Tragický a smutný příběh novorozence - kvůli krvi od naočkovaného dostal krevní sraženinu a zemřel

Ve státě Washington se narodil chlapeček jménem Alex s vrozenou srdeční vadou, s mírou přežití 95%, byl také chudokrevný a potřeboval krevní transfúzi.

V roce 2021 rodičům dítěte zemřela blízká rodinná přítelkyně na infarkt krátce poté, co dostala vakcínu proti Covidu-19. Podle všeho byla jejich přítelkyně zdravá a její smrt způsobila, že se rozezněl alarm nad bezpečností mRNA vakcíny.

Vzhledem ke zkušenostem s rodinnou přítelkyní se chtěli ujistit, že malý Alex bude mít na transfúzi neočkovanou krev. Proto našli shodu prostřednictvím člena v jejich církvi a zaplatili, aby u Alexa proběhl správný protokol, aby mohl dostat krev tohoto dárce.

Když nadešel čas, aby nemocnice začala s transfuzí, lékaři a zdravotní sestry tvrdili, že nedokázali najít krev neočkovaných dárců, kterou rodiče pořídili. Proto bez souhlasu rodičů vzali krev z obecných zásob nemocnice.

Lékaři a sestry ujistili rodiče, že dítě Alex bude v pořádku, a řekli jim, že děti mají krevní sraženiny jen zřídka, pokud vůbec.

Krátce po transfuzi se u dítěte Alex vytvořila velká krevní sraženina. Krevní sraženina mu přecházela od kolena až k srdci. Nemocnice změnila názor a řekla, že děti mají krevní sraženiny stále a že je to normální.

Děťátku nasadili nejvyšší možnou dávku léků na ředění krve vzhledem k jeho věku a velikosti, ale krevní sraženina se vůbec nerozptýlila.

Jen o 12 dní později děťátko Alex bohužel zemřelo v důsledku velké krevní sraženiny.

Dětská nemocnice Nejsvětějšího srdce nyní tvrdí, že o pobytu baby Alexe v nemocnici neexistuje žádný záznam - navzdory množství důkazů včetně fotografií, účtů za lékařské ošetření a úmrtního listu. Co se to tady děje?

×