Tak a je to tady, konečně jsem se dokopal k tomu abych tohle napsal… Nechci kopírovat, nebo se nějak moc opakovat… vše potřebné jsem shrnul v tomto článku:

V New Yorku se 18. října konalo cvičení s názvem EVENT 201 - diskuse, kde se probírali různé scénáře na hypotetickou pandemii. Pořadatelem cvičení byla univerzita Johnse Hopkinse, Světového ekonomického fóra a soukromé nadace Billa Gatese. Hosty zde nebyli zdravotníci a vědci s bohatými zkušenostmi jak by si mnozí z vás mysleli, ale zástupce PR agentury, víceprezident NBC universal, bývalá ředitelka CIA, ředitel odboru světové banky, president divize globálního vývoje Nadace Billa a Mellindy Gatesových a dalších 10 lidí z obdobné sféry.

Předmětem simulace bylo onemocnění dýchacích cest sahajících od chřipky až po zápal plic, původcem byl koronavirus a místo vypuknutí byla Jižní Amerika.

Univezita Johna Hopkinse založena Rockeffelerovou nadací je pověstná tím že v roce 1940 v Guatemale, ve spolupráci s Rockef. nadací, farmakoncernem a CIA prováděla pokusy na lidech, kteří byli infikováni syfilisem a více než 400 z nich nakonec zemřelo. Tato univerzita nás také zásobovala informacemi o řádění koronaviru.

Hlavním investorem světové zdravotnické organizace WHO je Bill Gates - resp. "Nadace Billa Mellindy Gatesových" a vakcinační aliance GAVI, jenž je ze 70% financována Billem Gatesem. Dalšími investory jsou USA, Japonsko, Velká Británie a další soukromé nadace. Billem Gatesem byl také do této organizace nastrčen a placen vysoký manažer. Pokud by B. Gates přestal tuto organizaci financovat, zřejmě by krachla.

31. června Čína (v čele George F. Gao, jež se účastnil Eventu 201) alarmovala WHO, když atapickým zápalem plic onemocnělo celkem 27 lidí, což v přepočtu na procenta obyvatel dělá 0,000002%. Pro srovnání: v Německu zemře každoročně 30 000 lidí na zápal plic (z 1,3 miliardy lidí), tj. 0,0023%.

WHO změnila definici pandemie - až do roku 2009 byla pandemie definována jako celosvětový výskyt s epidemií s enormním počtem mrtvých a nemocných. Za úřadování šéfky WHO Margaret Chan bylo kritérium "enormní morbidity a úmrtí" VYŠKRTNUTO.

Lockdowny, omezení a strach z očkování a živobotí vedli ke stresu, jež má velký vliv na náš imunitní systém. Koronaviry mají všichni v sobě a stejně jako bakterie a plísně, tyto mikroorganismy nám způsobí škody jen v případě že jsme oslabeni. Například rhinoviry způsobující nachlazení máme všichni v sobě, ale teprve potom co jsme oslabeni chladem se tyto viry mohou aktivovat, množit se a škodit.

WHO dříve tvrdila že nás imunitní systém se s viry dokáže vypořádat tím že si vytvoří protilátky. Jakmile si tímto projde více lidí, dosáhne se kolektivní imunity. S příchodem covidu WHO tento pojem předefinovala a nyní tvrdí že kolektivní imunity lze dosáhnout jen očkováním. Jedná se o vědeckou nehoráznost. Kdyby tomu tak bylo, lidstvo by muselo už dávno vymřít.

 

Příznaky onemocnění

Příznaky viru SARS-CoV-2 se nijak neliší od obyčejné chřipky nebo nachlazení. Příznaky jsou vysoká teplota, únava, vyčerpanost, bolest svalů a hlavy. Odborníci k tomu přidali i ztrátu chuti a čichu a média to zveřejnila jako úplnou novinku i přes to že se jedná o jednu z častých příčin obyčejného nachlazení. Většina případů kdy ztrácíme chuť ve skutečnosti souvisí se strátou čichu, když kvůli infekci v dutině nosní dochází k otoku místní sliznice. Dneska se rýma & chřipka & covid rozeznává na základě neplatných PCR testů. Jste negativní? Jedná se o chřipku nebo rýmu? Jste pozitivní? Máte covid! Pandemie skončí až se lidé přestanou testovat. To se zatím děje ve většině případů nezákonně - v práce, ve školách nebo jako vstupenka do kina, nemocnice,... Příznakům covidu sepřipisují i různé méně známé patologické jevy jako jsou malé sraženiny v cévách, jež se také nacházejí v pitvách chřipkových pacientů nebo se tvrdilo že děti mají mimořádnou verzi covidu, která způsobuje zánětlivý multisystémový syndrom PIMS, jež byl předtím popisován jako Kawasakiho syndrom - nemoc způsobená očkováním.

 

Hodnota PCR testu

Pozitivita PCR testu není nemoc. Pozitivita může může přetrvávat týdny i měsíce u lidí co prodělali nemoc již dříve, nebo se může jednat o neškodnou přítomnost viru na sliznicích, například u lidí, kteří jsou již vůči nákaze imunní. Také může jít o chybu (5 - 20%) - zde je třeba říct že covidí testy se dělali / dělají s vysokou prahovou hodnotou cyklu https://resetheus.org/svetova-zdravotnicka-organizace-konecne-priznava-ze-testy-pcr-generuji-falesne-pozitivni-vysledky/. Testování na pracovištích vede ve většině případů k falešné pozitivitě. Jedná se o zbytečné vyhazování peněz a neodůvodněném zatěžování zaměstnavatelů a zaměstnanců.

Dnes už se ví, že pokud je vzorek slabě pozitivní, tak v naprosté většině případů neobsahuje žádné infekční viry. Takových slabě pozitivních výsledků PCR je zhruba třetina až polovina...

Je ale třeba si také uvědomit, že výsledky testů jsou platné jen v ten daný okamžik a druhý den už to může být úplně jinak. Navíc je to platné právě jen na ten jeden virus, který testujeme.

Existuje jen málo molekul, které by v lidském těle nebylo možné nalézt, stčí si jen vybrat ty správné a naduplikovat je. PCR si lze představit jako kopírku genetického materiálu, fungujícíc na principu cyklicky se opakujícícho zdvojnásobení genu ze vzorku. Na konci procesu lze zjistit množství toho co se namnožilo, přičemž vzorek není celý gen vru, ale jen část genu o délce cca 150 nukleotidů. Oficiálně má gen SARS-CoV-2 délku necelých 30 000 nukleotidů.

Diagnostické závěry na základě PCR testu je asi totéž, jako bych vzal pacientce stěr, našel v něm fragment spermie a prohlásil, že paní je těhotná.

Je zarážející, že se u virových onemocnění, která vypuknou jen poté, co se virus mnohonásobně rozmnožil, používá metoda, která byla vyvynuta pro účely detekce v situacích, kdy je virálního materiálu tak malé množství, že virus není zjistitelný.
~Dr med. Juliane Sacher

V portugalsku soud rozhodl, že diagnóza je lékařský úkon, který dle zákona přísluší pouze lékaři. Žádná jiná instituce, soba, úřad nesmí rozhodnout o zdravotním stavu člověka z nějakého laboratorního testu. Na uákladě vědeckých testů není PCR schopen poskytnout nesporný důkaz zda pozitivata odpovídá infekci virem SARS-CoV-2 a to zejména z důvodu nespolehlivosti testu. Pravděpodobnost infikovanosti osoby otestované PCR testem za použití 35 a více aplifikačních cyklu činí 3 %, což znamená že falešná pozitivita je 97 % - dle soudem zohledněná studie. Na první pohled se jedná o výhru, ale toto odůvodnění o počtu amplifikací pochází z WHO. Stačí aby se s masovým měsíčním očkováním na základě "výzkumů! změnila prahová hodnota cyklu např. na 10 % a účinnost zdraví prospěšných "vakcín" povede k povinné vakcinaci. Něco podobného se už děje - CDC mění způsob testování - u očkovaných se bude provádět méně cyklů než u těch neočkovaných.

 

Neočkovanému lékaři udělali test o více než 100 cyklech a obvinili ho z neexistující nemoci. Údajně nakazil naočkované sportovce :-). Asi chcou vyvolat zlost proti neočkovaným. Kdo jim tuhle covidí hysterií pořád bude žrát?

doktor

 

Sever Itálie

K 19. březnu měla Itálie 3405 obětí koronaviru. Naprostá většina pocházela ze severní Itálie (Lombardie).Dle médií za to mohl tamní módní průmysl skoupený právě Číňany - ti také měli koronavirus přinést do Itálie cestou z Lunárních oslav konaných v Čině, jenž je pro ně zvykem. Tato čínská Aglomerace se nachází v Prato. Nicméně měsíc před vypuknutím nákazy, číňané v Pratu zavírali své podniky a dodržovali přísná hygienická opatření, díky čemuž měli nejméně pozitivních lidí. Mezi Pratem a Lombardií se nachází ještě region Emilia-Romanga, jenž nechal koronavirus bez povšimnutí. Také sousední změ jako je Švýcarskoměla jen 35 nemocných a Rakousko jen 6.

Čím to bylo doopravdy způsobeno? Sever Itálie je zamořen smogem, panují zde slabé sociální podmínky, spousta lidí si nemůže dovolit zdravotní péči, je nedostatek zdravotnického personálu a likvidační škrty v rozpočtu zdravotnictví udělalo své. Dle údajů z roku 2015 v Itálii zemřelo na infekci získanou v nemocnici (špatné hygienické podmínky) zemřelo 11 000 lidí. Pro srovnání v Německu jen 2363 a Holandsku 206 osob. Od té doby se situace ještě více zhrošovala - dle údajů z roku 2019, zemřelo kvůli nemocničním infekcím 49 000 lidí.

Nejvíce postižené provincie byly v Bergamu a Brescii. V těchto městech severní Itálie bylo na konci října vyočkováno 154 000 vakcín, z toho drtivá většinu dostali osoby nad 65 let. Další cílovou skupinou byli chronicky nemocní. Koncem roku 2019 a začátkem r. 2020, těsně po plošném očkování, uprostřed chřipkové sezóny podstoupilo v těchto okresech 35 000 lidí vakcinaci proti meningokoku. Dle profesorky mikrobiologie a virologie, doktorky Brigitty Koning je toto vysvětlené extrémně vysoké úmrtnosti starých lidí. Každé očkování je v podstatě infekce, se kterou se starší organismus hůře vypořádává - imunitní buňky jen stěží přepnou do módu anaerobního získávání energie, čímž se stanou imunonekompetentní. Dle profesora Stefana Hockertze, jenž se sám desítky let podílel na vývoj vakcín, by se vakcína proti meningokoku neměla podávat v období chřipkové sezóny. Také u mladých lidí je důležité dávat pozor na to zda dotyčný netrpí chřipkou neboť potom by mohla být vakcína kontraproduktivní.

Vedoucí viroložka Rita Gismondo v rozhovoru pro magazín Compact uvedla, že řidiči její nemocnice dostali přikázáno jezdit po Milánu na majácích sem a tam s prázdnými sanitkami. Důstojník italské armády v rozhovoru potvrdil že známé bergamské kolony vojenských vozidel, jež obletěli svět nevezli ani jednu mrtvolu. Pohřební služby byli uzavírány. Dělalo se vše proto aby se uměle vyvolal strach.

 

Bělorusko

Bělorusko nezavedlo žádný lockdown, roušky, rozestupy ani karantény. To byl otrnem v oku globalistům a 19. června 2020 jim Mezinárodní měnový fond nabídl 940 000 000 USD v rámci rychlé pomoci, což by znamenalo že by musel nařídit lockdown a další nesmysly okolo tohodle divadla. Lukaščenko k tomu řekl:

„Řekli nám, že je možné Bělorusku poskytnout půjčku 940 miliónů USD v rámci rychlé pomoci. K tomu bych rád uvedl, že my nebudeme skákat, abychom v rámci boje s koronavirem udělali totéž co Itálie. Já ale nechci aby totu bylo jako v Itálii. My máme vlastní zemi a vlastní situaci. Mezinárodní měnový fond po nás ale chce, abychom zavedli karanténu, abychom zavedli zákaz vycházení - to je ale nesmysl”

Reakce západu byla v podobě pokusu majdanizace a později na něj naplánovali atentát, který se naštěstí podařilo včas zastavit.

 

Tanzánie

V tánzánii, zemi s 60 miliony lidí, bylo 509 koronavirových případů, z toho 21 úmrtí. Poté nechal prezident Magufuli zrušit všechna coronavirální opatření. Důvod najdete v tomto prohlášení - viz video.

 

Magufuli svůj postoj nezměnil a 17. března 2021 umírá na selhání srdce. Média se v rámci covid game předháněli s tezí že to bylo způsobeno coronou - čím také jiným, když zde nebyl žádný lockdown, rozestupy, ani roušky. Každému je jasné proč a kdo ho zabil.

Na The Guardian vyšel článek s názvem "...je na čase přitáhnout tanzánskému antivakcinačnímu prezidentovi uzdu." - sponzoruje nadace Billa a Melindy Gatesových. https://www.theguardian.com/global-development/2021/feb/08/its-time-for-africa-to-rein-in-tanzanias-anti-vaxxer-president

Magufuli nebyl jediný. Odneslo to i další co se stáli v cestě total controll.

🇹🇿 JOHN MAGUFULI (61), Prezident Tanzanie, † 17.03.2021

🇨🇮 HAMED BAKAYOKO (56), Ivory Coast Premiér, † 03/10/2021

🇸🇿 AMBROSE DLAMINI (52), Premiér Swazilska, † 13.12.2020

🇧🇮 PIERRE NKURUNZIZA (55), Prezident Burundi, † 08.06.2020

 

Izolát viru neexistuje

Viri jsou velmi malé a lze je pozorovat jen v elektronovém mikroskopu. Aby jsme se mohli ujistit že jde opravdu o virus a ne jiné částice, musíme mít virus v "očistěné" tzv. purifikované formě. Na tomto se schodují všichni virologové od 50. let. Virus SARS-COV-2 nebyl nikdy očištěn, pouze prezentovali sedimentované snímky virových částic. Studie covidu tedy nespňují Kochovy postuláty - jedná se o vědecký podvod. Oficiálně se tvrdí že něco objevili a prozkoumali, ale nesplnili k tomu základní podmínku. Nelze tedy říct zda vědci opravdu pracovali s virem SARS-COV-2, nebo ne.

V oficiální studii se tvrdí: "Vzorky bronchoalveolární laváže (výplachu plic) byly shromážděny ve sterilních nádobách, do nichž bylo přidáno transportní médium pro viry. Vzorky pak byly zpracovány centrifugou, aby se odstranila torza buněk. Zbytek byl vstříknut do lidských epitelových buněk dýchacích cest." Znamená to že ve vzorku byly zabity všechny buňky, neboť transportní médium se rozumí látky (jako antibiotika a další), jejichž úkolem je zlikvidovat především bakterie a plísně. Následně byly centrifugací odděleny těžké od lehčích látek a směs lehčích (řada, molekul, části buněk,..) neočištěných vstříknuty do epitelových buněk dýchacích cest. Slovo "izolace" v médiích nemá s izolací nic společného a má za úkol nabudit dojem vědeckosti. Neni izolována RNA = nelze tvrdit že PCR testy lze detekovat virus SARS-COV-2. Nepřipomíná vám to hon na Bin Ládina?

 

SARS-Cov-2 nesplnil Kochovy postuláty

Pravidla objevování nových patogenů jsou definována Kochovým postulátem. Jedná se o soubor kritérií, které musí být splněny.

1. Kochův postulát: Patogen musí být nalezen ve všech nemocných jedincích a v žádném zdravém.
Patogen nebyl izolován, tudíš nemůže být nalezen, neboť nikdo nestanovil co se má hledat. Covid pozitivní jedinci jsou bez příznaku, tj. neliší se od zdravých lidí.

2. Kochův postulát: Původce nemoci musí být izolován z nemocného jedince a vypěstován mimo něj v laboratoři v čisté kultuře.
Virus nebyl izolován, byla izolována jen čeho-si směs  (viz nahoře.)

3. Postulát: Zdraví jedinec musí po infekci patogenem, jenž byl vypěstován v čisté kultuře, vykazovat shodné symptomy jako pacient, z něhož byl patogen původně izolován.
Jelikož virus nebyl izolován, nelze se tím ani zabývat. Tento kontrolní experiment tedy nelze ani realizovat.Čínné se v jednom expiremntu pokoušeli infikovat myši čímsi označeným jako SARS-CoV-2, ale myši nevykazovali žádné symptomy a ani nezemřeli.

4. Kochův postulát: Z onemocnělého pokusného jedince musíme patogen znovu zpětně izolovat a tento nově izolovaný mikrob musí být shodný s tím, který jsme objevili a řádně izolovali v původním nemocném jedinci.
Není izolát = není patogen = nelze zpětně virus izolovat.

 

Jak správně izolovat virus a jak se to skutečně dělá

Správný postup je, že se odeberou vzorky (např. krev) mnoha lidem se symptomy, které jsou jedinečné a specifické pro danou nemoc. Bez smíchání s dalším biologickým materiálem se vzorek čistí macerací, filtrací a ultracentrifugací. Tato technika se používá běžně k izolaci bakteriofágů a obřích virů. Tyto částice jsou izolovaným a purifikovaným virem. Dále se u těchto částic kontroluje jednotnost fyzikálními, popř. mikroskopickými metodami. Částice mohou být charakterizovány zkoumáním struktury, morfologií a chemickým složením. Dále je částice sekvenována. Nakonec se provede analýza, která určí zda se jedná o vnější původ a že se nejedná o normální produkty rozpadlých, odumřelých buněk... - ovšem neexistuje žádný způsob jak určit zda částice, které vidí v elektronovém mikroskopu jsou viry, nebo jen produkty rozpadu mrtvích a umírajících tkání. Také se ještě musí demonstrovat, že příčinně souvisí s onemocněním. U viru SARS-CoV-2 nebyl učiněn ani jeden z těchto kroků.

Virologové od roku 1954 odebírají neočiětěné vzorky z malého množství lidí, poté ho minimálně zpracují a naočkují na tkáňovou kulturu obsahujícící šest dalších typů materiálu - které všechny obsahují genetický materiál identický tomu co nazývají virem. Taková kultura je vyhladovělá a rozpadá se. Tato směs je podrobena genetické analýze, která v počítačové simulaci vytvoří sekvenci údajného viru, tzv. in silico Genom.

Výmluvu proč se skutečná izolace neprovádí je ta že ve vzorcích od pacientů nebyl nalezen dostatek virových částic. Na základě čeho je tedy virus nebezpečný a smrtelný? Dále se jako výmluva uvádí, že viry jsou intracelulární paraziti a takto je nelze najít mimo buňku. Jak se tedy může šířit z člověka na člověka? Je nám tvrzeno že virus vychází z buňky a infikuje ostatní. Zde vyvstávají dvě otázky - pokud patogenní viry neexistují, jaké látky jsou ve vakcínách a k jakému účelu?

 

Finanční odměna za průkaz viru

Žurnalista magazínu impf-report nabídl 100 000 euro za průkaz virus SARS-CoV-2. Německý podnikatel Samuel Eckert, díky veřejné sbírce nabídl 153 000 francků (3 600 000 Kč) tomu kdo mu předloží důkaz. Zatím se nikdo neozval.

novinový článek

 

Média a informační válka

Systém k vyvolání strachu využívá nemoce neexistující pandemie typu SARS, ptačí i prasečí chřipka, které se později ukázali, jen jako mediální hysterie. Dnes je to covid-19, čím nás straší. Hlavními komponenty této informační války jsou:

Všechny tyto věci upevňují strach ze smrtelně nebezpečného viru. Koronavirus je jen statistický podvod vytvořený bezceným PCR testem. Média nás informovali o přeplněných nemocnicích, jež byly zeli prázdnotou. Sanitky jezdili sem a tam buď na prázdno, nebo převáželi pacienty z důvodu uzavření oddělení. Na tato opatření dopláceli lidé, jež měli naplánovanou léčbu o kterou přišli. Nemocnice brali jen akutní případy a u spousty z nich už bylo pozdě.

Facebook jehož vlastní BlackRock - firma, která investovala do vakcín cenzuruje informace, blokuje uživatele a spousta ověřených informací označuje za dezinformace. Některé státy se uchýlili i k blokaci webových stránek a omezení přístupu na internet. U nás v ČR už dávno před covidem prošlo to že policie může bez soudu nechat vypnout web (naproti tomu nemám prozatím informace že by vypínali anticovidí weby) https://blog.wedos.cz/pomahat-a-chranit-vypneme-vam-web-znacka-specha.

Každý kdo se obrátí proti covid game je stíhán policií - u nás například Iveta křížová, více zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lekarku-obvinili-z-sireni-dezinformaci-stat-musi-pritvrdit-souhlasi-experti-170260. Kdo ale obviní Flégra za to že nás strašil přeplněnými márnicemi a mrazáky na ulicích?

Lidé pomalu přechází z facebooku na gab.com, mewe.com nebo telegram. Mezi ty kvalitní patří kulový blesk, Covid1984 budujú svet podľa Georga Orwella - na životoch neočkovaných záleží a COVID VACCINE VICTIMS. Na telegramu vznikly i skupiny typu "Praha stop covid", "české budějovice stop kovid", jež primárně sloužili pro lepší organizaci lidí při demostracích, bohužel se z těchto skupin stali odkladiště linků, kterých je na síti tisícovky.

 

Na co pacienti skutečně umírali

Dle dat zemřelo v ČR v roce 2020 s covidem 12 000 lidí. V začátku koronapodvodu hráli roli plicní ventilátory, u kterých se říkalo že hrají hlavní roli v tom zda pacient přežije nebo zemře. Solidarita neznala meze, lidé se skládali na nákup nových. Plicní ventilátory se staly hlavní pákou v boji proti pandemii. Ve skutečnosti se stali jatečnými nástroji! Plicní ventilátory jsou až poslední volbou v léčbě.

Umělá plicní ventilace  obrací princip přirozeného dýchání. Normálně se dýchací svaly roztáhnou a nasají vzduch, naproti tomu ventilátor pumpuje vzduch do plic pod tlakem pomocí trubičky. Toto jde proti přirozenému mechanismu a aby se organismus proti tomu nebránil, musí se pacienti udržovat v umělém spánku pomocí sedativ tlumící centrální nervový systém. To pro starší lidi představuje smrtelné riziko v případě že to trvá několik dní / týdnů. Příliš kyslíku a tlak plíce poškozují, což může vést k poškození plicní tkáně, také dochází k ochabnutí dýchacího svalstva. Cca 50% covid pozitivních pacientů připojených na plicní ventilátor zemře.Kromě toho jsou tito pacienti vystaveni i tzv. nemocniční (nozokomiální) nákazy. Nemocnice sami jsou infekční prostředí a právě nozokomiální pneumonie je jednou z hlavních příčin nemocniční infekce.

Proč se tedy pacienti jako první napojovali na ventilátory? Jsou v tom peníze. Za covid pozitivní má nemocnice daleko více než za jiné léčby - v zahraničí 11 000 dolarů, u nás 22 500. Za napojení na ventilátor se tato částka zančně zvyšuje na 30 000 dolarů, u nás 59 000 Kč. Některé nemonice se díky tomu zachránili i před krachem. Na covid se léčili i tzv. podezřelí na covid, tj. s příznaky covidu (chřipky / rýmy), ale s negativním PCR testem. Mluvčí Fakultní nemocnice v Ostravě prohlásil že z 800 pacientů léčených na covid bylo pozitivních jen cca 220.

Kromě plicních ventilátorů pro nás měli zdravotníci přichystány i další medikamenty. Jedním z nich byl remdesivir - lék proti ebole. Poprvé byl použit v Africe - neúspěšně. Remdesivir zadrží imuntní reakci, takže se pacientovi zdánlivě udělá dobře. Ovšem imunita je zrovna to co nemocní potčebují nejvíce. Další vlastností remdesiviru jako imunosupresivního léku je že přerušují DNA - tím sice zabijí virus, ale i samotného uživatele. Kromě toho téku se používali i další, často v kombinaci - Methylprednisol (silně imunosupresivní), Moxifloxacin (silné antibiotikum) liponavir (toxické proteázové inhibitory k léčbě AIDS) a Interferon alfa-2b. Všechny tyto léky mají smrtelně nebezpečné vedlejší účinky.

Po remdesiviru se začal podávat hydroxychlorin (Plaquenil) - antimalarikum s antirevmatickými účinky v běžném dávkování 200 - 400 mg / den. Pacienti tímto lékem byly předávkovávání. První den dostaly 2,4 g (!!!), další dny pak 800 mg. Výsledkem byla fibrilace srdeční komory = arytmie. Tento lék se také používá k ukončení života z vlastního rozhodnutí - smrt je bezbolestná.

 

Obhajoba roušek od Ježíše Covida

I přesto že WHO doporučovala nosit roušku pouze nemocným a osobám starajícím se o nakažené, česká vláda 19. března 2020 vyhlásila povinnost mimo bydliště zakrývat ústa a nos rouškou, šátkem či jinou pokrývkou. Ministverstvo se opírá o argumenty "vědeckých" studií s "důkazy" o vlivu roušek na prevenci koronaviru. Podíváme-li se na tyto studie zjistíte, že tam žádné důkazy nejsou, ale jen spekulace a odhady typu "by mohlo", "pravděpodovbně" a "existují indicie". Hadříky přez pusu dokáží zadržet kapénky o velikosti 20 - 500 µm (mikrometrů), naproti tomu virus je velký cca 80 nm (nanometrů), tj. v přepočtu 20 000 µm (mikrometrů.) Ve studiích se také píše že nebyly sledován vztah mezi kapénkyma / aerosoly při mluvení a přenosem virů. Žádná vědecká studie, tedy neexistuje a zřejmě ani nebude, neboť by museli lhát. Namísto toho se překrucují informace jako to je například ve studii Corrrei et al. z roku 2020, kde autoří píší že věří že přenos viru vzduchem je možný a že pokud systémy klimatizace nejsou používány přiměřeně mohou řispět k přenosu viru jak naznačují zprávy z... a výletní lodi Diamon Princess". Problém této teze je že výletní loď Diamon Princess dokázala přesný opak - Lidé byly zavření v kajutách s klimatizací a 91 % opustilo karanténu bez jakýchkoliv příznaků.

Jak to bylo s vědeckými důkazy ještě před covidem? Na základě celkem 40 studií bylo vyhodnoceno že při použití roušek nedošlo k poklesu chřipce podobných onemocnění, ani k poklesu laboratorně potvrzených případů nákazy virem chřipky ani u obyvatelstva ani ve zdravotnictví. Nebyl zjištěn žádný rozdíl mezi použitím roušky vs. respirátorem N95. V roce 2015 tři profesoři z Oxfordské univrzity vyhodnotili že neexistují žádné důkazy o tvrzení že by roušky chránili pacienta nebo chirurga před infekční kontaminací. Naopak pokud se při operacích žádné roušky nepoužívali klesla míra pooperačncíh infekcí na polovinu.

 

Nebezpečí roušek a respirátorů

Jaké jsou negativní dopady nošení roušek a respirátorů? Je jich celá řada: hypoxie (nedostatek kyslíku pro metabolismus), srdeční arytmie, hyperkapnie (nedostatečné vylučování CO2), dýchavičnost (také jeden z příznaků covidu), aktivace antistresových reakcí organismu (zvýšená produkce stresových hormonů), únava, bolesti hlavy a snížení kognitivních funkcí.

Omezené proudění vzduchu a zásobování kyslíkem, jakož i další změny prostředí dýchacích cest, poškozují buňky, což vede k dysfunkci řasinek, zahlenění, produktivnímu kašli a fýchacím potížím. Jedním z hlavních faktorů ovlivňujícíc správnou samoočistu plic je vlhkost a teplota vdechovaného vzduchu, která je normálně regulována nosní sliznicí. Nošení masky spůsobuje kondenzaci vody - trvá-li to dlouho, může dojít ke zpětnému zaplavování plicních sklípků, čímž se zvyšuje nebezpečí lokálního kolapsu plic.

Na Witten-Herdecké univerzitě provedli výzkum ve kterém zapisovali výsledky pozorování vedlejších účinků masek. Celkem bylo v registru 20 500 osob, z toho více než 48 000 záznamů:

Cílem nošení roušek je bezesporu navození nebezpoečnosti neexistující pandemie, strach z viru a prosazení globálních zájmů, útlačování práv nás občanů.

 

vakcína nebo mRNA Genová terapie?

mRNA neni ze své podstaty vakcína ale genová terapie, i když nám politici, "vědci" a média tvrdí opak. Zřejmě kvůli tomu že vakcíny jsou už zaběhnuté, kdežto genová terapie ne, to je spojováno hlavně s geneticky modifikovanými organismy (jako např. u GMO potravin, jež jsou na ústupu a v lidech oprávněně vzbuzují nebezpečí a odpor.) Vakcína má přimět organismus k tvorbě protilátek, kdežto tato genová terapie neobsahuje antigen - ten se vyrábí až v buňce. Žádní výrobci těchto "vakcín" netvrdí že jejich léčba zabraňuje infekci. Očkovaný jedinec se tedy může nakazit i tak + může nakazit ostatní. Říká se že může zabránit horšímu průběhu, což ale neni nijak podložené. I kdyby to byla pravda nešlo by o vakcínu, ale o profylaktické terapii, jako např. u prevence proti malárii.

U nás v ČR tato genová terapie byla schválena dočasně vládou - tak z defakto udělali pokusné králíky, neboť normální vakcína musí projít testem trvající léta (8 - 12 let) aby se zjistili dlouhodobé nežádoucí účinky.

Za vedlejší účinky této gneové terapie nejsou výrobci zodpovědní. Ale to nejsou ani u klasických vakcín, tam přebírá zodpovědnost stát. I tak dokazování zda vedlejší účinek byl způsoben zrovna vakcínou vyžaduje hromady papírování a právníků. U této genové terapie, nepřebírá zodpovědnost stát, ale sám člověk, neboť se dobrovolně účastní experimentu. Ani pojišťovny nic neproplácí.

Tohle je a zůstane experiment na lidech, který je mimo vešekrou eitku a morálku. Z mého pohledu je na tuto vakcinaci třeba pohlížet jako na trestný čin úmyslného ublížení na zdraví s možným následkem smrti.
~Prof. Dr. rer. nat. Stefan W. Hockertz

mRNA je biologická samošířící zbraň. Dříve chtěl Bill Gates k očkování používat komáry, ale díky naší poslušnosti a dezinformaci v televize nemusí. Očkovaní jedinci proměňují své tělo v továrnu na biologické zbraně a chrlí spike proteiny, které prochází zkrz ústa a kůži (a také sperma) a infikují tak všechny okolo sebe. Spike protein je biologicky aktivní a způsobuje krevní sraženiny, což vede k mrtvici, infarktu, plicní embolii a neplodnosti. Globalisté tak učinili konečné řešení.Vlastní dokumenty Pfitzeru odhalují že tento fenomén je znám. K vyhlazení lidstva je potřeba pouze cca. 50%, což ve většině zemí mají - alespoň dle statistik - zda je i tohle vylhaný nebo ne, těžko říct, moc bych se tomu nedivil. Pokud nám budou říkat že je většina proočkovaná a dají určitá omezení, zbytek bude více donucena se jít také naočkovat.

https://www.brighteon.com/a8a25cca-c179-4a1b-baac-fe60d301ab27

K samošířícím vakcínám je třeba připomenout i film The invasion z roku 2007. Spousta těch filmů mají pravdivý základ, oni se tim chlubí.

 

Vakcína byla vyrobená už předtím, koukněte na datum výroby. Píše se tam rok 2018.

Datum výroby vakcíny

 

Staneme se majetkem farmaceutických firem?

Lidé očkovaní mRNA vakcínou se stávají trans-humánními a dle zákona USA na ně lze uplatňovat majetková, patentová a vlastnická práva.
V roce 2013 se před americký Nejvyšší soud dostala kauza Association for Molecular Pathology et al. versus Myriad Genetics, inc., ve které šlo o spor, jestli si genetická firma Myriad Genetics může nárokovat patentová a vlastnická práva na části DNA v tělech pacientů a zemřelých osob. Firma poskytuje genové terapie nemocným lidem a má s nimi smlouvu, že když nebo až zemřou, jejich tělo firma dostane do majetku, aby mohla provést rozbor o účinnosti genové terapie. Některé patologie nemocnic ale odmítaly těla firmě vydat s ohledem na federální předpisy.

 

Objednávka vakcín

Vlády dle dokumentu (ZDE) Pfitzeru uzavřeli smlouvu na nákup těchto "vakcín", přičemž z toho nejde uhnout. Pfitzer si také určuje harmonogram a počet dodávek, přičemž neručí za nežádoucí účinky. Žádné vrácení produktu společnost Pfitzer neakceptuje. Stejně tak si případné právo na reklamaci určuje sama firma, dle jejich hodnoty.
Kupující (stát) se tímto zavazuje odškodnit, ZABRÁNIT A ZACHOVAT BEZPEČNOST společnosti Pfizer, BioNTech (a) jejich přidružené společnosti… před všemi žalobami, nároky, žalobami, požadavky, ztrátami, škodami, závazky, vyrovnáními, pokutami, penále, náklady a výdaji… (více ZDE)


Společnost Pfizer požaduje jako zástavu za vakcíny COVID-19 bankovní rezervy, vojenské základny a budovy velvyslanectví. (zdroj)

Je to smlouva se samotným ďáblem... a nebo židem?

Už dnes zde máme zprávy že jejich mRNA vakcína neni účinná proti jejich vymyšlené delta mutaci. Co to znamená? Ano, doživotní předplatné! Budeme se muset píchat každej měsíc neznámím roztokem. Jakmile to přijmeme a zaběhne se to, nezbavíme se toho. Budou nás do toho nutit zaměstnavatelé, přístup do školy, ochodu a dalších zázemí bude jen s covidím pasem.

 

Cytokinová bouře

A co problém, který se nazývá patogenní priming? Zpočátku může být v pořádku, jako fretky v testech mRNA, ale později na podzim, když narazíte na něco, co vypadá jako koronavirus, vaše tělo začne reagovat na vaše vlastní tkáně. Tomu se říká patogenní priming, kdy všechny fretky umírají na cytokinovou bouři, proto se vakcína nazývá trojským koněm.Patogenní priming nebo-li cytokinová bouře je forma syndromu systémové zánětlivé odpovědi (SIRS), který může být vyvolán řadou faktorů, jako jsou infekce, některé léky a vakcíny.

Vyskytuje se, když je aktivováno velké množství bílích krvinek a uvolňují se zánětlivé cytokiny, které zase aktivují ještě více bílích krvinek. Vytvořené protilátky aktivují typ bílích krvinek zvané makrofágy. Když se rána zanítí aktivitou makrofágů, je to způsob, jak se tělo vypořádá s poškozením. To spouští další typ makrofágů, které přicházejí vyčistit, ale po injekci vakcíny uvidí hrozbu ve své vlastní tkáni a místo toho na ni zaútočí.

Uvidíme mnoho lidí, kteří zemřou na masivní zánět, cytokinové bouře. A to by se mělo stát do šesti měsíců. To je také nazýváno autoimunitní odpověď a je škodlivým útokem imunitního systému na vlastní tkáň těla. Je to stejná reakce, která stojí za odmíítnutím orgánů během transplantačního postupi.
Německý expert Dr. Sucharit Vhakdi vydal podobné varování. Northrupová připoměla divákům případy, které byly hlášeny VAERS. Existuje anafylaktická (závažná alergická) reakce, paralýza, náhlá slepota, ztráta sluchu, encefalitida, záchvaty, mrtvice a smrt.

Do globální vakcinační kampaně jsou zapojena média i politici. Odborníci varují před cytokinovými bouřemi, které by podle nich mohly být vyvolány přirozeně se vyskytujícími infekcemi koronaviru, které vedou k rozsáhlím onemocněním a úmrtí u těch, kteří si nechali aplikovat vakcínu mRNA. Hodně štěstí - hrdinů s tečkou budou plné hřbitovy.

 

Oxid Grafenu v injekcích

Co se skutečně nachází v injekvích? Je to grafen - materiál budoucnosti. Je to uhlíková mřížka o tlouštěce jednoho atomu. Grafen je extrémně vodiví pro teplo, elektřinu a elektromagnetické vlny. Z lidského těla dokáže udělat vodič.Vlastnosti grafenu se dají zvětšovat účinkem vysokofrekvenčích vln jako např. 4. a 5. generace mobilních vysílačů.

Jeden gram grafenu dokáže vytvořit mřížku o ploše jednoho fotbalového hříště a přitom je 300x pevnější než ocel. Grafen je možné zmagnetizovat aniž by musel být kovem. Grafen může existovat i ve formě oxidu grafenu - v tekuté podobě. To by vysvětlovalo magnetického efektu lidí po vakcinaci, kde lidé v místě vpichu (ale i jinde) mohli přiložit minci, lžíci ale i mobilní telefon. Skeptici to dříve vysvětlovali tim že je tam tuk nebo pot, ale je to blbost. Na internetu je dnes spousta takovýchto videí, dokonce na telegramu vznikla skupina (Covid Vaccine Magnets & Strange Things) kam lidé přidávají svá videa.

Vypadá to tak že v těch lahvičkách s vakcínách je čistý oxid grafenu a zda tam je samotná mRNA? Zřejmě také ano, to nikdo neví. Co udělá grafen když se dostane do lidského těla? Vyvolává zánět osrdečníku - perikardii. Což vidíme že potkává i sportovce - řada očkovaných sportovců kolabuje během zápasu. Také způsobuje krevní sraženiny - tromby, jež se usazují na spodku plic a lidé se dusí. Zajímavé je že toto je jeden z projevu covidu.

Jak se na to celé přišlo? Za doktorem Seiano přišel policista a přinesl mu lahvičku Pfitzer vakcíny a požádal ho o analýzu. Oni to z delegádem odnesli na tamní univerzitu ve Španělsku, kde profesor chemie Pablo Campra udělal laborát, ze kterého vyskytlo že takto vypadá oxid grafenu, když se dá na zvětšené na 200 - 500 nanometrů. Španělé jako první rozpletli neuronovou síť člověka.

Je možné že vlády všech státu po svých občanech aby do svých těl vkládaly grafen? Samá EU na svých stránkách říká že senzory grafenu v lidském mozku jsou dokonale schopné skenovat lidskou aktivitu. Je dokonce možné mozek naskenovat za účelem kopie mozku. Grafen je schopen obal všechny buňky a potom není problém aby celý mozek byl sledovatelný a kopírovatelný.

Co dělá s grafenem elektromagnetický signál přicházejícíc z mobilních vysílačů? Grafen ve své jemnosti je mobilním signálem hlavně vysokofrekvenčním 5G excitovatelný. Je schopný grafen navodit a zesílit účinnost.

Rudolf Vávra odborník přez 5G říká že 5G sítě jsou pro vládnoucí vrstvu dárek z nebe, neboť s jejich pomocí lze populaci libovolně stimulovat, tlumit, paralizovat,...Zdá se tedy že to není mRNA, ale grafen co je hlavní součást "léku" proti SARS-CoV-2. Toto je důvod proč vlády tolik tlačí na pilu a vyhrožují kdo nebude očkován, nebude mu poskytnuta zdravotní péče a bude různě diskriminován. To už se děje na Slovensku.

Lidé jsou schopni grafen vyrušit ve svém těle pomocí alkoholu. Přicházejí i zprávy že křen, popř. extrakt z pampelišky je schopen superjemnou síť grafenu je možno rozbít.

Grafen byl přítomen ve vakcínách už v minulosti proti chřipce. Lidé už dříve měli magnetický efekt. Magnetismus byl zjištěn i u masa, takže se diskutuje zda očkovací látka, resp. grafen nebyl přidáván dobytku do jídla / injekcí. Nicméně lidé, když snědí maso s grafenem tak se grafen nevstřebá neboť je vyloučen.

 

Oxid grafenu (GO) v přehledu:

Izraelská vlajka, doupě židovských oligrachů - co vám to připomíná? Ano, správně! Grafen.

grafen a izraelská vlajka

 

Grafen je 1000x lehčí než papír a 200x silnější než ocel.
24. července 2013 v Petrohradu v Rusku prof. Patrick ukazuje delegaci vědců z Indie, jak snadno vyrobit velký objem grafenu.
Jak reaguje autokatalytický řetězec na chemickou kapalinu.
Lehky grafen se monstrózně nafukuje.
Myslím, že oxid grafenu nebyl přidán „náhodou“ do „vakcín“ - smrtících stříkaček.
Oxid grafenu v krvi nesmírně rychle pomáhá k otravě. Je také součástí elektrických zbraní.

 

Magnetismus v těle člověka a další nebezpečí grafenu

Magnetismus vyvolaný vakcínou se odvíjí od možnosti, že jako adjuvans byla použita sloučenina podobná grafenu, která zvýšila rychlost vstřebávání mRNA.

Jak se to ale mohlo stát, když grafen ani oxid grafenu nejsou magnetické? Odpověď zní, že grafen i oxid grafenu, mohou vést dostatečné množství elektřiny přes buněčné membrány, aby zmagnetizovaly blízké superparamagnetické částice, jako je feritin a magnetit, a způsobily tak rozsáhlou magnetizaci lidí přijímajících vakcínu. Je to stejné, jako když se magnetizuje železné jádro elektromagnetu, když cívkou drátu navinutou kolem něj prochází elektrický proud.

To znamená, že transmembránovým vláknem grafenu nebo oxidu grafenu (z vakcíny) by mohl procházet obrovský elektrický proud a pravděpodobně by zmagnetizoval všechny superparamagnetické materiály, jako je feritin nebo magnetit, které mohou být v blízkosti.

Tento efekt by se mohl šířit po membráně jako požár, protože každá zmagnetizovaná částice zmagnetizuje své sousedy a pak i částice z další buňky, takže magnetický efekt se zvyšuje a nakonec by se mohl krevním řečištěm rozšířit do všech částí těla, počínaje samotnými krevními buňkami, včetně bílých krvinek potřebných pro náš imunitní systém, dále do žil, pak do srdce, následně do plic a nakonec do mozku. Ať už se dostane kamkoli, může způsobit chaos v propustnosti buněk a mít nejrůznější biologické účinky, včetně srdečního selhání, předčasné Alzeimerovy choroby a při postižení mitochondrií i chronické únavy.

Dalším účinkem je, že poškození membrány našich smyslových buněk by mohlo způsobit jejich hyperaktivitu a vysílání falešných signálů do mozku, což by se projevilo příznaky velmi podobnými elektromagnetické přecitlivělosti (EHS), které by vedly k bolestem hlavy, kdykoli použijeme mobilní telefon, závratím a nevolnosti, když se příliš přiblížíme k WiFi routeru, a to je jen několik příkladů.

Snad nejvážnější nebezpečí hrozí při vyšetření magnetickou rezonancí, kdy se extrémně silný magnet přístroje snaží tyto zmagnetizované částice vytáhnout z těla a v případě vyšetření mozku nebo míchy by mohlo dojít k okamžitému a možná i trvalému poškození. Při skenování jiných částí těla mohou být výsledky krátkodobě méně nápadné, ale později se projeví jako nevysvětlitelné "idiopatické" onemocnění.

@Dr. Andrew Goldsworthy Přednášející a referent pro biologickou bezpečnost (v důchodu) Imperial College London

 

 

Vyskytly se i zajímavé efekty: prosvítající žíly, v místě vpichu dokonce můžet zapojit žárovku a ta bude svítit. Je tohle snad jeden z cílů snižování emisí CO2?


 

Přidávali vakcíny i dobytku?

 

5G vysílače se už vyskytli i v pouličních lampách.

 

Palmy v blízkosti 5G vysílače jsou zohýbané.

 

Další info:

https://www.orwell.city/

https://nastub.cz/videos/watch/7712788e-2151-480a-b269-f8c4e2dc840b

 

Grafen v jídle a ve vodě

Ve velké británii budou používat čističky vody na bázi grafenu, který se postupně bude uvolnovat do vody. Také se mluví o tom že se bude tisknout na potraviny - pokud se změní barva, znamená to že jídlo je zkažené. Pěkně si to naplánovali. Budou to do nás rvát a svádět na neexistující virus. Tohle už neni jenom pračka na peníze, oni nám tím vyhlásili válku!

toast a grafen

 

Ivermektin

Česká vláda zakázala Ivermectin. Důvod? Toto antiparazitikum má tu vlastnost že chemicky rozkládá molární uhlovodíkové vazby, čímž likviduje chránky nejen parazitům, ale i hexagonální vazby uhlíku v grafenových plátech, takže že se to rozpadne na grafen-hydrát, uvolní se jejich uchycení a organismus rozpadlé pláty vyloučí z těla. Člověk se díky tomu vyléčí ze zápalu plic, který nebyl virového, ale grafenového původu.

 

Nežádoucí účinky v přehledu

nežádoucí účinek vakcíny proti covidu
Kvůli krevním sraženinám jí museli amputovat nohy. To stejné se stalo i se světoznámím TakeWondistou.

nežádoucí účinek vakcíny proti covidu

nejznamejsi

 

Příznaky vakcinovaných mutantů

Zřejmě se vyskytují všechny 3 věci najednou. Tohle berte s určitým ohledem, neboť předpokládám že ta vakcína od Pfitzeru může obsahovat cokoliv, jakoukoliv matici mRNA, ne jenom na výrobu spike proteinu. Stejně tak tam může být místo grafenu ještě něco jiného. Pfitzer si bude určovat sám co do nás budou píchat a asi to složení bude odvozeno od toho co na nás budou chtít otestovat. Zde jsou nejčastější příznaky.

Čich – všichni strašně smrdí! Většina si pravděpodobně tento fakt ani neuvědomuje, ale někteří ano. Nevím, co je horší. Ti, co si to uvědomují, se to snaží zakrýt nějakým parfémem a je to snad ještě horší. Doma na to máme každý nějaké jiné přirovnání: mísa zkažené zeleniny zalitá RedBullem, nemocná bolavé noha, napatlané nějakou odpornou chemickou mastí, olovem,.... V blízkosti dotyčného prakticky není možné vydržet.

Vzhled – zrychlené stárnutí, vyčerpání, postupná ztráta smyslů, odevzdanost, pasivita, potemnělé oči, bledá, nezdravě vyhlížející pleť, rychle přibývající šedivé vlasy, vyrážky všude možně. Třes, poruchy spánku, poruchy zažívání, bolesti v celém těle, postupné zhoršování zdravotního stavu na všech úrovních.

Chování – zapomínání, nesoustředění se, roztěkanost. Vypadají chvílemi sklesle, občas se vybičují k nějaké emotivní akci a zase spadnou zpět do nepřítomné letargie. Emotivní nevyrovnanost. V každém případě na ně přestává být spolehnutí.

Až všechny tyto věci budou oficiální dojde k vyloučení všech těchto lidí z důležitých pozic. Pamatujete si jak letecké společnosti hlásali svoje heslo "nezaočkuješ se, nepoletíš"? Tak teď už se ví že spoustu pilotů co se nechalo zaočkovat létat nemůže, spousta z nich museli propustit, někteří dali výpověď, mluví se o tom že očkovaní nebudou moct na dlouhé lety, neboť je u nich riziko krevních sraženin. Jen si to představte, poletíte letadlem a najednou vám odejde komplpet naočkovaný personál. Co bude s tim letadlem a celou posádkou? Letadlo někdo musí řidit. Kam spadne a do čeho narazí? Piloti obecně musí mít dobrý zdravotní stav. To stené můžete aplikovat i na řidiče autobusů, samotné řidiče aut,...

 

Great Reset

Náš finanční systém je na pokraji zhroucení. Systém potřebuje změnu - tzv. great reset. Totální zotročení. Covid-19 je jen začátek na to aby jsme si zvykli žít v otroctví a nesymslných nařízeních. Třetí světová válka nebude jaderná. Válka už se dávno děje za našimi zády. Sterilizace lidí vakcínami, devastování starších a ekonomicky neprospěšných lidí v neposlední řadě. Nenechte se mýlit. Vakcína je experimentální jen naoko. Oni dělali testy na zvířatech a moc dobře vědí co to udělá s námi. Vakcinací by dobrovolně nikdo neprošel nebýt těch opatření a šikany ze strany státu. Největším představitelem great resetu, nebo-li čtvrté průymslo vé revoluce je Klaus Schwab. Dle jeho slov povede great reset ke sloučení naší fyzické, digitální a biologické identity. Začátkem toho všeho budou aktivní implantovatelné mikročipy, jež provází bariéru kůže našeho těla.

 

rodokmen Klause Schwaba

 

LockDowny - kdo vyhlásil epidemii?

Všechny nařízení a usnesení vlády jsou v rozporu se zákonem. Došli jsme do body, kdy už víme že nás nikdo krom hygieny nemůže kontrolovat, přesto mají lidé strach respirátory odložit. Je to celé založeno na strachu.

V roce 2020 i v r 2021 žádná krajská hygienická stanice nevyhlásila epidemii.

Aby hygienik mohl vyhlásit epidimii, musí být naplněn tzv. hygienický práh - to je dané zákonem. Jsou přesné limity a je to 1 600 klinicky nemocných na 100 000 obyvatel (cca. České Budějovice), 160 000 klinicky nemocných s akutníma respiračníma nemocema na 10 milionů obyvatel. Počítá se to za posledních 7 dní a počítaji se všechny respirační onemocnění - rýma, zánět nosohltanu, zápal plic,...

Od března 2020 do doby vyhlášení 2. nouzového stavu v října r. 2020 tento epidemický práh nebyl splněn ani z 25% procent. Epidemii tedy vyhlásili politici.

Mění se naprosto bezprecendentně systém hlášení respiračních onemocnění, nikdy se nevykazovaly do akutních respiračních onemocněních vykazovali pozitivně testovaní bez klinických příznaků...

 

Co bude dál?

Nový lockdown má přijít kolem 28. srpna. Uvidíme jak se celá věc bude vyvíjet, co si pro nás všechno připravily. Dle iluminátských karet nemá přijít válka jako taková, ale bude to v podobě vytvoření umělé pandemie, nedostatkem potravin a přírodních pohrom. To už se děje. Farmářům po celém světě vláda zasílá dopisy, kde jim nabízí tučné sumy za to že zničí svojí úrodu. Přirodní pohromy už se dějí díky chemtrails a HAARP, například záplavy v Německu, Číně a všude ve světě. U nás tornádo na Moravě... - kdo by si to kdy představil že se něco takového může stát u nás v ČR? Satelitní snímky nám dokazují, že to příroda přirozeně provést nemohla. Vláda nás dle hlavních lídru chystá vakcinovat pravidelně a to údajně kvůli novým mutacím viru. V případě že by delta verze virus přestal strašit, je veřejnosti vtloukáno do hlav že vakcinace proti chřipce se stane standardem - jinak řečeno, grafen se bude rvát do lidí tímto způsobem.

CDC na svých stránkách zveřejnila návod na zombies apokalypsu: https://www.cdc.gov/cpr/zombie/00_docs/zombie_pandemic.pdf, chcou z očkovaných udělat zombie?


 


Hodně jsem čerpal s časopisu radix, koupit můžete zde: https://eshop.nassmer.cz/radix-1

obálka časopisu radix


Něco k zamyšlení

Takhle to vypadalo za španělské chřipky (taky podvod, žádná neexistovala) sešlost proti očkování.
Taky chápali, ze to není řešením. Ale genocida.
Nahoře se ještě píše ,,za svobodu a mír,,


tajto to bylo v minulosti

 

Ptáci a 5G... co je špatně?

 

Covid naplánovaný až do roku 2025... co bude potom? Dle dokumentůto bude další pandemie s názvem SPARS...

covid listina

 

Mozek po vakcíně proti covid-19

statistiky

 

Film Vexille 2077... co vám to připomíná?

zmena barvy mapa covid


Aktualizace - 24.04.2022


Jak se vytváří mrtví na covid

V roce 2008 Americká vláda sloučila veřejné zdraví s orgány činnými v trestním řízení soudnictvím a vězeňstvím. Nyní jsou všechny čtyři pod jednou střechou.

Takže např. - typický příklad - a takové dostávám každý den až dodnes, jsou to nemocniční vraždy. Někdo půjde do nemocnice se zlomenou rukou. Přišli s kódem ICD-10, což je mezinárodní kódování. Skrze nemocniční protokoly, protože přijímají federální financování, je pacientovi povinně proveden test na covid. Pokud je test negativní, dostanou další test na covid s vyšším počtem cyklů, než předtím, takže nevyhnutelně budou pozitivní. V ten moment ho přesunou na covidové oddělení, kde dostanou infuzní vak s Midazolamem. Ano, ten Midazolam, který se používá pro smrtící injekce. A ten způsobí, že zklidní plíce tak, že zy sníží absorpci kyslíku na asi 70%. To se pak používá jako záminka k jejich přesunutí na jednotku intenzivní péče. 70% kyslíku je jejich limit. Oni pak přidají do infuzního vaku Remdesivir a nevyhnutelně pak skončí na ventilátoru a ventilátory pracují a vysílají na frekvenci 60 GHz tedy na stejné frekvenci, která odděluje kyslík od dusíku. A pak už je jen otázkou času, kdy pacient zemře.

Video zde: https://hrdinovesteckou.cz/other/626/americky-doktor-vysvetluje-jak-se-vyrabi-umrti-na-neexistujici-covid

 

Na covidu je fajn, že nám všem ukázal holou pravdu - svině vyšli na povrch. Ukázalo se pokrytectví našich politiků, farmaceutických firem a lidí a dalších lidí zapojených do systému.

Systém nám předává vzory přes slavné. Přeje si systém vyzdvihnout homosexualitu? Zaplatí si slavnou osobnost, která jim v rozhovoru pro časopis potvrdí že má homo sklony a vychválí si to do nebes. Chtěji vyzdvihnout vakcíny? Zaplatí si influencry, kteří by si to nikdy píchnout nenechali, ale vezmou to jako zdroj jejich obživi - influencerka se nechala naočkovat proti covidu - bez vpichu, bez vakcíny. Zpěváci a umělci, co přišli o kšeft když jim zavřeli krám, dostali nvoou roli - hrajou covid nemocné a litují toho že se nenechali naočkovat.

Lékaři posílají lidi na plicní ventilátory aby dostali více zaplaceno. Zdraví je nezajímá.

Vše je uděláno tak aby se na tom přiživil každý, kdo této covidí propagandě může pomoct.

Zde bych chtěl upozornit hlavně na několik důležitých informací z posledních událostí...

To co se teď děje je celkem dost podobné jako film Vexile 2077… pusťte si nejdříve video a poté pokračujte ve čtení tohoto článku…

...po celém světě se rozšířil záhadný virus.

Virus, který neexistuje, nebyl nikdy izolován. Ve skutečnosti „vědci“ vzali vzorek od člověka, jež byl zasažen obyčejnou chřipkou s domněnkou že se jedná o SARS-Cov-2.

Mimochodem… nepřipomíná vám to něco? Třebas ptačí a prasečí chřipku, u který nám média nalhávala že ty viry způsobili pandemii a to i přes to že počet nemocných a nakažených byl nejmenší za X let?

Na základě toho co odebrali udělali antigenní a PCR testy bez certifikátu. Dnes už víme že většina tšch testů odhaluje všechny coronaviry – tudíš i „klasické“.

U zasažených se objevila horečka a pak jich většina zemřela.

Tudíž klasické příznaky chřipky. Ministverstvo zdravotnictví na čachruje s grafy tím způsobem že pačítají počet provedených pozitivních testů což se nerovná s počtem nakažených a už vůbec ne nemocných, neboť ty testy neodhalují nic o tom zda je člověk nakažený, infekční,… Také nám naše zdravotnictví nakazuje karantény po telefonu, což je v rozporu s tím jak by to mělo být a je to zcela neplatné. Správně by to mělo být písemně, jenže to by nám tihle zločinci museli nejdříve dokázat že je daný člověk opravdu nemocný a infekční, což PCR testem nelze. Někomu to pošlou a ti co se obrátí na soud to vyhrajou. Umírají hlavně staří, tak to bylo vždy. Covid je nový název pro chřipku. Statisticky více lidí umře na rakovinu, špatné zdraví… kolik naše zdravotnictví investovalo peněz do zdravé výživy a osvěty?

Vláda sice neoznámila odkud se vzal nebo jak se šíří…

Existují jen fámi že to bylo z Čínského Wuhanu, ale vzhledem k posledním informacím můžeme říct že to byla jen komedie a zástěrtka, abychom nepřišli na to že ten virus vůbec neexistuje (viry obecně jsou jen exosomy z rozpadlých buněk nebo to jsou nějaké informační molekuly.) Stejně jako usáma Bin Ládin. Je to jen hnací motor k tomu co chtěji.

...ale zavedl povinné očkování…

Politici u nás o tomhle už začínají mluvit a všude ve světě taky,… teď to soud zruší… v ostatních zemích to stáhnou. Ale povinné očkování bude a´t už to bude nebo nebude protizákonné s tím že bez toho nebudete moct vůbec nic. Vše se bude řídit tim kolik ofcí se nechá naočkovat, tolik budou utahovat řetěz. Ten řetěz utahujou i těm zaočkovaným, kdo má jen dvě dávky, musí na třetí jinak se budou muset testovat a kdo se postaví proti pohodlí svého zaměstnavatele, kterej po nás tyto věci bude chtít aby neměl problémy?

Pokud si myslíte že vám pomůže obrátit se na soud, musím vás zklamat. V německu jedna rodina odmítla naočkovat své dítě a podali to k soudu. Když tomu dítěti bylo asi 30 let, soud rozhodl v jejich neprospěch s tím že se můžou odvolat (zpoplatněno věci kolo)…

Otázka je zda se začneme chovat jako lidi a nebo jako něčí majetek... V případě že vám někdo nařídí očkování, vykašlete se na zákony. Vyrostli jste na této zemi bez jakýchkoliv podmínek bez omezení, bez práv. To vám dal úřad kterej se vás snaží přesvědčit že je to pro vaše dobro a že je to spravedlivé...

Všimněte si na tom videu toho robota. Oni počítají s tím že se doktoři budou nechávat uplácet a proto to bude očkovat robot u kterýho to nemůžete nijak „ochcat“… https://aeronet.cz/news/video-kanadska-firma-predstavila-ockovaciho-robota-s-bezjehlovym-vstrikovanim-vakcin-pro-hromadna-stadionova-ockovani-robota-nepujde-uplatit-potvrzeni-o-naockovani-se-zanese-do-statni-databaze/

Šeptem se šířili zvěsti o tom jak to s virem vlastně je a proč to vláda dělá...

Časem se přišlo na to že ty jejich vakcíny obsahují oxid grafenu, který je pro tělo extréměn toxický a tělo ho vylučuje. Proto je důležité povinné a neustálé očkování aby si lidé doplnovali tuto látku. Grafen zmagnetizuje tělo a díky své malé veliksoti proniká bariérou do mozku, kde nahrauje neurony a tvoří svojí vlastní neurosíť napojený na počítače. Také obsahuje něco co vyrábí součástky v těle důležité pro přenos, vysílání a zpracovávání informací. Účinek grafenu je umocněn elektromagnetickým zářením z 4 a 5G.

Bude někdy válka mezi lidmi a roboty... Možná že jo, akorát to nebude vypadat tak jak nás krmí holywood. I Čapkovi by spadla čelist, kdyby teď žil… jednou se ti natečkování vzbudí a zjistí že už to nejsou lidé ale výtvor korporátních firem... jejich mozek, kterej je reprezentoval jako lidské bytosti zmizel... už je to jen biologická schránka jako je železo, kydex, plast,…

...ale strach byl silnější a lidé se na očkování jenom hrnuli…

Nedobrovolně dobrovolné. Nemáš test? Nesmíš do práce ani do obchodu. Ve jménu covidu přestávají platit veškerá lidská práva. Ty jsou porušovány těmi, kteří by je měli chránit – tedy policií, soudy a politiky…

...slíbili nám tečku, ale změnili PR a teď slibují tečkování dokud nezemřete. Věděli to už od začátku, akorát nás tahají za nos… dávají nám falešné sliby a naděje… chcou nám napíchat „svobodu“, kterou nám vzali aby nás poté vydírali.

...to byl začátek konce. Virus vytvořila vláda. A podávaná vakcína zase obsahovala kybernetický virus, který vyvinula Dajva. Ten napadal buňky lidského těla a postupně je proměňoval na mechanické součástky z biokovu… to na tom nebylo nejhorší, šlo jenom o prototyp. Dajva udělalala z celého Japonska laboratoř. A z japonců pokusné králíky. Nákaza je hotová ve chvíli kdy se kybernetický virus nakopíruje do mozku a zničí ho… Vznikne tak android, který slepě poslouchá Dajvu.

Něco v těle sestavuje elektronické součástky… z grafenu („biokov“) – svojí strukturou odolnější než diamant a nepředstavitelně lehký…

Po vax boosteru Analýza krve očkovaného - něco inteligentního sestavuje elektronický obvod a součástky

Nejvíce přispěla skupina La Quinta Columna, svým objevem grafenu ve vakcínách...

Zde je krátký výtah. Doporučuju vám udělat si ve zbytku svého života 10 minut času a podívat se na to od začátku do konce...

...všechny vakcíny obsahují exkluzivně nanotechnologii...

...našli jsme nano.routry, které vysílají MAC adresy, které mohou být registrovány Bluetooth bezdrátovou technologií a to jenom používáním vlastního mobilu a s pomocí aplikace...

...našli jsme nano antény a plasmonické antény pro zesílení těchto signálů... také jsme identifikovali nano-rectennas, které jednají jako usměrňovací můstky střídavého / stejnosmérného proudu...

...kodeky a určité logické brány pro šifrování těchto nano komunikací, které jsou vysílány z očkovaného jedince na vzdálený server...

...hlavním materiálem je grafen a ten je také rozhodující pro samo-sestavení těchto strukturních komplexů...

...oxid grafenu vstříknutý do těla získává magnetické vlastnosti v kontaktu s vodíkem a živými buňkami... toto je proč většina očkovaných lidí má tento zhoršený magnetismus s místě očkování a následně v horní části solar plexu a v lebce...

...na videu je tahle paní, která přišla do očkovacího centra i s příborama na sobě... Šla do vaxinačního centra i s příborama, další můžete shlédnout v rubrice Magnet.

...oxid grafenu je naším imunitním systémem detekován jako patogen a proto je nutné přeočkování...

...tedy základně s míchou a našim mozkem a to kvůli jeho vyšší elektrické vodivosti... v centrálním nervovém systému způsobuje imobilizaci končetin, mozkové příhody, paraplegii a modifikaci nervového systému.

...oxid grafenu má faktor srážení krve a zvyšuje trombogenitu nebo proliferaci trombu.
Krev od očkovaných
Toto je krev po třech minutách od odběru z očkovaného
Pijavice umírají po vypití krve očkovaných
Konzistence krve po očkování

...oxid grafenu dokáže rozbít neuronální synapse, takže náš mozek může být zmapován a doslova sbírá informace jak jsou vzpomínky, myšlenky, city, emoce nebo pocity...

..v některých zemích byly scválený věci jako neuro-právo...

Co nás čeká...

Covid byl dopilován v rámci eventu 201, no a někdy v listopadu se konal další event, kterej měl za cíl strategii v případě že vypadne proud. Naše finančnictví je jen v počítači a lze ho smazat stejně jako zlato pod mrakodrapem v roce 2001. Předpokládám že vypade proud a společně s tim nastane i reset účtů. Kdo nebude navakcinovan nepujde do práce nedostane se na úřad aby mohl žádat o peníze. Lidé budou ochromeni...

Proutek lze zlomit snadno, ale svazek proutků ne! Nenechme se rozdělovat a spojme síly!×