy a její manžel, další očkovaný, má jistě plodnost pod 10 %. Oba byli chemicky vykastrováni vakcínami.

Omyl, následovaný chybou, a také špatná rozhodnutí mají své důsledky. Teď už není cesty zpět. U posledního soudu nebudou slzy sloužit jako důkaz pokání.

Hrdina #608

22. srpna 2022: Indická herečka a soutěžící v reality show...Sonali Phogat...Mrtvá ve 42 letech poté, co prodělala masivní infarkt v Goa ...RIP

22. června 2021: Bere svou první dávku Corona Vax v místní indické nemocnici

123>>
×